Laikydami egzaminą stebėjo kylančius lėktuvus

Palangos tiltas, 2016-06-13
Peržiūrėta
579
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Laikydami egzaminą stebėjo kylančius lėktuvus

Tokio išbandymo karate ugdytiniams dar neteko patirti. Pirmą kartą daugiau nei 300 vaikų ir suaugusiųjų Palangos oro uoste demonstravo per metus pasiektus rezultatus – jie laikė karatė kyokushin diržų egzaminą, o kylančių ir besileidžiančių lėktuvų keleiviai tapo jų žiūrovais.
Nors oro uostai žinomi kaip griežto saugumo objektai, tačiau Palangos oro uostas, siekdamas kurti kaimynų bendruomenę, jau ne pirmą kartą atveria savo teritoriją įvairioms šventėms. Pernai Palangos oro uosto kilimo ir tūpimo takas tapo bėgimo trasa palaikantiems Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos iniciatyvas. Šiemet jis tapo karatė kyokushin mokyklos „Shodan“ egzamino vieta.
Palangos oro uosto direktorius Marius Gelžinis pažymėjo, kad aviacijos saugumas neabejotinai yra labai svarbus ir renginio metu jis bus užtikrintas.
Mokyklos „Shodan“ vadovas Lukas Kubilius atviravo, kad šis egzaminas – unikalus ir nepaprastai įdomus jauniesiems mokyklos auklėtiniams, nes oro uosto aplinka jiems visada sukelia tik pozityvius jausmus. Be to, diržų egzaminą stebėjo ir nemažas būrys keleivių, besileidžiančių ar kylančių iš Palangos oro uosto.
„Šis egzaminas tapo tikru išbandymu visiems dalyviams, kadangi oro sąlygos buvo permainingos – tai pūtė stiprus vėjas, tai stipriai lijo bei švietė saulė, – apie iššūkius pasakojo L. Kubilius. – Visada egzaminai vyksta sporto salėje ar vasaros stovykloje, tad norėjome pakeisti aplinką, bet taip, kad tai būtų ir šventė, ir dar didesnis išbandymas auklėtiniams. Tad oro uostas buvo tikrai tam tinkama vieta, tuo labiau, kad egzamino metu dalyviai galėjo stebėti net tris lėktuvų parskridimus/išskridimus“. Pasak vadovo, kovotojas turi būti pasiruošęs priimti visus išbandymus bei mokėti prisitaikyti prie visų sąlygų. „Džiugu, kad shodaniečiai su tuo puikiai susitvarkė“, – džiaugėsi mokyklos vadovas.
Egzamino pabaigoje visi dalyviai ant lėktuvų nusileidimo tako atliko karatė kiokušin katą tuo simboliškai užbaigdami vasaros egzaminų sesiją.

„Palangos tilto“ inf.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Pamatyti Seimo narių darbą iš arti šią savaitę susiruošė Palangos socialdemokratai. Seimo narių, opozicijos lyderio Juliaus Sabatausko bei LSDP frakcijos pavaduotojo Algirdo Syso kvietimu, palangiškiai turėjo neeilinę progą gyvai stebėti Tautos atstovų darbą bei ministrų atsakymus į Seimo narių klausimus, keliamus per Vyriausybės valandą.


Palengva, palengva Šventoji kyla iš letargo miego ir ateina laikas, kai miestelio gyventojai nebegalės vidury gatvės drąsiai užtraukti mėgstamos dainos, nesibaimindami, kad kas išgirs. Šventojiškiai džiugiai stebi kylančius naujus kotedžus, o mokyklos ir darželio vadovės fiksuoja augantį moksleivių skaičių. Jeigu atokus pajūrio kurortas ir be pramogų pasiūlos...


Savaitgaly tiek Klaipėdoje vyko kvalifikacinis diržų laikymo egzaminas, kurio metu Palangos karatė mokyklos „Shodan“ auklėtiniai kėlėsi kvalifikaciją ir žengė dar vieną žingsnį juodo diržo link. Į egzaminą susirinko shodaniečiai sportuojantys ne tik Palangoje, bet ir Klaipėdoje, Kretingoje, Plungėje ir Telšiuose, o įvertinti jų žinias atvyko kvalifuokota Lietuvos karatė...


Tokio išbandymo karate ugdytiniams dar neteko patirti. Pirmą kartą daugiau nei 300 vaikų ir suaugusiųjų Palangos oro uoste demonstravo per metus pasiektus rezultatus – jie laikė karatė kyokushin diržų egzaminą, o kylančių ir besileidžiančių lėktuvų keleiviai tapo jų žiūrovais.


Rugsėjo 29 d., antradienį, 12 val., Palangos miesto bendruomenė kviečiama dalyvauti Konstitucijos egzamine. Visuotinėje teisinių žinių pasitikrinimo akcijoje taip pat kviečiami dalyvauti visi Lietuvos piliečiai. Egzamino užduotys bus parengtos skirtingoms tikslinėms grupėms: teisinį išsilavinimą turintiems ir jo siekiantiems piliečiams bei piliečiams, neturintiems ir...


Vakar į „Palangos tilto“ redakciją pristatyti laikraščio skaitytojams savo miesto viziją, jei būsią išrinkti merais, rinkosi tokio iššūkio nepabūgę politikai, kandidatuojantys į Palangos mero postą pirmąkart vyksiančiuose tiesioginiuose rinkimuose. Deja, iš septynių kviestųjų redakcijos duris pravėrė tik trys kandidatai: Centro partijai...


Šiandienos Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, vis dažniau gvildenamos gamtosauginės problemos, vis dažniau kalbama apie klimato atšilimą, gamtos pokyčius, kylančius dėl neatsakingos žmogaus veiklos, nesaikingo vartojimo, buitinių atliekų palikimo miškuose bei pakelėse, nerūšiuojamų šiukšlių.


NAUJIENŲ PABIROS

„Palangos tilto” informacija, 2013 09 30 | Rubrika: Miestas

Konstitucijos egzaminas: šiandien Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija tradiciškai kviečia pasitikrinti žinias – laikyti Konstitucijos egzaminą. Kaip ir kasmet, norintiems laikyti egzaminą ir siekti aukščiausio įvertinimo, duris atveria Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybės. Čia egzaminą kviečiami laikyti visi norintys Lietuvos Respublikos piliečiai...


Kol vieni suko galvas prie egzamino, kiti liejo prakaitą

Palangos senosios gimnazijos inf, 2013 06 06 | Rubrika: Jūros vaikai

Pirmadienį visos Lietuvos ir Palangos senosios gimnazijos abiturientai laikė lietuvių kalbos egzaminą.


Pirmadienį abiturientai laikė lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminą.  Tai – vienintelis privalomas egzaminas, jo metu reikėjo atlikti vieną užduotį – parašyti rašinį. Valstybinį brandos egzaminą šalyje laikė 23 465 kandidatai, mokyklinį egzaminą rinkosi 15 124 abiturientai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius