Lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ keičiami langai bei durys

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013-06-20
Peržiūrėta
2306
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ keičiami langai bei durys

Palangos lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ darbuojasi statybininkai – siekiant padidinti energijos vartojimo efektyvumą, čia į plastikinius keičiami pastato langai bei lauko durys.
„Didžioji dalis darbų jau atlikta, beliko pakeisti langus vienoje grupėje ir sutvarkyti apdailą“, – sakė įstaigos vadovė Rūta Regina Lukaitienė.
Darželio pastatas statytas dar 1978 m., nuo tada langai nė karto nebuvo keisti. Atlikus minėtus darbus bus prailgintas pastato gyvavimo laikas, sumažinta šalto oro infiltracija per duris ir langus, pagerinta pastato eksploatacinė būklė.
Įgyvendinus projektą sumažės lopšelio-darželio ūkinės išlaidos šildymui ir pagerės darželinukų užsiėmimų sąlygos, dirbančiųjų darbo sąlygos, sumažės aplinkos tarša, bus tausojami energetiniai resursai.
„Jau dabar jaučiame teigiamus pokyčius – grupėse, kuriose langai jau pakeisti, sumažėjo triukšmo, aplinka tapo gražesnė ir saugesnė vaikams, nes vėdinant patalpas langus galima atidaryti taip, kad palangė nebūtų atvira. Be abejo, grupės tapo šiltesnės, o tai bus labai aktualu rudenėjant“, – sakė R. Lukaitienė.
Kol vyksta remontas, vaikus stengiamasi kiek galima dažniau vesti į kiemą – kad darželio auklėtiniai patirtų kuo mažiau nepatogumų.
Lopšelį-darželį „Ąžuoliukas“ iš viso lanko 94 vaikai, iš jų 19 vaikų – iš priešmokyklinės grupės, 75 vaikai – iš ikimokyklinės grupės.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Balandžio mėnesį Palangos lopšelis-darželis ,,Ąžuoliukas” startavo Palangos miesto savivaldybės finansuojamas saviraiškos projektas „Eina saulė aplink dangų“. 


Saulėtas kovo 7-osios dienos rytas, Palangos lopšelyje-draželyje ,,Ąžuoliukas“ buvo neeilinis...Virė pasiruošimo šurmulys, buvo juntamas jaudulys, nes laukėme atvykstančių svečių.


2024 metų vasario 7 d. lopšelyje-darželyje „Nykštukas‘‘ vyko Palangos ikimokyklinio ugdymo įstaigų mokytojų metodinė diena - „Ugdymo proceso organizavimas netradicinėse erdvėse‘‘. 


Ketvirtadieni gegužės 11 d. Palangos lopšelyje – darželyje „Pasaka“ startavo eTwinning projektas „Kultūra mus vienija“ (CULTURE BRINGS TOGETHER). Šį projektą įgyvendina „Rudnosiukų“  grupės vaikai. 


Lopšelyje-darželyje ,,Nykštukas‘‘ gegužės 10-14 dienomis vyko tradicinė sveikatos, sporto ir gerų emocijų šventė. Mažieji mūsų ugdytiniai yra smalsūs, aktyvūs ir linksmi, todėl su didžiuliu entuziazmu įsitraukė į įvairias sveikatingumo veiklas. Kiekviena grupė sportavo, žaidė ir linksminosi savo aikštelėse, kurias buvo pasipuošę vėliavėlėmis...


Augantis visuomenės ekologinis sąmoningumas lemia didėjantį dėmesį aplinkosaugai, atsakingesniam vartojimui ir atliekų perdirbimui. Kartu ryškėja ir ekologinio vaikų švietimo svarba. Ekspertų teigimu, tvaresnės vaikų gyvensenos įpročius svarbu ugdyti nuo mažų dienų – tik tuomet jie užaugs sąmoningais ir savo aplinka besirūpinančiais piliečiais. Juk vaiko pasaulio pažinimas...


Gegužės 5 dieną nuo pat ryto Palangos lopšelyje-darželyje „Žilvinas“ vyravo sportinė nuotaika. Sirgaliai dalijosi pasigamintais plakatais, o mažieji krepšininkai ruošėsi tradicinėms varžyboms „Kylančios žvaigždutės“, skirtoms Lietuvos krepšinio 95-mečiui paminėti.


Lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ bendruomenė aktyviai įsijungė į Europos judumo savaitę. Rugsėjo 16 dienos ryte vaikai, pedagogai, darbuotojai, tėveliai susirinko į bendrą rytinę mankštą. Direktorė Rūta Regina Lukaitienė paskelbė Europos judumo savaitės pradžią ir palinkėjo visiems kuo daugiau judėti, būti geros nuotaikos. Mankštą nuotaikingai pravedė auklėtoja...


Lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ keičiami langai bei durys

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 06 20 | Rubrika: Miestas

Palangos lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ darbuojasi statybininkai – siekiant padidinti energijos vartojimo efektyvumą, čia į plastikinius keičiami pastato langai bei lauko durys.


Metodinė diena „Pedagoginės inovacijos“ lopšelyje-darželyje „Nykštukas“

Birutė Marija REMEIKIENĖ Lopšelio-darželio „Nykštukas“ direktorės pavaduotoja ugdymui, 2013 02 28 | Rubrika: Miestas

Vasario 21 d. į lopšelį-darželį „Nykštukas“ sugužėjo pedagogės iš visų ikimokyklinių įstaigų. Atvyko ir ilgamečiai socialiniai partneriai iš Klaipėdos darželio-mokyklos „Nykštukas“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius