Mažieji palangiškiai paminėjo Atvelykį

Palangos tiltas, 2012-04-16
Peržiūrėta
1184
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Mažieji palangiškiai paminėjo Atvelykį

Palangos viešojoje vaikų bibliotekoje vyko popietė „Mažųjų vaikų Velykėlės“. Jų metu buvo atidaryta piešinių paroda „Pavasario spalvų žaismas“.

Popietės metu vaikai iš lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ surengė programą, šoko, dainavo, net kalbėjo žemaitiškai, o juos ruošė meninio ugdymo mokytoja Nijolė Petrauskienė.  Renginį vedė auklėtoja iš „Ąžuoliuko“ Milda Valantinienė.

Mažieji ne tik atliko pasirodymą, bet ir pagamino bendrą Atvelykiui skirtą kiaušinį iš popieriaus. Ant jo vaikai iš visų kurorto darželių priklijavo išmargintus  popierinius margučius.

Palangos miesto viešosios bibliotekos Vaikų skyriaus vedėja Nijolė Bagdonienė minėjo, kad bibliotekoje jau ne pirmus metus vyksta renginiai, skirti šventei ir po Velykų: „Su darželiais bendradarbiaujame jau labai daug metų. Tai jau kaip tradicija tampa, kai kiekvienais metais vis kažkas rengiama bibliotekoje“.

Vaikų skyriaus vedėja N. Bagdonienė pastebėjo, kad vaikai noriai dalyvauja tokiuose renginiuose: „Vaikai su mielu noru ruošia programas, koncertuoja ir tėvelius atsiveda. O ir mums labai malonu sulaukti mažųjų“.

Bibliotekos darbuotojos tikisi, kad nenutrūks tradicija jau tapęs pavasario švenčių paminėjimas mažųjų Palangos gyventojų tarpe.

 

Monika URNIKYTĖ, Palangos senoji gimnazija, Moksleivių klubo Jaunųjų žurnalistų būrelio narė

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Daugiau nei ketvirtį amžiaus plačiai pripažinta ir dažnam palangiškiui atpažįstama bei artima dailininkų kūrybinio susivienijimo ,,Mostas“ kūryba. Kupini šventinės emocijos kasmetiniai gruodžio mėnesį bibliotekoje eksponuojami mostiečių kūrybos darbai jau tapo gražia tradicija, ryškiu įvykiu permainingame Palangos kultūriniame gyvenime. Džiugu ir šiemet sulaukti šios, dar a. a dailininko J....


Palangos viešosios bibliotekos parodų salės erdvė jau antrą kartą pasipuoš žaismingomis, nuotaikingomis ir kiek kandžiomis karikatūromis – čia, Lietuvos karikatūristai kviečia į tradicinę 52-ąją karikatūrų parodą ,,Žmogus“. Paroda kasmet ruošiama Vilniuje balandžio 1-osios proga, tada pasklinda po Lietuvos miestus ir margąjį pasaulį.


 Palangos viešosios   bibliotekos parodų salėje spalio mėnesį į pasimatymą kviečia iš Palangos kilusio ir dar paauglystėje su pirmuoju tėvų dovanotu fotoaparatu „Liubitel“ pajūrio apylinkes išbraidžiusio, ilgamečio kino ir televizijos operatoriaus, fotografo Eugenijaus Maciaus paroda „Susitikimai“.


Švęsdami kartu su palangiškiais Palangos grąžinimo Lietuvai 100-tį, Palangos lopšelis-darželis „Gintarėlis“ surengė vaikų kūrybinę parodą „100-sis pavasaris Palangoje“. PT skelbia vaikų piešinius.  


Artėjant Kovo 11-ajai, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai, ne tik mūsų šalyje, bet ir pasaulyje žinomas dailininkas Vidmantas Vaitkevičius į Palangos miesto savivaldybės viešąją biblioteką atvežė parodą „Lietuva“, kurioje eksponuojami Lietuvos vaizdai, nutapyti ant drobės ar šilko bei įvairi atributika su dailininko kurtais piešiniais. Kadangi...


Pažįstamos mamos kurorte skundžiasi, kad jų vaikai karantino suvaržymų metu tapo irzlesnis, atžagaresni. „Palangos tiltas“ jau rašė apie mažamečius berniukus, kurie galimai apiplėšė kurorto senjorę. Tiesa, Palangos policija patvirtino tik vagystę minėtu atveju. Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos...


Gruodžio 13-14 dienomis Palangos universalioje sporto arenoje vyko tradicinis kalėdinis vaikų mažojo futbolo turnyras Palangos sporto centro taurėms laimėti. Šis turnyras simboliškai tapo ir pirmosiomis futbolo varžybomis naujojoje arenoje.


Praėjusį penktadienį Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje atidaryta paroda „Kristijonas Donelaitis 300“, skirta lietuvių grožinės literatūros pradininko 300 metų jubiliejui. Parodoje eksponuojami 2011-aisiais ir 2012-aisiais Klaipėdos bei Kaliningrado tapytojų ir grafikų bei jų bičiulių iš kitų šalių kūriniai, kurti tiek plenere Tolminkiemyje, tiek kūrybinėse dirbtuvėse....


Praėjusį savaitgalį kurorte atidarytas Vaikų parkas buvo pompastiškai vadinamas Disneilendu, o garbūs valdžios vyrai žarstė pažadus, kad nuo šiol Palanga bus mažųjų ir jų tėvelių draugu. Bet šalia „Lino“, Vytauto g. 157 trijų korpusų daugiabučio gyventojai taip nemano – nepatenkinti kaimynystėje esančia šiuolaikiška vaikų žaidimo...


Palangos viešojoje vaikų bibliotekoje vyko popietė „Mažųjų vaikų Velykėlės“. Jų metu buvo atidaryta piešinių paroda „Pavasario spalvų žaismas“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius