Okinava sporto klubas – efektyviausias Lietuvos kata čempionate

Palangos tiltas, 2023-03-13
1002

Kovo 12 dieną Kėdainių arenoje vyko Lietuvos kiokušin karatė kata (kova su šešėliu) čempionatas U10 - U20 amžiaus grupėms.

Okinava sporto klubą atstovavo 49 dalyviai, kurie iškovojo net 48 medalius - o tai reiškia, jog pasiektas net 97% efektyvumas įvertinus dalyvių skaičių.

Bendroje komandinėje įskaitoje pagal iškovotų medalių skaičių Okinaviečiai liko antri iš visų Lietuvos klubų, nusileidę kitam Klaipėdos klubui su didesniu kiekiu dalyvių.

Palangos miesto sportinikai įdėjo didelį indėliį į bendrą Okinavos rezultatą.

Čempionais asmeninėse kata rungtyse tapo  Kajus Loda, Nojus Bundulas ir  Nojus Trukšanovas. Bronzą iškovojo Gustas Loda, Kajus Žvaginis ir Henrikas Toleikis. Tik per žingsnį nuo apdovanojimų liko, tačiau puikiai čempionate pasirodė Titas Vansavičius ir Lukas Akmenskas (trenerė Kristina Basova).

Varžybose buvo ir komandinė kata rungtis, kurioje svarbus ne tik labai geras technikos atlikimas, tačiau ir visos komandos sinchronas. Šioje rungtyje Nojus Trukšanovas kartu su Rasa Šeškauskaite ir Emilijumi Stonceliu iškovojo sidabrą

Džiugu paminėti, jog palangiškis Nojus Trukšanovas iškovojęs pirmą vietą asmeninėje kata rungtyje, užsitikrino kelialapį į Europos U-16 ir U-18 čempionatą, kuris vyks birželio 24 dieną Vengrijoje.

Visa Okinavos bendruomenė labai džiaugiasi ir didžiuojasi mokinių pasiekimais ir dėkoja savo mokytojoms Dianai Mačiūtei, Kristinai Basovai ir Rimai Lisinskaitei už tokį aukštą mokinių paruošimo lygį, pamokas ir žinias, nuolatinį palaikymą ir motyvaciją. Dėkojame klubo teisėjams Matui Sasnauskui, Žanai Novikovai ir Evelinai Zasčiurinskaitei bei fotografui Ovidiui Zibaliui už įamžintas akimirkas.

Tris dienas Palangą drebinusiame Lietuvos lengvosios atletikos čempionate startavo vienuolika šalies paralimpinės rinktinės sportininkų.

Kovo 12 dieną, Kėdainiuose, įvyko Lietuvos Kyokushin Karate Kata čempionatas, kuriame dalyvavo techniškiausi Lietuvos karate klubų sportininkai.

Populiariausiame Lietuvos kurorte – Palangoje duris atvėrė vienas moderniausių sporto ir sveikatingumo centrų šalyje.

Palanga grįžta į normalų gyvenimą, o koks jis – be veikiančių sporto klubų? Palangos baseine veikiantis sporto klubas vėl visus kviečia nuo antradienio, birželio 1 dienos. Baseino foje duris atveria ir jauki kavinukė, o netrukus veiks ir kavinė terasoje. Abejų operatorius yra Palangos baseino sporto klubas.

Palangos miesto baseinas jau pildomas vandeniu, o nuo birželio 1 d. bus atidarytas. Jo lankytojus vilios ir nauja kavinukė baseino viduje bei lauko terasoje. Sporto klubas baseine taip pat veiks nuo birželio 1 d.

Pirmajame pasaulio kata čempionate (vyko nuotoliniu būdu) komandinėje įskaitoje pergalę iškovojo Klaipėdos sporto klubas „Okinava“. Palangiškis Nojus Trukšanovas tapo pasaulio čempionu vaikų kategorijoje. Jo trenerė, taip pat palangiškė Kristina Basova iškovojo pasaulio vicečempionės titulą. Nojus „Palangos tiltui“ davė savo pirmąjį...

Penktadienį, birželio 12 dieną, Palangos baseine duris atvėrė modernus 220 kvadratinių metrų Palangos baseino sporto klubas (PBSK). Jo operatorius – UAB „Hidrana“, laimėjusi VšĮ „Palangos investicijų valdymas“ konkursą.

Savaitgalį Panevėžyje vykęs Lietuvos kata (kovos technikos demonstravimas) čempionatas išaiškino stipriausius Lietuvos kyokushin karate sportininkus. Sėkmingai šiose varžybose startavo visi Palangos karatė kyokushin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai, iškovoję net 4 medalius – 1 aukso, 1 sidabro, 2 bronzos medalius.

Savaitgalį Vilniuje vykęs Lietuvos kata (technikos demonstravimo) čempionatas buvo itin sėkmingas Palangos karate mokyklos „Shodan“ auklėtiniams Gustui Petrošiui ir Paulei Visockytei. Vaikų ir jaunučių amžiaus grupėse, kuriose varžėsi virš 150 dalyvių iš 15 Lietuvos karate mokyklų, palangiškiai varžėsi 10-11 m. amžiaus grupėje ir įrodė, kad yra vieni...