1812
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse Mindaugo Remino vedama „Palanga“ 88:79 palaužė NKL pirmenybių lyderius – „Mažeikių“ krepšininkus.
M. Reminas per pirmąjį kėlinį į „Mažeikių“ krepšį įmetė 15 taškų, o jo vedama „Palanga“ po dešimties minučių turėjo susikrovus 14 taškų pranašumą (27:13). M. Jucikas pataikė dvitaškį ir palangiškių pranašumas šoktelėjo iki rekordinės 18 taškų atžymos (37:19), tačiau mažeikiškiams iki ilgosios pertraukos šį skirtumą pavyko sumažinti (47:34).
Nors po Š. Vingelio tolimo šūvio skirtumas buvo sumažėjęs iki 11 taškų, bet palangiškiai vėl surengė sėkmingų atakų ciklą ir trečiąjį kėlinį užbaigė rezultatui esant 66:53. Nors A. Rudžio auklėtiniams atsilikimą pavyko sumažinti, pergalę šventė visas rungtynes kontroliavusi „Palanga“ – 88:79.
„Palanga“: M. Reminas – 25, P. Šakinis (6 atk. kam.) ir M. Jucikas (6 atk. kam.) – po 20, D. Anužis – 10 (5 rez. perd.), T. Rinkūnas – 8, D. Matutis – 4.
„Mažeikiai“: Š. Vingelis – 14, E. Gintvainis – 13, E. Šaulys – 12, V. Pikalavičius ir D. Pakamanis – po 8.

BC „Palanga“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Savaitgalį tęsėsi kovos TOP SPORT Lietuvos vyrų ir moterų tinklinio čempionatų atkrintamosiose varžybose, kuriose šiemet netrūksta intrigos.

Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...

Žalgiriečiai per pratęsimą palaužė palangiškius

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 05 | Rubrika: Miestas

Pratęsimą turėję žaisti Kauno „Žalgirio-2“ (2-0) krepšininkai nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) Palangoje 93:89 (18:22, 26:17, 15:18, 17:19, 17:13) palaužė Palangos „Kuršių“ (1-1) klubą, kuriam tai buvo pirmosios šio sezono rungtynės namuose.

Palangos „Palanga“ (3-6) Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo dar vieną pergalę po to, kai 87:80 (20:19, 22:18, 20:16, 25:27) įrodė pranašumą prieš Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (5-4) klubą.

„Palangos“ komanda Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) antrajame etape ir toliau žygiuoja pergalingai. Pajūrio atstovai Mažeikiuose 82:77 įveikė „Telšių“ komandos barjerą.

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse Mindaugo Remino vedama „Palanga“ 88:79 palaužė NKL pirmenybių lyderius – „Mažeikių“ krepšininkus. M. Reminas per pirmąjį kėlinį į „Mažeikių“ krepšį įmetė 15 taškų, o jo vedama „Palanga“ po dešimties minučių turėjo susikrovus 14 taškų pranašumą...

Sekmadienį (gegužės 10 d.) LFF I lygos septintojo turo mače FK „Palanga“ įveikė Trakų „Trakai-2“ ekipą ir iškovojo trečiąją pergalę paeiliui.

Krepšinio mėgėjų pirmenybių nugalėtojai – „Viruso“ komanda

„Palangos tilto” informacija, 2013 04 08 | Rubrika: Sportas

Balandžio 4-ąją pasibaigė vasario 22-ąją startavusios Palangos miesto atvirosios krepšinio mėgėjų pirmenybės Sporto centro ir „Baltijos“ pagrindinės mokyklos taurėms laimėti. Šiųmetinių pirmenybių nugalėtojais, vienu tašku įveikę savo varžovus – Sporto centro krepšininkus, tapo komanda „Virusas“.

Šeštadienį kol kas nei vienos pergalės į savo sąskaitą neįsirašę „Palangos Triobet“ krepšininkai atkakliai priešinosi LKL čempionato lyderiams „Prienams“, kurie tik po itin sudėtingos kovos rezultatu 99:85 (23:20, 30:27, 21:16, 25:22) pasiekė vienuoliktąją pergalę iš tiek pat galimų.