Palangiškiai patirties sėmėsi Europos čempionate

Palangos tiltas, 2017-04-20
Peržiūrėta
1280
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangiškiai patirties sėmėsi Europos čempionate

Danijoje, Roskilde miestelyje vykusiame Europos jaunių kiokušin karatė čempionate, Lietuvos rinktinės garbę gynė Palangos karatė mokyklos „Shodan“ auklėtiniai. Į varžybas susirinko stipriausiu Senojo žemyno kovotojai net iš 30 Europos šalių, jų tarpe ir palangiškiai Benas Jankauskas, Greta Bagdonaitė ir Aistė Jankauskaitė.
Vaikinų svorio kategorijoje iki 60 kg. efektingai varžybas pradėjo Benas Jankauskas šešioliktfinalyje efektinga technika ankščiau laiko įveiktas norvegas Even Kalstad,o aštuntfinalyje taipogi nuo stiprių palangiškio smūgių neatsilaikė ispanas Alfonso Navaro. Deja, ketvirtfinalyje Benas turėjo pripažinti bulgaro Aleksandr Kostadinov pranašumą. Merginų tarpę garbingai kovojo ir nedaug iki pergalės pritrūko Aistei Jankauskaitei, kuri pirmoje kovoje nusileido bulgarei Sayinai Stratevai, bei Gretai Bagdonaitei, kuri turėjo pripažinti kroatės Nika Jakobovič pranašumą.
Palangos karatė kyokushin mokyklos „Shodan“ treneriai Lukas Kubilius ir Aivaras Baltmiškis, džiaugiasi auklėtinių įgyta patirtimi Europos čempionate. Vien patekti į Lietuvos rinktinę yra didžiulė garbė ir siekiamybė. O atranka į Europos čempionatą Lietuvoje yra itin didelė.

Shodan inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kovo 26 dieną Kėdainiuose vyko Lietuvos Kata čempionatas. Šiame čempionate dalyvavo sportininkai iš Palangos karate kiokušin mokyklos „Shodan“. Karatistai iškovojo 2 aukso, 2 sidabro ir 3 bronzos medalių.


Balandžio 11-13 d. Palangos miesto ugdymo įstaigų vadovai vyko į Estiją dalyvauti tarptautiniame kvalifikacijos tobulinimo seminare „Rezultatais grįsto mokymo patirtis Estijos švietimo įstaigose“.


Šiemet devintąjį kartą vyko projektas „Moksleiviai į Vyriausybę“, kurio metu atrinktiems mokiniams suteikiama galimybė sudalyvauti Vyriausybės posėdžiuose, pabendrauti su ministrais ir Premjeru Sauliumi Skverneliu - patiems pasijausti valstybės lyderiais. Tokiu galėjo jaustis ir palangiškis Senosios gimnazijos mokinys Edgaras Nausėda, praėjusią savaitę baigęs...


Danijoje, Roskilde miestelyje vykusiame Europos jaunių kiokušin karatė čempionate, Lietuvos rinktinės garbę gynė Palangos karatė mokyklos „Shodan“ auklėtiniai. Į varžybas susirinko stipriausiu Senojo žemyno kovotojai net iš 30 Europos šalių, jų tarpe ir palangiškiai Benas Jankauskas, Greta Bagdonaitė ir Aistė Jankauskaitė.


Savaitgalį Anykščiuose įvykusiame Lietuvos vaikų, gimusių 2004–2006 m., čempionate, puikiai varžėsi Palangos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“


Vilniuje vasario 26-28 dienomis vykusiame atvirame Lietuvos kikbokso čempionate dalyvavo


Gegužės 30-31 dienomis Šventojoje jaunimo judėjimas „Aš esu kultūra“ kartu su aktyviu Palangos jaunimu suorganizavo stovyklą Lietuvos jaunimui. Dvi dienas stovyklavietėje 55 jaunuoliai iš įvairių Lietuvos kampelių stengėsi pažinti save, sužinojo, kaip svajoti, kad visi troškimai išsipildytų bei išmoko, kaip sunkų rytą pradėti žvaliai bei...


Švietimo darbuotojai patirties sėmėsi Vokietijoje

Danguolė PETRAUSKIENĖ Projekto „Pradinio ugdymo tobulinimas“ dalyvė, logopedė-metodininkė, 2013 01 14 | Rubrika: Miestas

Ugdymo plėtotės centras 2012 m. pradėjo vykdyti projektą „PRADINIO UGDYMO TOBULINIMAS”. Šio projekto veikloje, laimėję atrankos konkursą, dalyvauja 50 pradinių klasių mokytojų ir 25 švietimo pagalbos specialistai iš visos Lietuvos. Rudenį pedagogai jau dalyvavo 2 dienų seminarų cikle, kuris buvo skirtas mokinių kūrybiškumo ugdymui.


Giruliuose, „Pasakos“ stovyklavietėje, vykusioje Palangos karate kyokushin mokyklos „Shodan“ vasaros stovykloje, palangiškiai ne tik liejo prakaitą, bet ir turiningai leido laiką bei pramogavo.


Palangos šokėjai pasaulio jaunių čempionate – šešti

„Palangos tilto“ informacija, 2010 10 12 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį palangiškiai šokėjai Goda Zajauskaitė ir Sergejus Skripčenko, treniruojami Pauliaus ir Daivos Sangavičių, dalyvavo Pasaulio jaunių (iki 16 metų) dešimties sportinių šokių čempionate. Moldovos sostinėje vykęs čempionatas atskleidė puikų palangiškių pasirengimą, o jų pastangos nebuvo bevaisės – jie pateko į finalą ir užėmė šeštąją vietą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius