Palangiškių pasirodymas Moksleivių taurės varžybose

Palangos tiltas, 2021-11-04
1875

Spalio 23 dieną Kėdainiuose vykusiose Moksleivių taurės varžybose dalyvavo ir vyresni Palangos Karate Kyokushin klubo „Shodan“ sportininkai, kurie parsivežė ne vieną prizininko medalį.

U13 amžiaus grupėje Andrėja Gigaitė pirmoje kovoje nugalėjo K. Čepulionytę iš klubo „Ippon“, finale įveikė bendraklubę Nataliją Vitkutę ir tapo čempione. Natalija laimėjo sidabro medalį ir tapo vicečempione.

Martinai Gurinovaitei finale teko pripažinti varžovės V. Didikaitės iš „Atemi“ klubo pranašumą ir tapo vicečempione.

Goda Surgautaitė pusfinalyje įveikė bendraklubę G. Latviūnaitę, tačiau finale pralaimėjo prieš D. Šimkevičiūtę iš klubo „Fudoshin“ ir tapo vicečempione.

Bronzos medalį iškovojo: Gabija Latviūnaitė, Karolina Radžiūnaitė ir Rugilė Krajinskaitė.

Vaikinų tarpe Rokas Liudžius finale susitiko su bendraklubiu E. Koroliov ir teisėjų sprendimu teko pripažinti varžovo pranašumą. Rokas iškovojo sidabro medalį ir tapo vicečempionu.

Bronzos medalį vaikinų tarpe iškovojo Benas Vansevičius.

Garbingai kovojo: Gintas Navagrockis, Matas Zaleckas, Airidas Tarnys, Dovydas Beniušis, Evelina Kavolytė, Enrikas Janušonis, Gustas Petrošius, Jonas Endzinas.

Sportininkus varžyboms ruošiantys treneriai Lukas Kubilius ir Aivaras Baltmiškis džiaugiasi auklėtinių parodytu ryžtu, tobulėjimu ir aukštais pasiekimais.

„Shodan“ info

Šių metų lapkričio 11 dieną Kėdainių arenoje buvo surengtos šalies moksleivių kiokušin karatė taurės varžybos.

Šių metų spalio 29 dieną Kėdainių arenoje buvo surengtos šalies moksleivių kiokušin karatė taurės varžybos.

Spalio 29 dieną Kėdainių arenoje vyko karate kyokushin Lietuvos moksleivių taurės varžybos, kuriose dalyvavo rekordiškai daug - net 710 dalyvių iš 39 Lietuvos klubų!

Palangoje dvi dienas vykusios Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos baigėsi favoritų pergalėmis.

Praėjusį šeštadienį, spalio 19 d., po pietų Palangos baseinas tiesiog sprogo nuo sportinių aistrų ir tribūnas užėmusių žiūrovų emocijų - kurorto baseine pirmą kartą vyko Palangos šeimų varžybos, kuriose galėjo dalyvauti bet kurio miesto komanda. Pirmosiose varžybose išmėginti jėgas panoro 8 komandos iš Palangos, Kretingos ir Klaipėdos. Keturių asmenų...

Savaitgalį Kėdainiuose vyko Lietuvos karatė kiokušin federacijos didžiausias metų renginys – Lietuvos moksleivių taurės finalinės varžybos, į kurias susirinko daugiau nei 700 dalyvių iš 43 Lietuvos klubų. Varžybose dalyvavo moksleiviai nuo 10 iki 18 metų, kurie kovojo ne tik asmeninėje įskaitoje, bet ir komandinėje.

Į Vilniaus uždarų patalpų maniežą suvažiavo jaunieji sportininkai iš visos Lietuvos. Tarp jų buvo ir du Palangos miesto lengvaatlečiai, išsikovoję teisę dalyvauti šiose finalinėse varžybose.

Praėjusį savaitgalį, spalio 15-16 dienomis Palangos miesto V.Jurgučio pagrindinės mokyklos ir Senosios gimnazijos sporto salėse vyko buvusio sporto mokyklos tinklinio trenerio Eduardo Švanio atminimo taurės varžybos. Šiame turnyre dalyvavo 10 komandų, viso net 114 dalyvių, pademonstravusių puikų pasiruošimą, uždegantį norą siekti pergalės, taip suteikdami malonių akimirkų ir...