„Palangos line“ įdiegtas E-verslo sprendinys

Rasa GEDVILAITĖ, 2010-08-25
Peržiūrėta
724
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Reabilitacijos centras „Palangos linas“ šiemet rugpjūčio mėnesį baigė įgyvendinti Europos Sąjungos finansuojamą Ekonomikos augimo veiksmų programą, kuria buvo siekta padidinti produktyvumą, įdiegiant įmonės poreikiams pritaikytą E-verslo sprendinį. Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicija į šią programą siekia iki 50 procentų lėšų ir sudaro 94 tūkst. 915 litų.

 

Praėjusių metų spalio mėnesį pasirašyta sutartis, suteikianti galimybę pasinaudoti Europos Sąjungos struktūrinių fondų parama, šiemet buvo sėkmingai užbaigta. Projekto tikslas – įdiegti įmonei pritaikytą E-verslo sprendinį ir taip sudaryti sąlygas įmonės konkurencingumo didėjimui – pasiektas. UAB „Palangos linas“ įdiegtas E-verslo sprendinys taip pat suteikė galimybę ženkliai padidinti įmonės darbo našumą, veiklos efektyvumą.

Kaip teigė biuro ir personalo administratorė Odeta Luckuvienė, įgyvendinus šį projektą buvo išspręstos problemos, trukdžiusios be kliūčių tvarkyti teikiamų paslaugų užsakymus, finansinę ar įmonės veiklos informaciją, todėl siekiant pagerinti darbo našumą, buvo pasitelkta į pagalbą programinė įranga, pagal kurią optimizuota visa veikla.

Galutinis rezultatas – į vieną sistemą integruoti visi svarbiausi įmonės verslo procesai, operatyviai vykdomi užsakymai ir atsiskaitymai, automatizuotas resursų planavimas bei išaugusios įmonės pajamos, taip pat išaugo ir darbo našumas, sumažėjo veiklos išlaidos, taip padidinant įmonės produktyvumą.

„Įmonės darbo procesai tapo maksimaliai automatizuoti, o visi duomenys kaupiami ir procesai valdomi vientisoje sistemoje. Operacijoms atlikti prireikia žymiai mažiau rankinio darbo – visa informacija surandama lengviau ir valdoma vienoje vietoje“, - pasakojo apie projekto naudą O. Luckuvienė.

UAB „Palangos linas“ vykdomo projekto nauda pasireiškė ne tik įmonės darbo našumo ir konkurencingumo išraiška, tačiau prisidėjo ir prie Palangos miesto plėtros strateginiame plane numatyto tikslo – skatinti kurorto įmonių plėtrą, stiprinant konkurencingumą lemiančius veiksnius – įgyvendinimą. Palangos miesto plėtros iki 2015 m. strateginiame plane įvertinta, jog Palangoje nepakankamai išnaudojamos informacinių technologijų, paramos verslui bei reabilitacinio gydymo potencialas. Įgyvendinus šį projektą didės ir informacinių technologijų panaudojimo lygis kurorte, taip pat projektas prisidės prie visuomenės informuotumo ir pasitikėjimo elektronine veikla augimo, kuris yra vienas iš Lietuvos Respublikos Vyriausybės siekių E-verslo skatinimo srityje.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šeštadienį, rugpjūčio 28-ąją, į Palangą atvyksta Zita Kelmickaitė ir Free Finga. Nuo 11 valandos aikštėje prie Palangos Kurhauzo duetas palangiškiams ir miesto svečiams ruošia išskirtinę programą su Vytauto Didžiojo universiteto kameriniu orkestru.


Praėjusį šeštadienį Kaune, karininkų ramovėje, vykusiame Lietuvos šaulių sąjungos (LŠS) suvažiavime dalyvavo 191 delegatas. LŠS sudaro 10 rinktinių, veikiančių teritoriniu principu visose Lietuvos apskrityse. Šiandien rinktines sudaro daugiau nei 100 kuopų, įkurtų visuose Lietuvos rajonuose. Ir Šaulių sąjungai priklauso per 10 tūkst. narių....


Už neteisėtą buvusio Valstybės tarnybos departamento (VTD) direktoriaus Osvaldo Šarmavičiaus atleidimą iš pareigų iš buvusio vidaus reikalų ministro Raimundo Palaičio siekiama valstybės naudai priteisti per 200 tūkst. litų.


Prieš Kalėdas Lietuvos moksleivių sąjungos Palangos mokyklų savivaldų informavimo centras surengė keletą renginių moksleiviams.


Palangoje pradėtas įgyvendinti Europos Sąjungos Struktūrinių fondų finansuojamas projektas „Techninės dokumentacijos parengimas Palangos miesto Kęstučio gatvės rekonstrukcijos darbams“, kurio finansavimas siekia 66 711 litų.


Palangoje pradėtas įgyvendinti Europos Sąjungos Struktūrinių fondų finansuojamas projektas „Poilsio namų rekonstrukcija pritaikant turizmo poreikiams“, kuriuo siekiama sukurti ekonomiškai stiprų ir konkurencingą visus metus veikiantį turizmo objektą, teikiantį kompleksines apgyvendinimo, maitinimo ir kitas paslaugas bei kuriantį aukštą pridedamąją vertę.


Pagal Europos Sąjungos Sanglaudos skatinimo veiksmų programą Palangoje jau yra užbaigtas ES projektas „Palangos turizmo informacijos centro infrastruktūros plėtra“, kurio bendra vertė siekė 285 325 litų, o Europos Sąjungos paramos suma buvo 242 526 litų.


Verslo liudijimai Palangoje yra populiarūs, ypatingai vasaros sezono metu. Kaip teigė Palangos biudžeto skyriaus vedėja Regina Garadauskienė, šiais metais minimalus verslo liudijimo mokestis už metus buvo 1440 litų. „Kaina priklauso nuo to, kokią veiklą nori vykdyti žmogus. Jei tai nuoma, tuomet žmogaus pajamos yra didesnės, todėl automatiškai ir verslo liudijimas kainuoja brangiau, jei...


„Palangos line“ įdiegtas E-verslo sprendinys

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 08 25 | Rubrika: Miestas

Reabilitacijos centras „Palangos linas“ šiemet rugpjūčio mėnesį baigė įgyvendinti Europos Sąjungos finansuojamą Ekonomikos augimo veiksmų programą, kuria buvo siekta padidinti produktyvumą, įdiegiant įmonės poreikiams pritaikytą E-verslo sprendinį. Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicija į šią programą siekia iki 50 procentų lėšų ir sudaro 94 tūkst. 915 litų.


Šiemet Savivaldybės biudžete miestelėnų sveikatinimo programai finansuoti numatyta skirti 857,8 tūkst. litų. Svarstant biudžeto projektą, programą pristačiusi Savivaldybės gydytoja Lina Riaubaitė teigė, kad numatomi finansavimo šaltiniai bus Savivaldybės biudžeto lėšos – 258 tūkst. litų,  Aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios lėšos – 69,9 tūkst. litų, Visuomenės sveikatos rėmimo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius