„Tele2“ pasiūlymai vasaros pradžiai: nuo ypatingų nuolaidų telefonams iki naujų paspirtukų modelių ir turto draudimo

Palangos tiltas, 2020-06-09
Peržiūrėta
1622
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Prasidėjus vasarai „Tele2“ paruošė viliojančių pasiūlymų „Samsung“ gerbėjams, elektrinių paspirtukų fanams ir visiems, norintiems apdrausti savo turtą. Jais pasinaudoti galima operatoriaus salonuose bei internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

„Samsung“ telefonai – vos nuo 12,41 Eur/mėn
„Samsung“ gerbėjai turėtų suskubti – šiuo metu sudarant 24 mėn. sutartį su bet kuriuo operatoriaus mokėjimo planu, net tris pasiūlyme dalyvaujančius išmaniuosius galima įsigyti už simbolinę 1 Eur pradinę įmoką.
Vienas tokių – stilingas ir lengvas „Samsung“ modelis „Galaxy A51“. Šis išmanusis išsiskiria galinga keturguba kamera, ryškiu 6,5 colių įstrižainės ekranu ir aštuonių branduolių procesoriumi. Rinktis galima iš trijų veidrodinio efekto spalvų: juodos, baltos ir mėlynos.
Patrauklus pasiūlymas taikomas ir elegantiškam „Samsung Galaxy A71” telefono modeliui, kuris pasižymi subtiliu dizainu, 6,7 colių įstrižainės „Infinity-O“ ekranu ir 32 MP asmenukių kamera.
Speciali nuolaida taip pat suteikiama galingam ir ryškiam „Samsung Galaxy S10” išmaniajam telefonui. Jis vertinamas dėl 6,1 colių „Super Amoled“ ir „2K“ raiškos ekrano, trigubos, itin plačios pagrindinės kameros su dirbtiniu intelektu ir galingos 3400 mAh baterijos.
319 eurų vertės išmanusis laikrodis dovanų už 1 ct
Dar viena gera žinia tiems, kurie renkasi naują „Samsung“ telefono modelį – šiuo metu visiems, perkantiems „Samsung Galaxy S20“, „Samsung Galaxy S20+“, „Samsung Galaxy S20 Ultra“ arba „Samsung Galaxy Z FLIP“ telefoną, bus įteikta ypatinga dovana – patogus, patvarus ir stilingas išmanusis laikrodis „Samsung GW Active2 Aluminum 44m”.
Pasiūlymas galioja perkant minėtus telefonus su bet kuriuo „Tele2“ planu ir 24 mėn. sutartimi arba perkant be sutarties ir mokant visą sumą iš karto. Dovanos vertė – net 319 eurų. Išmanusis laikrodis prie užsakymo bus pridėtas automatiškai už 0,01 Eur priemoką.

Naujiena – būsto ir gyventojų turto draudimas
Klientų patogumui „Tele2” pristato būsto ir namų turto draudimo paslaugas. Būsto iki 50 kv. m draudimo kaina prasideda vos nuo 3,20 Eur/mėn.
Klientai galės pasirinkti paties būsto draudimą, namuose esančio turto draudimą arba bendrą būsto ir namų turto draudimo kompleksą. Draudimo kainas, sąlygas ir planus rasite www.tele2.lt.

Elektriniai paspirtukai – vėl „ant bangos“
Ir šią vasarą savo aktualumo bei populiarumo nepraranda miestiečių pamėgta, itin patogi ir greita susisiekimo priemonė – lengvi ir manevringi elektriniai paspirtukai. Jie šį sezoną tapo perkamiausia „Tele2” preke tarp išmaniųjų įrenginių.
Taip pat jau nuo birželio 5 d. „Tele2” salonuose ir internetinėje parduotuvėje pasirodys naujas patvarus paspirtuko modelis – „Ninebot by Segway Kickscooter E22E“. Jis išsiskiria LED prietaisų skydeliu, pasiekia iki 20 km/h greitį, turi dvigubo tankumo padangas, atšvaitus, LED šviesas ir modernią stabdžių sistemą.
Daugiau apie pasiūlyme dalyvaujančius įrenginių modelius, taip pat nuolaidų sąlygas, mokesčius ir taisykles sužinosite www.tele2.lt, „Tele2“ salonuose ar paskambinus 117.
Telefonams papildomai taikomas vienkartinis laikmenos mokestis. Akcijos laikas bei įrenginių ir dovanų kiekis – riboti.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Gyvenimas be išmaniojo telefono jau neįsivaizduojamas. Norintiems atsinaujinti savo įrenginį –dabar pats metas operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje  www.tele2.lt pasinaudoti sumaniais pasiūlymai ir išmaniuosius įsigyti pigiau. 


Rudens pradžiai „Tele2“ paruošė daugybę puikių pasiūlymų išmaniajai televizijai, eSIM laikrodžiams ir telefonams, kuriais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje  www.tele2.lt . 


Ieškantiems išmaniojo laikrodžio su eSIM technologija, naujo telefono ar planšetinio kompiuterio – geros naujienos.  „Tele2“ paruošė daugybę puikių pasiūlymų, kuriais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje  www.tele2.lt . 


Vasarai įsibėgėjus, „Tele2“ pristato patrauklių pasiūlymų įrenginiams, internetui ir išmaniajai televizijai. Nuolaidomis jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje  www.tele2.lt


Vasarą pradedame geromis naujienomis. „Tele2“ paruošė daugybę patrauklių pasiūlymų pokalbių planams, nuolaidų telefonams ir išmaniesiems laikrodžiams su eSIM technologija bei ypatingų dovanų. Akcijomis jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje  www.tele2.lt . 


Prasidėjus šiltajam sezonui, „Tele2“ paruošė išskirtinių pasiūlymų elektriniams paspirtukams, išmaniems daiktams, telefonams ir išmaniajai televizijai. Jais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.


Ieškantiems naujo išmaniojo telefono – puikios naujienos. „Tele2“ paruošė ypač gerų pasiūlymų telefonams įsigyti. Jais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.


Dirbant ar mokantis namuose svarbu skirti laiko poilsiui bei malonioms pramogoms. Nauji „Tele2“ pasiūlymai visai šeimai jau laukia jūsų internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt. „Šiuo metu svarbiausia išlikti saugiems. Geriausias būdas tai padaryti – leisti laiką namuose su savo šeima. Todėl siūlome ypač patrauklias sąlygas naujiems...


Prasidėjus vasarai „Tele2“ paruošė viliojančių pasiūlymų „Samsung“ gerbėjams, elektrinių paspirtukų fanams ir visiems, norintiems apdrausti savo turtą. Jais pasinaudoti galima operatoriaus salonuose bei internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.


Bundančio pavasario proga, technologijų lyderė „Tele2“ siūlo atsinaujinti ir skelbia įspūdingas nuolaidas išmaniesiems telefonams. Ypač viliojantys pasiūlymai klientų laukia visuose operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius