Viešbučių tinklas „Accor“ žengia į Palangą: atidarys viešbutį „Mercure Palanga Vanagupė Resort & Spa“

Palangos tiltas, 2023-01-16
Peržiūrėta
2012
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Viešbučių tinklas „Accor“ žengia į Palangą: atidarys viešbutį „Mercure Palanga Vanagupė Resort & Spa“

Tarptautinis viešbučių tinklas „Accor“ atidarys dar vieną viešbutį Lietuvoje – „Mercure Palanga Vanagupė Resort & Spa”. Pagal viešbučio valdymo sutartį penkių žvaigždučių viešbutis „Vanagupė Resort & Spa“ bus atnaujintas ir pirmuosius svečius su prekės ženklu „Mercure“ pasitiks 2023 m. pabaigoje. 

Naujasis „Mercure Palanga Vanagupė Resort & Spa“ pasiūlys 98 erdvius kambarius ir apartamentus šešiuose aukštuose, barą ir restoraną. Svečiai galės naudotis įvairiomis sveikatingumo paslaugomis: SPA procedūromis, treniruoklių sale, sauna, garine pirtimi, sūkurine vonia, ledo kambariu. Mėgstantiems aktyvesnį sportą – 4 baseinų kompleksas, tarp kurių ir šildomas lauko baseinas, krepšinio ir teniso aikštelės. Viršutiniame aukšte ketinama įrengti VIP erdvę. Taip pat viešbutyje bus 6 posėdžių salės. 

„Žinia apie pirmąjį viešbutį pajūrio kurorte – puikus įrodymas, kad „Accor“ tinklas pasitiki ir mato Lietuvą ir Baltijos šalis kaip laisvalaikio kryptį. Šiuo bendradarbiavimu „Accor“ įsipareigoja į Lietuvą ir regioną atnešti aukščiausius standartus ir svetingumo srities naujoves. Palanga yra viena sparčiausiai augančių kurortinių vietų Lietuvoje, kuri 2021 m. pritraukė daugiau turistų nei 2019 m. Ši vieta išsiskiria savo gamta ir paplūdimiais, turi daug potencialo – neabejojame, kad su „Mercure“ prekės ženklu ją atras dar daugiau keliautojų iš visos Europos“, – sako Katarzyna Slawinska, „Accor“ plėtros vadovė Lenkijoje ir Baltijos šalyse. 

„Mercure Palanga Vanagupė Resort & Spa“ bus pirmasis tarptautinio prekės ženklo viešbutis Palangos mieste. Viešbutį ir toliau valdys bendrovė „Eskom“. 

„Jau daugiau nei 15 metų stengiamės, kad Palanga būtų europietiška atostogų vieta. Šiandien Palanga yra mėgstamiausias atostogų taškas Lietuvoje tarp lietuvių, tad artimiausių metų ambicija – tapti mėgstamiausiu Baltijos regione tarp užsieniečių. Džiaugiamės galėdami toliau prisidėti prie miesto plėtros ir turizmo paslaugų pasiūlos su nauju tarptautiniu viešbučių prekės ženklu“, – priduria Eimantas Skrabulis, bendrovės „Eskom“ valdybos narys. 

„Eskom“ valdybos narys Michaelis Pawlowskis taip pat mato daugiau galimybių: „Esame įsitikinę, kad bendradarbiaudami pritrauksime dar daugiau tarptautinių svečių, kurie galės mėgautis Palangos grožiu ir „Mercure“ ženklo teikiamomis paslaugomis ir patirtimis. Kiekvienas „Mercure“ viešbutis pasižymi originaliu stiliumi, įkvėptu vietos aplinkos ir kultūros – šiame viešbutyje taip pat bus galima patirti regiono autentiškumą, virtuvę ir tradicijas“, – sako M. Pawlowskis. Pranešimas žiniasklaidai 2023 M. SAUSIO 16 D. Viešbutis yra strategiškai geroje ir patogioje vietoje: 15 minučių kelio pėsčiomis nuo paplūdimio, 3 km nuo miesto centro ir 5 km nuo tarptautinio oro uosto.

 

Agnieszka Kalinowska 

Vyr. ryšių su žiniasklaida ir ryšių su visuomene vadovė Lenkijoje ir Rytų Europoje 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Tarptautinis viešbučių tinklas „Accor“ atidarys dar vieną viešbutį Lietuvoje – „Mercure Palanga Vanagupė Resort & Spa”.


Šį iššūkį siekia spręsti 2020 m. pristatytas „BeReal“ socialinis tinklas, kuris sukūrė unikalią virtualią aplinką vartotojams ir vos per porą metų subūrė beveik 3 milijonų aktyvių narių bendruomenę. 


Palangos savivaldybė pranešė apie planuojamą ambicingą projektą Monciškėse. Čia turėtų iškilti daugiabučių kvartalas, viešbučių ir SPA centrų kompleksais. Prie projekto dirba Stasio Juškos architektūros studijos profesionalai.


Į viešbučių su didžiausiais atlyginimais penkioliktuką pateko tik keturi viešbučiai, įsikūrę ne Vilniaus mieste, o kurortuose – „Preilos Vėtra“ Neringoje (1505 eurai),  „Palangos žuvėdra“ (1384 eurai), „Pušų paunksmė“ (1239 eurai) bei „Medūza“ (1232 eurai) Palangoje. 


Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Skandalais apipintas viešbutis "Pajūris", esantis Palangoje, J.Basanavičiaus gatvėje, jau parduotas. Už šį nekilnojamojo turto objektą paklota 1 710 tūkst. eurų, nors įsigytas buvo faktiškai už 10 tūkst. eurų. Varžytinėse kaina kilo Už šį objektą buvo prašoma 1,6 mln. eurų.


Jau birželio 7-10 dienomis, trečius metus iš eilės, vasaros sezoną Šventojoje atidarys paplūdimio baikerių ir muzikos festivalis „Beach Bike Fest“. Baikerius vienijantis festivalis sutraukia lankytojus iš visos Europos ir su dideliu trenksmu atidaro vasaros sezoną Šventojoje.


Šį sekmadienį Lietuvos bėgimo ir sveikos gyvensenos entuziastai rinksis Palangoje. Pajūrio kurorte vyks šeštasis „Eurovaistinės 10 km bėgimo taurės“ etapas. Aktyvaus poilsio mėgėjams skirtą renginį pristatant Palangos miesto savivaldybėje meras Šarūnas Vaitkus sakė, jog ir pats su šeima prisidėsiąs prie šios sveikintinos iniciatyvos.


Šalies viešbučiams sumažinti 21 procentą siekiantį pridėtinės vertės mokesčio (PVM) tarifą ne kartą prašė Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija. „Manau, kad šis kartas turėtų būti realus, kadangi tokio aukšto PVM mokesčio niekur kitur nėra. Sumažinus mokestį, žiemą viešbučiai galėtų neužsidarinėti, viešbučių savininkai galėtų neatleidinėti darbuotojų žiemos metu. Tai būtų naudinga ir...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius