Vokiečių kalba – linksmai

Palangos tiltas, 2014-04-14
Peržiūrėta
2151
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vokiečių kalba – linksmai

 Galima mokytis linksmai ir smagiai – tuo įsitikino Palangos „Baltijos“ ir Vlado Jurgučio pagrindinių mokyklų šeštokai, balandžio 10 d., ketvirtadienį, dalyvavę Palangos švietimo pagalbos tarnybos salėje vykusioje viktorinoje „Vokiečių kalba linksmai“. Abiejų mokyklų šeštokų komandos smagiai leido laiką, skaitė, rašė, piešė, atliko linksmas ir įdomias užduotis, dar geriau susipažino su Vokietija, prisiminė tai, ką jau moka ir išmoko naujų dalykų. Mokiniai šauniai atliko visas užduotis. Šį edukacinį renginį parengė ir organizavo abiejų miesto pagrindinių mokyklų mokiniai ir vokiečių kalbos mokytojos Alma Jansonienė („Baltijos“ pagrindinė mokykla) ir Edita Petrušonytė (V. Jurgučio pagrindinė mokykla). Už gerą nuotaiką ir puikų darbą visi buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis. Tikimės, kad šis renginys vyks ir kitais metais, ir jame galės dalyvauti visi, kurie nuspręs mokytis vokiečių kalbą. Juk mokytis su šypsena visada lengviau!

Vilma Želvienė

Palangos švietimo pagalbos tarnybos direktorė


 

Jūsų komentaras:

Šauni ideja, 2014-10-14 17:05 (. / IP: 86.100.63.40)
Didžiausia pagarba sumanytojoms Gerb. Mokytojoms, šaunuoliams Mokiniams ,ir jų Tėveliams ! -"Ką išmoksi ,ant kupros nenešiosi "! Sekmės ir naujų startų!

Taip pat skaitykite

Žmonės kalba. Pasakoja, kas šiandien ar prieš pusę amžiaus nutiko, teikia informaciją apie lėktuvų skrydžius ir viešbučių kainas, ieško žodžių išreikšti laukiniam džiaugsmui ir rauda prie mirusiųjų.


Liepos 7 d. (penktadienį) 17 val. kviečiame į Palangos viešosios bibliotekos renginių salę, kur vyks J. Zabarskaitės monografijos „Kaip kalba gamina prasmę“ pristatymas.


Dalis su atvykstamuoju turizmu susijusio Lietuvos verslo gali nukentėti ir nuo karo Ukrainoje, nes kai kurie užsienio turistai mano, jog karas vyksta ir Baltijos kraštuose, praneša LNK Žinios.


Vasario 11 d. (penktadienis) 20 val. Artūras Anusauskas (fortepijonas) ir Vytautas Labutis (saksofonai): Džiazas linksmai


Liepos 6-ąją, Valstybės dieną, Palangoje nenuobodžiaus nė vienas – didžiausias šalies kurortas šią visai šaliai svarbią dieną kviečia švęsti linksmai ir originaliai bei dovanoja reginius ne tik žemėje, bet ir jūroje bei ore.


Gegužės 4-5 dienomis Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje kaip niekad dažnai skambėjo vokiečių kalba – vyko respublikinė vokiečių kalbos olimpiada 11-ų klasių mokiniams ir konkursas 8-tų klasių mokiniams. Olimpiadoje ir konkurse dalyvavo daugiau nei 60 mokinių iš visos Lietuvos. Džiaugiamės, kad šiam renginiui buvo pasirinkta Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė...


Mokyklose karaliauja anglų ir rusų kalbos, taip į šešėlį nustumdamos vokiečių ir prancūzų. Bent jau taip galima pagalvoti, pažvelgus, jog mokiniai jau ilgą laiką nebesirenka mokytis šių kalbų kaip pirmųjų užsienio kalbų, o ir egzaminų nelaiko. Tuo tarpu anglų kalbos egzaminą norinčiųjų laikyti skaičius kasmet vis auga. Niekas neabejoja, jog anglų kalba yra tapusi...


  Galima mokytis linksmai ir smagiai – tuo įsitikino Palangos „Baltijos“ ir Vlado Jurgučio pagrindinių mokyklų šeštokai, balandžio 10 d., ketvirtadienį, dalyvavę Palangos švietimo pagalbos tarnybos salėje vykusioje viktorinoje „Vokiečių kalba linksmai“.


Vokiečių kalba su šypsena  1

Edita PETRUŠONYTĖ V. Jurgučio pagrindinės mokyklos vokiečių kalbos mokytoja metodininkė, 2013 01 17 | Rubrika: Jūros vaikai

„Deutsch ist gut!“ („Vokiečių kalba yra šauni!“) – sušuko Palangos „Baltijos“ ir Vlado Jurgučio pagrindinių mokyklų šeštokai, trečiadienį, sausio 16 d., dalyvavę Palangos švietimo pagalbos tarnybos salėje vykusioje viktorinoje „Vokiečių kalba linksmai“.


Miesto devintokams apie matematiką - linksmai

Jūratė RIEPŠAITĖ , 2012 10 29 | Rubrika: Jūros vaikai

Praėjusį penktadienį Palangos senosios gimnazijos didžiojoje salėje vyko renginys, skirtas miesto devintokams „Matematika linksmai“. Jis praėjo linksmai ir įdomiai, devintokai liko patenkinti ir iš gimnazijos išėjo laimingi, išradingai praleidę spalio ketvirtadienio popietę.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius