Praėjusį trečiadienį Palangoje lankėsi Seimo narys, vienas Liberalų Sąjūdžio lyderių Remigijus Šimašius.

Praėjusį trečiadienį Palangoje lankėsi Seimo narys, vienas Liberalų Sąjūdžio lyderių Remigijus Šimašius.

Palangoje Seimo narys R. Šimašius lankėsi ir gydymo įstaigoje

„Palangos tilto” informacija, 2013 02 07

Praėjusį trečiadienį Palangoje lankėsi Seimo narys, vienas Liberalų Sąjūdžio lyderių Remigijus Šimašius. Ryte parlamentaras dalyvavo Palangos Senojoje gimnazijoje vykusiame renginyje „Ateities generatorius“, vedė tris pamokas, bendravo su mokiniais ir pedagogais. R. Šimašius buvo sužavėtas moksleivių aktyvumu, šiltu bendravimu, kalbėjosi su projekto koordinatoriumi Andriumi Kleiva.
Po pietų Seimo narys apsilankė S. Kulikauskienės ,,Bendrosios praktikos gydytojo centre“, kur domėjosi centro veikla, su centro vadove Sondra Kulikauskiene aptarė Seime svarstomus sveikatos apsaugos klausimus, išklausė nuomonę apie sveikatos apsaugos ministro Vytenio Andriukaičio siūlomas įstatymų pataisas, nukreiptas prieš privačią sveikatos apsaugos sistemą, bei išdėstė Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdžio (LRLS) nuostatą, kad konkurencija yra būtina ir sveikatos apsaugos sistemoje, pažadėjo ją ginti Seime bei aptarė, kaip galėtų aktyviau šiuo klausimu nuomonę pareikšti ne tik patys medikai, bet ir pacientai.
Vakare R. Šimašius susitiko su LRLS Palangos skyriaus nariais, dalyvavo skyriaus tarybos posėdyje, papasakojo apie darbą Seime, ruošiamus priimti įstatymus, atsakė į gausius partijos kolegų klausimus. Diskusijoje buvo iškelta bendradarbiavimo su Liberalų ir centro sąjunga perspektyva.
Seimo narys pažadėjo nepamiršti Palangos, joje dažniau lankytis, kartu su Palangos savivaldybės tarybos nariais Arvydu Dočkumi ir Eimučiu Židanavičiumi padėti spręsti aktualius palangiškiams klausimus.

 


Jūsų komentaras:

CAPTCHAMokinys 2013-02-08 18:12 (IP: 78.61.18.188)
Kokia pikta "Mokytoja", tikiuosi piktumu ji neužkrės auklėtiniu... o mokiniams ir ne tik, R.Šimašius patinka :)

Mokytoja 2013-02-07 22:20 (IP: 78.61.214.75)
Visai be reikalo tas Šimašius čia atvažiavo. Kai buvo ministras ir kojos čia nekėlė, o dabar mat jam moksleiviai ir Palangos gydymo įstaigos parūpo. Šitie norėjo Palangos oro uosto pavadinimą pakeisti į Klaipėdos.Gerai, kad turim nebailį merą ir kai kuriuos tarybos narius, kurie pasipriešino, o Židanavičius tylėjo kaip vandens į burną prisisėmęs. Ačiū Stankui, Vaitkui, Paluckui, Skritulskui, Satkauskui, Kuznecovai, Kirstukui, Simei, Sabeckui, Valinevičiui, kurie atstovėjo ir palaikė merą.

Taip pat skaitykite

Palangos kultūros ir jaunimo centro šokių ansamblis „Bočiai“, vadovaujamas Janinos Serapinienės, liepos 17-22 dienomis dalyvavo Vengrijoje vykusiame tarptautiniame folkloro festivalyje „Keliaujantis“. Tai – didžiausias folkloro festivalis Vengrijoje, šiemet surengtas jau 19-tąjį kartą. 


Karjeros diena Palangos senojoje gimnazijoje

"Palangos tilto" informacija, 2019 02 10 | Rubrika: Jūros vaikai

Kokią ugdomosios veiklos kryptį rinktis III gimnazijos klasėje? Kokią profesiją ar veiklą pasirinkti baigus mokyklą? Tai klausimai, kurie dažnai kyla I-II ir III-IV klasių gimnazistams. Būtent sausio mėnesio 24 dieną Palangos senojoje gimnazijoje vykę Karjeros dienos renginiai ne tik pateikė gimnazistams informacijos apie įvairias profesijas, bet ir paskatino pirmiausia pažinti save ir...


Praėjusį penktadienį, gruodžio 8 dieną, Antanas Vinkus, Seimo narys Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje, dalyvavo viešbutyje „Vanagupė“ vykusiame tradiciniame Palangos moterų klubo LIONS paramos-labdaros vakare „Svajok baltai“, kurį LIONS organizavo kartu su Palangos „Rotary“ klubu. Renginio metu vyko meno kūrinių aukcionas, loterija. Surinktas...


Penktadienį ir šeštadienį Lietuvos Respublikos Seimo narys Antanas Vinkus lankėsi Palangoje ir Kretingoje, tęsė vizitus įmonėse, bendravo su gyventojais, jiems rūpimais klausimais. Antanas Vinkus, Palangos m. tarybos nariai, vicemeras Rimantas Antanas Mikalkėnas, pasveikino gyventojus ir miesto svečius, „Gintaro kelio“ žygeivius, Palangos ir Šventosios...


Praėjusį ketvirtadienį, kovo 2 dieną, Lietuvos Respublikos Seimo narys Antanas Vinkaus lankėsi Palangoje. Įvyko vizitas galanterijos gaminių įmonėje UAB „Noda“. Seimo narys susitiko su įmonės darbuotojais, domėjosi gaminama produkcija, įmonės ryšiais su kitomis Europos valstybėmis. Aptarė įmonės problemas ir jų sprendimo galimybes.


Palangos senojoje gimnazijoje lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo narys Paulius Saudargas, Rytų Europos studijų centro analitikas Linas Kojala ir Seimo nario P. Saudargo padėjėja-sekretorė Eglė Švabauskienė. Visi jie dalyvavo ekspedicijoje „Karlagas 15“, skirtoje 70-osioms lietuvių tremties į Kazachstaną metinėms paminėti.


Valstybinio turizmo departamento kvietimu trečiadienį Palangoje lankėsi 26 žiniasklaidos atstovai iš Baltarusijos. Žurnalistams buvo surengta ekskursija po kurortą, jie taip pat pakviesti susitikti su Palangos miesto savivaldybės administracijos bei Turizmo informacijos centro atstovais.


Praėjusį trečiadienį Palangoje lankėsi Seimo narys, vienas Liberalų Sąjūdžio lyderių Remigijus Šimašius. Ryte parlamentaras dalyvavo Palangos Senojoje gimnazijoje vykusiame renginyje „Ateities generatorius“, vedė tris pamokas, bendravo su mokiniais ir pedagogais. R. Šimašius buvo sužavėtas moksleivių aktyvumu, šiltu bendravimu, kalbėjosi su...


Trečiadienį Palangos senojoje gimnazijoje įvyko neeilinis švietimo renginys „Ateities generatorius“. Jo metu vienoje seniausių Lietuvos mokyklų mokytojus pakeitė garsūs, daug pasiekę žmonės.


Kol neprasidėjo rudenio Seimo sesija, Seimo narys Pranas Žeimys, išrinktas Pajūrio vienmandatinėje rinkimų apygardoje, susitikinėja su rinkėjais, analizuoja įstatymų projektus – ruošiasi politinėms batalijoms Seime. Kaip rodo Seimo tinklalapyje paskelbta Seimo narių pasisakymų statistika, P. Žeimys negali pasigirti dideliu aktyvumu Seimo posėdžių salėje - per šių metų keturis mėnesius...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius