Ačiū „Ąžuoliukui“ už gerumą!

„Palangos tilto” informacija, 2013 12 09
Iš kairės: Palangos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas” direktorė Rūta Regina Lukaitienė ir jos pavaduotoja Zita Paulikienė.

Iš kairės: Palangos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas” direktorė Rūta Regina Lukaitienė ir jos pavaduotoja Zita Paulikienė.

Vakar „Palangos tilto“ Kalėdų gerumo akcija susilaukė ypatingų geradarių – Palangos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas” direktorė Rūta Regina Lukaitienė ir jos pavaduotoja Zita Paulikienė į redakciją atvežė daugiau kaip 130 kilogramų įvairių maisto produktų – kruopų, saldainių, makaronų.
„Mūsų lopšelyje-darželyje yra 7 grupės vaikučių, iš viso 96 mažyliai. Kai paskelbėme apie „Palangos tilto“ gerumo akciją, tėveliai labai noriai nešė nuo savo stalo, ką galėjo“, – sakė R. R. Lukaitienė.
„Palangos tiltas“ dėkoja „Ąžuoliukui“ ir primena, kad „Palangos tilto“ Kalėdų gerumo akcija vyksta iki gruodžio 19-osios.
Jeigu galite pasidalinti su miesto mažaisiais savo gerumu, iki šios dienos galite į redakciją atnešti negendančių maisto produktų.

Padovanokite vaikui mažą Kalėdų stebuklą!

Ar atkreipiate dėmesį į ašarojantį vaiką? Ar užkliuvo žvilgsnis už sužvarbusio, išblaususio, galbūt alkano paauglio? Ar kada nors dingtelėjo, kiek nedideliame Palangos mieste yra likimo nuskriaustų vaikų – be artimųjų šilumos ir sotesnio duonos kąsnio?
Artėjant Kalėdoms ir Naujiesiems, gražiausioms metų šventėms, „Palangos tilto“ redakcija skelbia jau tradicinę Kalėdų gerumo akciją „Padovanokite vaikui mažą Kalėdų stebuklą“.
Ankstesniais metais tokia mūsų gerumo akcija sulaukė didelio palangiškių dėmesio, todėl ir šiais metais kviečiame visus mielus savo skaitytojus, laikraščio bičiulius, įstaigų vadovus – visus geros valios žmones šiek tiek  likimo nuskriaustiems vaikams paaukoti: to, ko, matyt, vaikams labiausiai reikia – maisto.
Jeigu galite juo pasidalinti su mažaisiais, atneškite tik greitai negendančių maisto produktų į „Palangos tilto“ redakciją (Vytauto g. 85a) iki gruodžio 19-osios.
 Jūsų dovanas vaikams prieš šventes įteiks „Palangos tilto“ Kalėdų senis.
Nelikite abejingi!

Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Spalio 25-26 dienomis labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ vykdys tradicinę maisto produktų rinkimo nepasiturintiems akciją.  


Lopšelio-darželio „Gintarėlis“ direktorė Ilona Milkontė ramiai atostogauti negali – Savivaldybės administracija dėl jos veiklos vykdo tyrimą, tačiau administracija detalių apie jį neteikia. „Kadangi klausiate pirmieji, būsite pirmieji, kuriems kitą savaitę atsakysime,“ – prieš dvi savaites „Palangos tiltui“ sakė mero patarėja...


Į „Palangos tilto“ tradicinę Kalėdų gerumo akciją pirmiausia atsiliepė kurorto lopšelis-darželis „Nykštukas“. Jo auklėtoja Raminta Grišonienė trečiadienį mums atnešė pilną dėžę lauktuvių. „Kodėl „nykštukų“ širdelėse tiek daug gerumo?“ – „Palangos tiltas“ pasiteiravo R....


„Palangos tilto“ redakcijos duris, artėjant Kalėdoms, vis dažniau praveria geraširdžiai, žinantys, ką reiškia meilė ir dėmesys kitam, palangiškiai- redakcijoje gausėja Kalėdinių dovanų, paaukotų laikraščio gerumo akcijai „Padovanokime vaikui mažą Kalėdų stebuklą.“


„Visiems visiems jums šiltų ir sočių švenčių!“, „Linkime jums visų svajonių išsipildymo, kad jūsų širdelės visada būtų pačios laimingiausios!“, „Šiltų, laimingų Kalėdų ir Naujųjų metų!“, „Linkime vienas kitam supratingumo, stiprybės ir džiaugsmo!“ – tai tik maža dalis linkėjimų, kuriuos ant kalėdinių...


Ačiū „Ąžuoliukui“ už gerumą!

„Palangos tilto” informacija, 2013 12 09 | Rubrika: Miestas

Vakar „Palangos tilto“ Kalėdų gerumo akcija susilaukė ypatingų geradarių – Palangos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas” direktorė Rūta Regina Lukaitienė ir jos pavaduotoja Zita Paulikienė į redakciją atvežė daugiau kaip 130 kilogramų įvairių maisto produktų – kruopų, saldainių, makaronų.


Paskutinį rugsėjo penktadienį į Palangos vaikų lopšelį-darželį „Gintarėlis” rinkosi ikimokyklinėse mūsų miesto, Klaipėdos, Kauno bei Mažeikių įstaigose dirbantys pedagogai. Čia vyko respublikinė konferencija „Tautiškumo ugdymas ikimokyklinėse įstaigose”, kuri tapo gražiu ir prasmingu pusmetį „Gintarėlyje” trukusio pilietinio ir tautinio...


Kam jau kam, o kurorto Vaikų bibliotekos darbuotojoms Nijolei Bagdonienei, Monikai Rukšėnienei ir Emai Udalcovienei priešžiemis – laikotarpis iki Kalėdų ir 2013-ųjų metų rūpestėliais ir darbais aktyvus, kaip ir vasaros rugpjūtis kaime, kai jau reikia nuimti derlių. Čia durys neužsidaro, renginys veja renginį.


Praėjusį penktadienį „Palangos tilto“ redakcijos darbuotojai darbą pradėjo nuo skambučio policijai – ryte atvykę į redakciją, radome sudaužytą laikraščio reklaminį stendą. Visą vasarą jis niekam iki mūsų laikraštyje praėjusią savaitę pasirodžiusių nepalankių straipsnių apie buvusį ministrą Raimundą Palaitį netrukdė. Chuliganų išpuolis, kurį redakcija...


Konkurencijos taryba, baigusi Ministro Pirmininko prašymu atliktą tyrimą dėl maisto produktų kainų pokyčių, šio tyrimo išvadas pateikia Vyriausybei ir visuomenei. Šiuo tyrimu siekta įvertinti, kas sąlygojo mažmeninių maisto produktų kainų pokyčius pastaruoju metu. Tyrimo išvadose išdėstytos nustatytos faktinės aplinkybės, pateikta mažmeninių maisto produktų kainų pokyčių ir šiuos pokyčius...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas