Adventinė vakaronė

Adventinė vakaronė

2012 12 13

Šiais metais įkurto Palangos Trečiojo amžiaus universiteto Kraštotyros ir turizmo fakulteto studentai-gerbiami senjorai gruodžio 11 dieną susirinko į netradicinę paskaitą – Advento vakaronę Anapilyje.
Trečiojo amžiaus universiteto vadovai kartu su Palangos kultūros centro etnografe Zita Baniulaityte bei folkloro ansambliu „Mėguva“ subūrė senjorus tikrai nenuobodžiauti. Vakaronėje buvo prisiminti adventinio laikotarpio papročiai, prisiminta liaudies išmintis. Giedojom giesmes, žaidėm liaudies žaidimus, minėm mįsles kartu su „Mėguvos“ ansambliečiais.
Visų akį (ir ne tik akį) traukė šventiškai papuošti stalai, adventiniai patiekalai, pagaminti pačių Kraštotyros ir turizmo fakulteto studentų.
Stebino tradicijų ir išradingumo vienovė, patiekalų įvairovė. Tuo pačiu prisidėjom ir prie sveikos gyvensenos sklaidos.
Smagu, kad Palangos senjorai turi galimybę ne tik studijuoti, daug naujo sužinoti, bet ir pabendrauti, sušildyti vieni kitus savo širdžių ir rankų šiluma.

 

Ona BALIUKEVIČIŪTĖ
Palangos TAU Kraštotyros ir turizmo fakulteto studentė


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Aktyvūs kurorto senjorai yra dar ir uolūs studentai, trokštantys naujų patyrimų. Ir kasmet jų susirenka vis daugiau, o tai įrodo, jog itin reikalingas Trečiojo amžiaus universitetas kurorte. Šiemet mokslo metus pradėjo gausus būrys senjorų – net 471.


Antradienį, sausio 30 dieną, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, vicemeras Rimantas Antanas Mikalkėnas ir Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė susitiko su Trečiojo amžiaus universiteto studentais ir pristatė jiems paskaitą apie Palangos miesto plėtrą. Susitikimo, kuriame dalyvavo apie 400 kurorto gyventojų, metu pristatyti šiuo metu įgyvendinami Palangos...


Populiarūs laikraščio „Palangos tiltas“ kavaryčiai-susitikimai šiais metais baigėsi šį antradienį, būriui palangiškių ir svečių atėjus į „Fotokava“ kavinę, mūsų kavaryčių partnerį. Siurbčiojant kavą ir vaišinantis meduoliais, kiekvienas pasidalino įsimintiniausiais šiais metais įvykiais – Lietuvai, Palangai, kiekvienam...


Vakar naujuosius mokslo metus tradiciškai pradėjo Trečiojo amžiaus universiteto studentai. Gausiai susirinkę studentai į Palangos senosios gimnazijos salę sulaukė daug sveikinimų, o ir patys sveikino vieni kitus. Naujus mokslo metus pradėjo beveik 400 studentų.


TAU studentai pradėjo naujuosius mokslo metus

Rasa GEDVILAITĖ, 2016 10 06 | Rubrika: Miestas

Palangos Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentai antradienį pradėjo naujuosius mokslo metus. Palangos kurhauzo salėje, kur ir vyko šventinis renginys, vos tilpo visi aktyvieji senjorai, pasiryžę energingai kibti į mokslus. Naujuosius mokslo metus pradėjo kiek daugiau nei 380 studentų, kurie mokysis keturiuose fakultetuose: Dvasinės kultūros, Kraštotyros ir turizmo, Menų...


Palangos trečiojo amžiaus universiteto mokslo metų baigiamasis renginys šiemet driokstelėjo neeiliniu įvykiu – pajūrio zonos TAU konferencija „Kuo mums reikšmingas TAU: realijos ir perspektyvos“.


Vakar, spalio 1-ąją, Palangos švietimo pagalbos tarnyba visus garbaus amžiaus palangiškius ir Trečiojo amžiaus universiteto studentus senjorus pakvietė į mokslo metų pradžios šventę. Visa Palangos senosios gimnazijos aktų salė buvo beveik pilna senjorų, trokštančių ne tik pabendrauti, bet ir pradėti naujus mokslo metus bei pasigėrėti gražiu renginiu....


Neįprastai karštą dieną kūno kultūros ženklo (KKŽ) normatyvus laikė neįprasta komanda – stipriausi gimnazijos sportininkai ir sportiškiausi Palangos miesto pradinukai.


Adventinė vakaronė

2012 12 13 | Rubrika: Miestas

Šiais metais įkurto Palangos Trečiojo amžiaus universiteto Kraštotyros ir turizmo fakulteto studentai-gerbiami senjorai gruodžio 11 dieną susirinko į netradicinę paskaitą – Advento vakaronę Anapilyje.


Duris atvėrė Palangos trečiojo amžiaus universitetas

"Palangos tilto" informacija, 2012 10 01 | Rubrika: Miestas

Vakar trims šimtams Palangos senjorų buvo džiaugsminga diena – iškilmingai atidarytas Palangos trečiojo amžiaus universitetas (TAU) ir paskelbta du metus truksiančių studijų pradžia.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius