Atrakcionai Senosios gimnazijos stadione įsikūrė teisėtai

Atrakcionai Senosios gimnazijos stadione įsikūrė teisėtai

Atrakcionai prie Senosios gimnazijos įsikūrė teisėtai

"Palangos tilto" informacija, 2015 06 23

Kai vieną praėjusios savaitės naktį i Palangos senosios gimnazijos stadioną įvažiavo sunkvežimių kolona su atrakcionais, palangiškiai subruzdo: ar vėl olandai, prieš kelis metus išvyti iš J. Basanavičiaus gatvės, „įsmuko“ į kurortą? Ar buvo išduotas leidimas sunkiasvoriam transportui įvažiuoti į miesto centrą?

Kai kurie Tarybos nariai kėlė ne tik šiuos klausimus, bet ir klausė socialiniuose tinkluose, kodėl nebuvo atsižvelgta į aplinkinių namų gyventojų nuomonę dėl atrakcionų šalia mokyklos.

Miesto savivaldybės Rinkliavų skyriaus vyresnioji specialistė Aušra Dangėlaitienė „Palangos tiltui“ sakė, kad su Senąja gimnazija įmonė, kuriai yra išduotas leidimas atrakcionų veiklai, yra sudariusi turto nuomos sutartį. „Savivaldybė yra išdavusi leidimą teikti atrakcionų paslaugas Senosios gimnazijos stadione. Gavę tokį leidimą, verslininkai turi teisę pastatyti atrakcionus“, – sakė savivaldybės specialistė.

Leidimas sunkiasvoriam transportui įvažiuoti į miesto centrą, anot jos, nebuvo reikalingas, jo reikia, jei transporto gabaritai viršija nustatytus maksimalius dydžius (aukštis – per 4 metrus, plotis – per 2,55 metro, ilgis – per 16,5 metro, svoris – per 40 tonų).

Specialistė informavo, kad savivaldybės Taryba yra numačiusi 3 viešąsias vietas, kuriose galima teikti atrakcionų paslaugas – žiemos stadionas prie Birutės parko (Vytauto g. 16), Bangų g. esančioje aikštelėje (Bangų g. 11A) ir Šventojoje, Topolių g. 4.

„Šiuo konkrečiu atveju atrakcionų parkas įrengiamas ne Savivaldybės tarybos nustatytose viešosiose vietose, o Senosios gimnazijos panaudos pagrindais valdomame sklype, – pabrėžė A. Dangėlaitienė. – Atkreiptinas dėmesys, kad Senosios gimnazijos atstovai sutartį su įmone dėl žemės sklypo nuomos atrakcionams sudarė atsižvelgdami į bendruomenės nuomonę – prieš pasirašant sutartį buvo gautas Senosios gimnazijos tėvų tarybos pritarimas“.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

„Laukinių Vakarų salūnui“ prekybos alkoholiu laikas apribotas teisėtai – tai neskundžiamu sprendimu šiandien, spalio 16 d., konstatavo Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas.


Liepos 7 dieną poilsiaujantiems Palangoje pasiseks – čia vyks didžiausias nemokamas mados ir grožio renginys „Design for life“. Į Palangos sporto areną, Sporto g. 3, iš Lietuvos ir Latvijos suplūs per 100 prekės ženklų, pirmuosius lankytojus pasitiks tūkstantis ledų – dovanų. O atėjusiems su vaikams neteks liūdėti: jų lauks nemokami atrakcionai ir cukraus vata.


Balandžio 5-7 dienomis į Vilnių sugrįžo 50-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas, kurio pirmasis renginys įvyko 1965 metais Vilniuje, o vėliau jis kasmet keliavo po įvairius Lietuvos miestus ir rajonus. Jubiliejinio filologų konkurso atidarymo renginys vyko Lietuvos nacionalinėje bibliotekoje, kur susirinko net 102 jaunieji kūrėjai iš 35 Lietuvos miestų ir rajonų....


Praėjęs penktadienis Palangos senosios gimnazijos 76 laidos 146 abiturientams buvo neeilinis – jiems įteikti brandos atestatai. Šventė prasidėjo eisena nuo gimnazijos iki naujosios Palangos koncertų salės, kurioje ir įvyko atestatų įteikimo ceremonija. Abiturientus sveikino Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, Lietuvos Respublikos premjero patarėjas Antanas Vinkus...


Liepos vidurys – metas, kuomet abiturientai gali šiek tiek atsikvėpti: brandos egzaminų sesija jau praeityje, rezultatai aiškūs, o netrukus rankose jie laikys ir brandos atestatą. Odontologiją arba mediciną planuojanti studijuoti Kotryna Jasinskaitė – Palangos senosios gimnazijos abiturientė, su kuria, pakėlusia sparnus skrydžiui iš Palangos, pasikalbėjome...


Palangos senosios gimnazijos gamtos mokslų mokytojos gimnazistams, besidomintiems gamtos mokslais, organizavo kelionę į Taliną ir Tartu mokslo centrą AHHAA. Kelionė prasidėjo anksti – pirmą valandą nakties. Nors ir trūko miego, visiems rūpėjo iki soties pasišnekėti su draugais, todėl per Latviją Estijos link tamsoje riedantis autobusas ūžė kaip avilys.


Atrakcionai prie Senosios gimnazijos įsikūrė teisėtai

"Palangos tilto" informacija, 2015 06 23 | Rubrika: Miestas

Kai vieną praėjusios savaitės naktį i Palangos senosios gimnazijos stadioną įvažiavo sunkvežimių kolona su atrakcionais, palangiškiai subruzdo: ar vėl olandai, prieš kelis metus išvyti iš J. Basanavičiaus gatvės, „įsmuko“ į kurortą? 


Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) čempionate Palangos senosios gimnazijos merginos ir vaikinai pasidabino aukso ir sidabro medaliais.


Kurhauzas be bendrasavininkių Jackų sutikimo naujam gyvenimui kyla teisėtai

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 11 07 | Rubrika: Miestas

Palangos savivaldybei priklausančios mūrinės Kurhauzo dalies vidaus pritaikymo darbai atliekami teisėtai – tai konstatavo Klaipėdos apygardos teismas.


Palangos senosios gimnazijos abiturientas, 2012 metais išrinktas Palangos metų jaunuoliu, Tautvydas Lubys kartu su bičiuliais leidosi į 8 dienų žygį dviračiais paminėti keletą reikšmingų ir miestui svarbių datų: Palangos – Lietuvos kultūros sostinės metus, miesto 760 metų gimtadienį ir Palangos senosios gimnazijos 90-mečio jubiliejų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius