Atsisveikinome, bet neišsiskyrėme

Atsisveikinome, bet neišsiskyrėme

2018 07 27

Praėjusį penktadienį, liepos 20 d., buvo mano paskutinė darbo diena Seimo nario Antano Vinkaus padėjėjos pareigose. Išeinu ne todėl, kad nepatinka toks darbas, ne todėl, kad per sunku.
Pasakysiu paprastai: gyvenimas eina į priekį, jis keičiasi ir diktuoja naujas aplinkybes.
Žinia, esu miesto tarybos narė, aktyviai dalyvauju miesto politiniame gyvenime. Įsikūrus Lietuvos socialdemokratų darbo partijai, tapau jos nare, įsijungiau į naujai sukurtos partijos politinį gyvenimą. Atsirado būtinybė dažnesnėms išvykoms, įvairiems pavedimams, darbams.
Supratau, kad artėjant savivaldos rinkimams, įtampa tik augs ir atlikti tiesiogines darbines Seimo nario padėjėjos pareigas mūsų mieste taps vis sudėtingiau. Tuo labiau, įvertinant galimus politinių oponentų įvairius taktinius veiksmus ir priemones.
Neabejoju, kad artėjant rinkimams net eilinis gyventojų priėmimas gali būti interpretuojamas kaip politinė agitacija. Tad, grįžusi iš vieno partijos prezidiumo posėdžio, priėmiau sprendimą ir dar gegužės 10 d. apie tai pranešiau Seimo nariui.
Mano būgštavimai dėl oponentų veiksmų pasitvirtino. Birželio pradžioje vietos spaudoje sulaukėme mano ir kito kolegos atžvilgiu viešai pateiktų, tikrovės neatitinkančių išvedžiojimų, vertinimų. Jų tikslas – į juos įtraukti ir patį Seimo narį. Džiugu, kad jis tam nepasidavė ir kaip visuomet išliko korektiškas.
Per tą laiko tarpsnį turėjome nebaigtų darbų, nemažai pokalbių, svarstymų, diskusijų bei vertinimų. Vis tik nusprendėme, kad šiuo metu geriau būti nesusietiems darbiniais santykiais, o išlikti bičiuliais, išsaugant draugiškus, žmogiškus santykius.
Neabejoju, su Seimo nariu A. Vinkumi ir toliau bendrausime, visapusiškai padėsime vienas kitam.
Dirbdama Seimo nario A. Vinkaus padėjėja 11 mėnesių, nuoširdžiai stengiausi padėti kiekvienam atėjusiam ar skambinusiam palangiškiui, kad jų problemos būtų išgirstos, sprendžiamos kuo operatyviau, o prašymai patenkinti. To neatsisakysiu ir ateityje, ir kaip miesto Tarybos narė, ir dirbant kitose pareigose, nes mano darbovietė nesikeis.
Esu dėkinga Seimo nariui, diplomatui, ambasadoriui Antanui Vinkui už tuos gražius bendrystės metus, už patarimus, supratimą, už diplomatijos pamokas, už jo toleranciją, už nuoširdų rūpestį.
Mes atsisveikinome, bet neišsiskyrėme...

Elena KUZNECOVA
Palangos miesto tarybos narė, buvusi Seimo nario Antano Vinkaus padėjėja


Jūsų komentaras:

CAPTCHAnesuprantantiems 2018-08-06 17:23 (IP: 78.58.48.24)
Moteris ruošiasi mero rinkimams, reikalingas laikas.......

Buvusiu 2018-08-05 21:24 (IP: 90.140.136.198)
KGB-istų nebūna.

Aldona 2018-08-02 23:30 (IP: 78.57.230.163)
Veidmainyste tiesiog spindi akyse !!!!!

Taip pat skaitykite

Praėjusį penktadienį, liepos 20 d., buvo mano paskutinė darbo diena Seimo nario Antano Vinkaus padėjėjos pareigose. Išeinu ne todėl, kad nepatinka toks darbas, ne todėl, kad per sunku.Eilių posmais Lietuvą sveikino Palangos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ auklėtiniai su gražia sukaktimi. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis – ypatinga šventė, todėl įstaigos bendruomenė šiai šventei ruošėsi nuo rudens.


Birželio 6-9 dienomis Strasbūre vyko Europos Parlamento (EP) plenarinė sesija. Jos metu buvo svarstomi ir Lietuvai aktualūs klausimai, kuriuos turėjo galimybę išgirsti ir „Palangos tiltas“.


Kultūros dieną Palangoje suplevėsavo Taikos vėliava

"Palangos tilto" informacija, 2014 04 17 | Rubrika: Kultūra

Antradienį Palangos centrinę aikštę nuspalvino pučiamųjų orkestro bei šokėjų pasirodymas ir Taikos vėliava, kurią, stebint palangiškiams, iškėlė Savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėjas Vygantas Rekašius. Taip kurorte jau šeštą kartą minima Kultūros diena.


  Galima mokytis linksmai ir smagiai – tuo įsitikino Palangos „Baltijos“ ir Vlado Jurgučio pagrindinių mokyklų šeštokai, balandžio 10 d., ketvirtadienį, dalyvavę Palangos švietimo pagalbos tarnybos salėje vykusioje viktorinoje „Vokiečių kalba linksmai“.


TS-LKD patriarchas europarlamentaras Vytautas Landsbergis sako, kad Europa išsigimsta, ES yra Rusijos didelėje įtakoje, jog „yra didelė tikimybė“, kad Darbo partijos lyderis Viktoras Uspaskichas – Rusijos „projektas“, o konservatoriams ateinančiuose rinkimuose gali tekti „sumokėti“ už tai, kad trūko „susikalbėjimo“ su žmonėmis...


Vytautas Landsbergis, Lietuvos politikos ir Tėvynės Sąjungos-Lietuvos Krikščionių demokratų patriarchas, sako, kad pastebįs viešoje erdvėje daugiau žinių iš Palangos, ir „tai yra gerai“, prisipažįsta, kad beveik kiekvienais metais atostogauja Šventojoje, bet vengiąs „pigaus“ Palangos šurmulio. Europarlamentaras prisipažino, kad jau...


Tirpsta socialinių būstų eilės

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 10 14 | Rubrika: Miestas

Savivaldybės socialinis būstas – vienintelis neturinčių stogo virš galvos ir sunkiai besiverčiančių palangiškių išsigelbėjimas. Miesto savivaldybės sudarytose pretenduojančių į socialinį būstą eilėse įrašyta per šimtas dvidešimt palangiškių.


Ekstremali gatvė

„Palangos tilto“ informacija, 2009 10 07 | Rubrika: Kriminalai

Bangų gatvė Palangoje po truputį tampa ekstremalaus vairavimo poligonu. Beveik kiekvieną savaitę čia įvyksta didesnis ar mažesnis autoįvykis. Ačiū Dievui, pastarosiomis dienomis niekas labai nenukentėjo.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius