Atsisveikinome, bet neišsiskyrėme

Atsisveikinome, bet neišsiskyrėme

2018 07 27

Praėjusį penktadienį, liepos 20 d., buvo mano paskutinė darbo diena Seimo nario Antano Vinkaus padėjėjos pareigose. Išeinu ne todėl, kad nepatinka toks darbas, ne todėl, kad per sunku.
Pasakysiu paprastai: gyvenimas eina į priekį, jis keičiasi ir diktuoja naujas aplinkybes.
Žinia, esu miesto tarybos narė, aktyviai dalyvauju miesto politiniame gyvenime. Įsikūrus Lietuvos socialdemokratų darbo partijai, tapau jos nare, įsijungiau į naujai sukurtos partijos politinį gyvenimą. Atsirado būtinybė dažnesnėms išvykoms, įvairiems pavedimams, darbams.
Supratau, kad artėjant savivaldos rinkimams, įtampa tik augs ir atlikti tiesiogines darbines Seimo nario padėjėjos pareigas mūsų mieste taps vis sudėtingiau. Tuo labiau, įvertinant galimus politinių oponentų įvairius taktinius veiksmus ir priemones.
Neabejoju, kad artėjant rinkimams net eilinis gyventojų priėmimas gali būti interpretuojamas kaip politinė agitacija. Tad, grįžusi iš vieno partijos prezidiumo posėdžio, priėmiau sprendimą ir dar gegužės 10 d. apie tai pranešiau Seimo nariui.
Mano būgštavimai dėl oponentų veiksmų pasitvirtino. Birželio pradžioje vietos spaudoje sulaukėme mano ir kito kolegos atžvilgiu viešai pateiktų, tikrovės neatitinkančių išvedžiojimų, vertinimų. Jų tikslas – į juos įtraukti ir patį Seimo narį. Džiugu, kad jis tam nepasidavė ir kaip visuomet išliko korektiškas.
Per tą laiko tarpsnį turėjome nebaigtų darbų, nemažai pokalbių, svarstymų, diskusijų bei vertinimų. Vis tik nusprendėme, kad šiuo metu geriau būti nesusietiems darbiniais santykiais, o išlikti bičiuliais, išsaugant draugiškus, žmogiškus santykius.
Neabejoju, su Seimo nariu A. Vinkumi ir toliau bendrausime, visapusiškai padėsime vienas kitam.
Dirbdama Seimo nario A. Vinkaus padėjėja 11 mėnesių, nuoširdžiai stengiausi padėti kiekvienam atėjusiam ar skambinusiam palangiškiui, kad jų problemos būtų išgirstos, sprendžiamos kuo operatyviau, o prašymai patenkinti. To neatsisakysiu ir ateityje, ir kaip miesto Tarybos narė, ir dirbant kitose pareigose, nes mano darbovietė nesikeis.
Esu dėkinga Seimo nariui, diplomatui, ambasadoriui Antanui Vinkui už tuos gražius bendrystės metus, už patarimus, supratimą, už diplomatijos pamokas, už jo toleranciją, už nuoširdų rūpestį.
Mes atsisveikinome, bet neišsiskyrėme...

Elena KUZNECOVA
Palangos miesto tarybos narė, buvusi Seimo nario Antano Vinkaus padėjėja


Jūsų komentaras:

CAPTCHAnesuprantantiems 2018-08-06 17:23 (IP: 78.58.48.24)
Moteris ruošiasi mero rinkimams, reikalingas laikas.......

Buvusiu 2018-08-05 21:24 (IP: 90.140.136.198)
KGB-istų nebūna.

Aldona 2018-08-02 23:30 (IP: 78.57.230.163)
Veidmainyste tiesiog spindi akyse !!!!!

Taip pat skaitykite

Praėjusį penktadienį, liepos 20 d., buvo mano paskutinė darbo diena Seimo nario Antano Vinkaus padėjėjos pareigose. Išeinu ne todėl, kad nepatinka toks darbas, ne todėl, kad per sunku.Vasario 4 d. Palangoje Lietuvos moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ dalyviai rinksis į tradicinę sezono šventę „Ateities krepšinio žvaigždės šiandien!“. Dar kitaip – MKL „Žvaigždžių diena“ vadinamo renginio metu ant Palangos sporto centro parketo išbėgs daugiau kaip 300 jaunųjų krepšininkų, kurie susikaus...


Pagerbtas generolas J. Žemaitis-Vytautas

Palangos m. savivaldybės informacija, 2014 11 27 | Rubrika: Miestas

Trečiadienį sukako 60 metų, kai sovietų okupantai pasmerkė Lietuvos Prezidentą generolą Joną Žemaitį–Vytautą sušaudymui. Pagerbdami J. Žemaičio, Palangos miesto garbės piliečio atminimą, kurorto vadovai prie generolui skirto paminklo padėjo gėlių.


Šį savaitgalį vykusiose Nacionalinės krepšinio lygos rungtynėse sėkmė „Palangos“ krepšininkams nebuvo palanki: kurorto ekipa pralaimėjo abejas žaistas rungtynes.


Kas svarbiau – skiepai ar grūdinimasis?

Dainius KEPENIS, 2013 01 31 | Rubrika: Sveikata

2013-ųjų – Sveikatingumo metų – vasario mėnuo yra skiriamas grūdinimuisi – dvasiniam, psichiniam, fiziniam atsparumui. Dabar, esant dideliam sergamumui gripu, daugiausiai valdžios institucijos kalba tik apie skiepus nuo gripo, o apie natūralų imunitetą arba užmirštama kalbėti, arba sąmoningai nutylima, kad kuo daugiau skiepytųsi, o ne grūdintųsi. Vienoje srityje...


Lietuvos statistikos departamentas pranešė optimizmo nekeliančius skaičius: naudojantis Lietuvos Respublikos 2011 metų visuotinio gyventojų ir būstų surašymo duomenimis, 2011 m. kovo 1 d. 103 šalies miestuose ir 16 762 kaimo gyvenamosiose vietovėse gyveno 3 mln. 43 tūkst. 429 nuolatiniai gyventojai. Palangoje jų suskaičiuota 15 tūkst. 732.


Šią savaitę Palangos bažnyčios duris atvėrė ir palangiškiams prisistatė naujasis miesto klebonas Marius Venskus, pakeitęs septynerius metus ištarnavusį kleboną Algį Genutį. Naujais rūpesčiais, pažinimo akimirkomis kol kas gyvenantis tikėjimo keliu vesiantis naujasis vedlys pripažino buvęs sužavėtas palangiškių trykštančiu nuoširdumu, kurie ėmė vienas paskui kitą skubėti susipažinti su...


Palangoje liepos mėnesį pristatęs savo personalinę parodą dailininkas Pranas Griušys nepraleido progos pasidžiaugti ir ilgesnėmis atostogomis kurorte, nors pats kaip teigė, ne itin daug laiko šiame, vasaros sostine vadinamame mieste ir praleido. Sugebantis įžvelgti aplinkoje vaizduotę žadinančias detales, menininkas pasidžiaugė aplinkos grožiu ir kaip pats paminėjo, tiesiog visa tai...


„Misis Visata“ dalyvės lankėsi Palangoje

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 08 18 | Rubrika: Miestas

Rugpjūčio 12-ąją Vilniuje buvo sutiktos ir pasveikintos šiemet Lietuvoje vyksiančio konkurso „Mrs Universe 2010“ dalyvės. Tądien visos gražiausios visatos moterys pradėjo savo žygį po Lietuvą, kuris praėjusį pirmadienį atvedė ir į Palangą, Botanikos parko rotondą, kur susirinkusias gražuoles pasveikino Palangos miesto savivaldybės meras Vytautas Stalmokas, o malonių įspūdžių kelionę...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius