Aukcione – teritorija poilsio namų plėtrai Palangoje

2020 01 13

2020 m. sausio 9 d. „Inreal“ tarpininkavo parduodant beveik 400 kv. m poilsio namus bei panaudos teise valdomą 8 arų sklypą Palangoje (Liepų takas 6). Teritorijoje galima išplėtoti apie 1270 kv. m. Pradinė aukciono kaina – 250 000 eurų. Pastato savininkas – AB „Vilniaus metrologijos centras“, rašoma pranešime žiniasklaidai. Objektas parduodamas aukciono būdu, per evarzytynes.lt sistemą. Registracija į aukcioną vykdoma iki 2020 m. vasario 10 d. 23.59. Pasiūlymai laukiami nuo vasario 12 d. 9.00 iki vasario 13 d. 13.59. „Ši teritorija patraukli ne tik vieta – šalia miesto centro, bet ir plėtros galimybėmis, nes pastatas nėra kultūros paveldo objektas. Iš tiesų, galimi net keli šio turto panaudojimo scenarijai“, – teigia „Inreal“ Tarpininkavimo departamento vadovas Julius Belanoška. Anot jo, viena perspektyviausių galimybių – pastato rekonstrukcija, keičiant arba nekeičiant jo tūrinius sprendimus, pritaikant pastatą gyvenimui ar poilsio veiklai. Taip pat galima pastatą nugriauti ir pastatyti naują. Parduodamas pastatas yra dviejų aukštų, statytas 1974 metais. Žemės sklypas po parduodamu objektu yra valdomas valstybinės žemės panaudos sutarties pagrindu. „AB „Vilniaus metrologijos centras“ siekia veiklos efektyvumo, todėl atsisako metrologijos paslaugų veikloje nenaudojamo poilsio paskirties pastato“, – sako AB „Vilniaus metrologijos centras“ generalinė direktorė Rūta Klevėnė. Pastatas nuo 1975 m. buvo naudojamas kaip Klaipėdos standartų ir matavimo technikos laboratorija su garažu. Nuo 1994 m. pastatas kapitalinio remonto metu pertvarkytas į poilsio namus su priestatu. Iki 2018 m. pastatas buvo naudojamas kaip poilsio namai

www.15min.lt

Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


2020 m. sausio 9 d. „Inreal“ tarpininkavo parduodant beveik 400 kv. m poilsio namus bei panaudos teise valdomą 8 arų sklypą Palangoje (Liepų takas 6). Teritorijoje galima išplėtoti apie 1270 kv. m. Pradinė aukciono kaina – 250 000 eurų.


Valstybės nekilnojamąjį turtą valdanti ir jo priežiūrą užtikrinanti valstybės įmonė Turto bankas ir nekilnojamojo turto valdymo bei vystymo bendrovė „Laviga“ užbaigė sandorį dėl Palangoje esančių poilsio namų „Baltija“ įsigijimo. Už 100 proc. akcijų paketą aukcioną laimėjęs investuotojas sumokėjo daugiau nei 4 mln. Eur.


Valstybės nekilnojamąjį turtą valdanti ir jo priežiūrą užtikrinanti valstybės įmonė Turto bankas skelbia poilsio namų „Baltija“, esančių Palangoje, 100 proc. akcijų paketo pardavimą. Pradinė pardavimo kaina – 4 mln. eurų.


Buvusi senosios autobusų stoties teritorija Palangoje po metų turėtų pasikeisti neatpažįstamai: ją norima kapitališkai rekonstruoti ir paversti nauju turistų traukos centru. Anot Palangos valdžios, jau yra gautas statybų leidimas, ir dabar viskas priklausys nuo finansų, mat projektas įvertintas apie 730 tūkst. eurų.


Konkurse gali dalyvauti Palangos savivaldybėje veikiančios biudžetinės įstaigos, vaikų meno ir sporto klubai, nevyriausybinės organizacijos ir pelno nesiekiantys juridiniai asmenys, kurių nuostatuose (įstatuose) nurodyta, kad gali vykdyti vaikų poilsio stovyklų, sportinę, pramogų ir poilsio organizavimo veiklas. Paraiškos programoms finansuoti su priedais iki 2017 m. gegužės 5 d....


Ruošiantis atnaujinti Šventosios uostą, siūloma plėsti jo teritoriją – Susisiekimo ministerijos parengtą nutarimo projektą, kuriuo siūloma Nacionalinei žemės tarnybai uostui perleisti du žemės sklypus, Vyriausybė svarstė šią savaitę.


Šventosios poilsio namus „Varduva“ „puošia“ reklama -šalia gulinti šiukšlių krūva. Kadangi poilsio namų reklamoje nurodytu numeriu su savininku susisiekti nepavyko, šnektelėjome su Šventosios seniūnu Eugenijumi  Čilinsku. „Įdomu, koks verslininkas galėtų krauti šiukšles prie savo reklamos? 


Kurhauzui – trijų hektarų teritorija

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 12 16 | Rubrika: Miestas

Kultūros paveldo departamento užsakymu valstybės įmonė „Lietuvos paminklai“ parengė Palangos Kurhauzo, kaip kultūros vertybės, išsaugojimo koncepciją. Pastarojoje yra pasiūlyti trys Kurhauzo teritorijų plotų variantai. Pirmajame variante vertybės teritorijos plotas siūlomas 1,57 ha, antrajame – 2,95 ha, trečiajame – 1,05 ha. Specialiojo plano organizatorius Kultūros paveldo Klaipėdos...


Šventosios uostui paskirta teritorija

„Palangos tilto“ informacija, 2009 10 03 | Rubrika: Miestas

Susisiekimo ministerijos teikimu atkuriamam Šventosios valstybiniam jūrų uostui Vyriausybė paskyrė 15,3 hektaro ploto žemės sklypą ir 209,6 hektaro išorinę akvatoriją. Jie bus naudojami uosto molams, krantinei, laivybos kanalui ir kitai būtinai infrastruktūrai įrengti.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas