R.Kvaščevičius

R.Kvaščevičius

Aukso kalnus žadėjęs sukčius iš moters išviliojo tūkstančius

„Lietuvos rytas", 2013 11 14

Kretingiškę mulkinęs ir pinigus iš jos apgaule viliojęs 39 metų Rolandas Kvaščevičius nesulaukė teismo malonės.
Klaipėdos apygardos teismas jo skundą atmetė ir paliko galioti ankstesnį sprendimą. 17 kartų jau teistas R.Kvaščevičius už sukčiavimą laisvės nematys 2 metus ir 10 mėnesių.
Liepos 24 dieną tokią bausmę R. Kvaščevičiui skyrė baudžiamąją bylą išnagrinėjęs Kretingos rajono apylinkės teismas. Teismas visiškai patenkino nukentėjusios moters civilinį ieškinį – jos buvęs išrinktasis turi sugrąžinti apgaule išviliotus daugiau kaip 33 tūkst. litų.
2011-ųjų vasarą R.Kvaščevičius iš 40 metų moters, su kuria ką tik susipažino, išviliojo mobilųjį telefoną, vėliau įkalbėjo duoti 7 tūkst. litų neva įsigyti automobilį BMW.
Vėliau įtikino ją duoti dar 12 tūkst. litų neva bendram butui Kretingoje pirkti. Paskui butui prireikė dar 7 tūkst., o buitinei technikai – 3 tūkst. litų. Tiek santaupų kretingiškė neturėjo – dalį skolinosi iš giminaičio.
Po mėnesio bičiulis sugraudino moterį teigdamas, kad 200 litų pritrūko skyryboms.
„Negaliu paaiškinti, kas tuo metu man buvo nutikę“, – sakė kretingiškė, iš pradžių aklai tikėjusi naujojo draugo žodžiais, kad jis – sėkmės lydimas verslininkas, dirbantis Švedijoje.
Skunde Klaipėdos apygardos teismui R. Kvaščevičius aiškino, kad byla sufabrikuota: ankstesnis teismas buvo šališkas, apgauti moters nesiekė, tikėjosi, kad tarp jų susiklostė normalūs santykiai, o skolos neneigia.
„Aš jos neapgavau, pinigus būčiau grąžinęs, ir vekselį pasirašiau. Aš važinėjau į Švediją, ne aš kaltas, kad darbdaviai neatsiskaitė. Bausmė per griežta, turiu vienerių metų vaiką, man jį reikia auginti“, – teisme piktinosi R. Kvaščevičius.
Klaipėdos apygardos teismui nekilo abejonių, kad moters turtas buvo užvaldytas apgaule. R. Kvaščevičius nepateikė jokių dokumentų, kad turėjo darbą ir kokių nors pajamų. Jo žmona teigė, kad vyras nepadeda finansiškai auginti vaiko.
Klaipėdos miesto apylinkės teisme nagrinėjama dar viena panaši byla – R. Kvaščevičius kaltinamas iš 31 metų klaipėdietės apgaule išviliojęs turto ir pinigų. Bendras nuostolis – 17 tūkst. litų.


Jūsų komentaras:

CAPTCHANesuvokiama.. 2013-11-15 09:07 (. / IP: 86.100.63.40)
gal jis koks hipnozistas? Ar tos babuskos - su "pakrypusiu stogu"? kad šitaip?...

Taip pat skaitykite

Kaip ir kiekvieną vasarą į Palangą iš visos Lietuvos miestų ir miestelių atplūsta begalė užsidirbti nusiteikusio jaunimo, kurie darbinami kavinėse, viešbučiuose, suvenyrų kioskeliuose, dviračių nuomos punktuose,kitose vietose,teikiančiose įvairias paslaugas poilsiautojams bei turistams. Pasitaiko ir tokių, kurie darbinami nelegaliai, veiklos vykdomos be būtinų verslo...


Penktadienį, gruodžio 16 d.,Vyriausybės rūmuose įvykusiame „Lietuvos metų gaminio 2016“ apdovanojimų renginyje aukso medaliu įvertinta Palangos koncertų salė. Apdovanojimą UAB „Conresta“ direktoriui Lukui Laukaičiui įteikė Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentu Robertu Dargiu.


Visi norintys prekiauti ar teikti paslaugas kurorte vasarą savivaldybės tarybos nustatytose viešosiose vietose, miesto savivaldybei turi pateikti reikiamus dokumentus iki balandžio 21 dienos 16 valandos. O jau kitądien, penktadienį, konkursantai dėl pasiūlytų beveik 50 verslo veiklų susirungs atrankoje. Miestas ieško, kas ne tik norėtų prekiauti kava ar arbata, bet ir...


Lietuvos Aukščiausiojo teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjų kolegija teismo posėdyje kasacine rašytinio proceso tvarka išnagrinėjo baudžiamąją bylą pagal nuteistojo Svajūno Bradūno, buvusio Palangos miesto vyriausiojo architekto, ir jo gynėjo advokato Aleksandro Jokūbausko kasacinį skundą dėl Palangos miesto apylinkės teismo 2014 metų sausio 13 dienos nuosprendžio...


Visuose 46-iuose SEB banko skyriuose Lietuvoje, taip pat ir Palangoje, jau veikia grynuosius pinigus priimantys bankomatai, kuriais naudodamiesi gyventojai ir įmonės gali nemokamai pervesti lėšas į savo sąskaitas. Apie tai, kaip Palangos banko skyriaus klientai priėmė naujovę ir kaip dažnai ja naudojasi, kalbamės su SEB banko Palangos skyriaus vadove Rita Jatuliene.  


Kretingiškę mulkinęs ir pinigus iš jos apgaule viliojęs 39 metų Rolandas Kvaščevičius nesulaukė teismo malonės.


 „Labai skaudu. Po daugelio metų susigrąžinau senelio žemes, kasmet už sklypą moku didžiulius pinigus, tačiau nieko jame negaliu daryti“, – tokiais žodžiais „Palangos tiltui“ apie jau penkerius metus neišsprendžiamą problemą kalbėjo Raminta Bunkienė.   Nesulaukia atsakymo Dar praėjusią savaitę klausimas dėl Kunigiškių karjero...


Palangos miesto savivaldybė kartu su UAB „Palangos komunalinis ūkis“ svarsto galimybes rūšiuoti atliekas Joskaudų sąvartyne. „Šiai idėjai įgyvendinti mums reikia apie 400 tūkstančių litų, o gal net ir mažiau. Dabar vyksta derinimai, tačiau, meras patikino, kad pinigus būtinai gausime, kad idėja virstų realybe“,- pasakojo bendrovės direktorius Konstantinas Skierus.


Galima nuversti ir kalnus, bet bendromis jėgomis

Alfredas PUMPULIS, 2010 11 03 | Rubrika: Miestas

Mokyklose veikia mokinių tarybos arba parlamentai.  Apie jų veiklą  visi jau  pakankamai daug yra girdėję, tačiau kirba klausimai:  ar iš tikrųjų jie yra reikalingi? Ar dirba jie efektyviai?  Ar teikia apčiuopiamą naudą mokiniams, mokyklai ar net visuomenei?


Telefoniniai sukčiai atrado aukso gyslą Palangoje

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 05 09 | Rubrika: Miestas

Krizės akivaizdoje, kai nusikalstamumas auga ne dienomis, o valandomis, kai kiekvienas svetimas litas tampa labiausiai viliojančiu dalyku, Palangą drebina telefoniniais sukčiais vadinami asmenys. Vos per dvi dienas jie iš patiklių palangiškių išviliojo beveik 20 tūkstančių litų. Beveik 5 tūkstančius litų jie jau buvo išvilioję prieš savaitę.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius