AUTO SPA sieks automobilį išplauti ir išvalyti geriau nei kiti

AUTO SPA sieks automobilį išplauti ir išvalyti geriau nei kiti

Linas JEGELEVIČIUS, 2016 10 24

Ko gero, jūs, jūsų žmona ar vyras nuolat, ar kartais, save palepinate SPA, bet kodėl gi labiau nepasirūpinti jūsų automobilio išvaizda ir švara? Pasiteiravęs palangiškių ir išgirdęs, kad automobilių plovyklų, ypač su universaliomis paslaugomis, Palangoje trūksta, sumanus palangiškis Klaipėdos pl. 59 (įvažiuoti Pirties gatvėje pasukus keliuku palei parduotuvę „Žaliasis namas“ ir įvažiuoti į buvusią dujų ūkio teritoriją) atidarė AUTO SPA. Jame jūsų automobilį ne tik išplaus, bet ir saloną išvalys.
„Automobilių plovyklos idėja kilo, kai užsidarė plovykla vienoje tinklinėje degalinėje. O kai galvojome, koks turėtų būti jos pavadinimas, labiausiai „lipo“ būtent toks – AUTO SPA, nes jis gerai perteikia sumanymo esmę: daugiau rūpybos automobiliu, kad jis po apsilankymo čia blizgėtų ne tik iš išorės, bet nuotaiką keltų ir švara salone“, – pasakojo AUTO SPA vadybininkas Valdis Skudikis.
Automobiliai naujoje plovykloje bus plaunami rankiniu būdu, o, esant pageidavimui, ir vaškuojami bei poliruojami. Esant kliento norui, bus išvalomas ir automobilio salonas. Veiks du „boksai“ – vienu menu bus galima rūpintis dviem automobiliais.
„Valymo priemonės – šiuolaikiškos, naudosime ekologišką muilą ir vašką, – pabrėžė vadybininkas. – Stengsimės klientą „papirkti“ paslaugų kokybe. Kad kiekvienas čia apsilankęs apie mus papasakotų kitiems, ir grįžtų kitąkart su bičiuliais. Sieksime, kad kiekvieno automobilio švara būtų pasirūpinta čia nepriekaištingai“.
Ateityje AUTO SPA ketina pasiūlyti ir cheminio valymo paslaugas.
„Galbūt atidaryti plovyklą spalio pabaigoje kai kam atrodo ne pats geriausias laikas, bet žiūrime į ilgalaikę perspektyvą, ne tik į vasaros sezoną, todėl tikimės, kad palangiškiai automobilių savininkai mus pastebės ir įvertins“, – vylėsi Valdis.
AUTO SPA jau siūlo patrauklias nuolaidas įmonėms. Pilno paslaugų paketo kaina automobiliui – iki 20 eurų.
„Pigiausia paslauga – plovimas be sausinimo – kainuos 5 eurus, daugumos paslaugų kaina bus iki 10 eurų“, – atskleidė Valdis.
AUTO SPA jau dirba kiekvieną dieną – nuo 9 iki 19 valandos.
„Darbuotojai – sąžiningi ir atsakingi. Tikimės, kad ateityje įdarbinsime daugiau darbuotojų“, – sakė V. Skudikis.
Plovykla ketina nuolat socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „AUTO SPA Palanga“ skelbti akcijas, dėl to siūlo tinkle „susidraugauti“.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Artėjant gražiausioms metų šventėms, jų pradžią skelbia Nacionalinė krepšinio lyga (Mezon NKL). Šios lygos rungtynėse apsilankę žiūrovai pretenduos laimėti išskirtinį prizą – automobilį „Toyota Yaris“. Tokį laimėjimą įsteigė lygos rėmėja „Perlas Plius“.


Ko gero, jūs, jūsų žmona ar vyras nuolat, ar kartais, save palepinate SPA, bet kodėl gi labiau nepasirūpinti jūsų automobilio išvaizda ir švara? Pasiteiravęs palangiškių ir išgirdęs, kad automobilių plovyklų, ypač su universaliomis paslaugomis, Palangoje trūksta, sumanus palangiškis Klaipėdos pl. 59 (įvažiuoti Pirties gatvėje pasukus keliuku palei parduotuvę...


„ENEOS 1006 km lenktynės“ į Palangą priviliojo tuzinus įžymybių, gražuolių ir automobilių sporto meistrų.


Palangiškių ir kurorto svečių saugumu besirūpinanti VšĮ „Klaipėdos greitosios medicinos pagalbos stotis“ įsigijo naują intensyvios terapijos automobilį „Nissan Navara“. Automobilio vertė be įrangos – 80 tūkst. eurų, įranga kainavo dar apie 45 tūkst. eurų. Naujasis automobilis dirbs Palangoje.


Netikėtai iškritęs sniegas sekmadienį pažėrė ir laimėjimų „Teleloto“ žaidėjams. Viena jų – bendrosios praktikos slaugytoja Aušra Baužytė iš Palangos, kuri iš studijos namo išvyko su automobilio „Renault Clio“ rakteliais. Tolimą kelią iki Vilniaus važiavusiai kartu su dukra ir draugu Aušrai pirmajai nusišypsojo...


Kaip ir kasmet, įsibėgėjant naujiems mokslo metams Senosios gimnazijos mokytojai – buvę abiturientų klasių auklėtojai, – surenka ir pateikia gimnazijos vadovybei duomenis, kur nuo rugsėjo studijuos ar dirbs buvę jų auklėtiniai. Šiais metais kiek per 80 proc. 2014-ųjų metų laidos gimnazistų – 131 iš 163 – sieks aukštojo mokslo Lietuvos ir užsienio...


Kaip ir kasmet, pirmosiomis naujų mokslo metų dienomis Senosios gimnazijos mokytojai – buvę abiturientų klasių auklėtojai, – surenka ir pateikia gimnazijos vadovybei duomenis, kur nuo rugsėjo studijuos ar dirbs buvę jų auklėtiniai. Ir, kaip beveik kasmet, žinios malonios: 85,8 proc. 2013-ųjų metų laidos gimnazistų – 151 iš 176 – sieks aukštojo mokslo...


Ar tikrai visi suvešėję, nuo vasaros žaros praeivius šešėliu apsaugantys medžiai Žvejų gatvėje yra sukirmiję ir ligoti? Nors gatvės rekonstrukcijoje medžių iškirtimas nėra numatytas, pakako medžiais nepatekintų šios gatvės kelių dešimčių gyventojų prašymų savivaldybei, kad miesto komunalininkai trečiadienį pradėtų mosuoti pjūklais ir versti...


Palangos miesto savivaldybė, Gamintojų ir Importuotojų Asociacija (GIA) bei Eksploatuoti netinkamų transporto priemonių tvarkytojų asociacija įgyvendina projektą „Mes rūšiuojam. Daugiau erdvės kiemuose“ ir kviečia visus gyventojus ir įmones atiduoti nebenaudojamus automobilius perdirbimui, taip pagražinti savo kiemus ir apsaugoti gamtą nuo taršos.


Liepsnos sunaikino automobilį

„Palangos tilto” informacija, 2013 03 18 | Rubrika: Miestas

Sekmadienį Bendrasis pagalbos centras pranešė apie Palangoje užsiliepsnojusį automobilį.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius