Buvusio gimnazisto Andriaus Kleivos knygos pristatymas

Buvusio gimnazisto Andriaus Kleivos knygos pristatymas

2018 03 09

Vasario 26 dieną Palangos senosios gimnazijos bendruomenė turėjo unikalią progą dalyvauti gimnazijos alumno Andriaus Kleivos debiutinės knygos ,,Kaip veikia Japonija" pristatyme, į kurį autorius atvyko iš Vilniuje vykusios knygų mugės, kur jo knyga sulaukė didelio dėmesio. Andrius Kleiva studijuoja Prancūzijoje, prestižiniame Paryžiaus politikos mokslų institute ,,Sciences Po", metus laiko studijavo Japonijoje, apie kurią įspūdžiais kurį laiką dalindavosi su ,,Facebook“ skaitytojais. Kaip teigė autorius, būtent tie įrašai ir sudomino leidyklą ,,Tyto alba". Taigi vienerių metų pažintis su Japonija transformavosi į knygą. Pristatydamas ją Andrius pažėrė įdomių faktų apie, atodytų, šviesmečiais nuo mūsų nutolusią Japoniją, nestokojo subtilaus humoro ir dovanų tiems, kurie atsakė į užduotus klausimus apie šią tekančios saulės šalį. Atgal autorius sulaukė gausių mokinių ir mokytojų klausimų. Daugelį pristatymo dalyvių nustebino tai, kad , atrodytų, dvi visiškai skirtingos šalys Lietuva ir Japonija turi ir panašumų. Andrius jų išskyrė kelis: pasirodo, japonams, kaip ir lietuviams, labai svarbu, ,,ką žmonės pasakys", šias dvi tautas sieja panašus senasis tikėjimas gamtos pasauliu. Savo rankose jau spėjusius palaikyti knygą ,,Kaip veikia Japonija" sudomino ne tik įdomūs tekstai, bet ir puikios paties autoriaus darytos nuotraukos. Susitikimą su Andriumi Kleiva organizavo gimnazijos bibliotekos vedėja Aurelija Jazbutienė.


Gabrielė Pilibaitytė, Palangos senosios gimnazijos IIIC mokinė


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Praėjusį sekmadienį tragiškoje avarijoje Širvintų rajone žuvo buvusio UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus Vido Misikonio 34 metų sūnus.


Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka rugsėjo 11 d. – spalio 3 d. kviečia į projekto „lapo pasakojimai: nuo medžio iki knygos“ renginius.  


Rugsėjo 12 d. 17 val. Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyks knygos sudarytojos Auksutės Ramanauskaitės-Skokauskienės knygos-albumo „Adolfas Ramanauskas Vanagas fotografijose“ pristatymas.  


Lino Kojalos knygos pristatymas


Palangos senojoje gimnazijoje rugsėjo 18 ir 20 dienomis vyko Lietuvos šaulių sąjungos Vakarų (jūros) šauliųPalangos 306 kuopos jaunųjų šaulių pristatymas su sportinėmis estafetėmis. Jį organizavo III klasės gimnazistai – būrio vadas Marius Gruzdys ir būrio vado pavaduotojas Dominykas Nuraševas. Jiems talkino kuopos jaunieji šauliai.


Vasario 26 dieną Palangos senosios gimnazijos bendruomenė turėjo unikalią progą dalyvauti gimnazijos alumno Andriaus Kleivos debiutinės knygos ,,Kaip veikia Japonija" pristatyme, į kurį autorius atvyko iš Vilniuje vykusios knygų mugės, kur jo knyga sulaukė didelio dėmesio.  


Šiandien, liepos 11 d., 15 val. Vaikų parke vyks nuotaikingas ir muzikalus keliaujančios parodos „Gimę su genijaus žyme“ pristatymas.


Už neteisėtą buvusio Valstybės tarnybos departamento (VTD) direktoriaus Osvaldo Šarmavičiaus atleidimą iš pareigų iš buvusio vidaus reikalų ministro Raimundo Palaičio siekiama valstybės naudai priteisti per 200 tūkst. litų.


Desperatiškai į seimūno kėdę bandantis kabintis buvęs finansinės kontoros makleris, vėliau tapęs Vidaus reikalų ministru ir skandalingai lėkęs iš posto Raimundas Palaitis savo įtakos teisėsaugai gijomis praėjusią savaitę apraizgė ir Palangos miesto apylinkės teismo teisėją ir laikiną teismo pirmininkę Liuciją Paulauskaitę. Teisėja neatsilaikė buvusio ministro blėstančiam...


Bibliotekoje – knygos „Pakelti akis“ pristatymas

„Palangos tilto“ informacija, 2010 04 10 | Rubrika: Miestas

Artėjantį antradienį, balandžio 13-ąją, 18 valandą Viešojoje bibliotekoje bus pristatyta daugelio autorių išpuoselėta ir nuostabių prisiminimų kupina knyga „Pakelti akis“, pasakojanti apie Juknaičių gyvenvietės kūrimąsi ir vystymąsi.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius