Dar vienas "Palangos kuršių" pralaimėjimas

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 20

Spalio 19 d. "Palangos kuršiai" NKL pirmenybėse patyrė dar vieną pralaimėjimą - juos  Palangoje po atkaklios kovos 85:83 (22:21, 21:18, 22:23, 20:21) įveikė Šilalės "Lūšis."

Palangos komandai tai buvo penktasis pralaimėjimas iš eilės.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus 4 minutes „Lūšis“ pirmavo 9 taškais (75:66), bet „Palangos Kuršiai“ sugebėjo spurtuoti 8:2 ir priartėti iki 3 taškų deficito (74:77).

Trys taškai komandas skyrė ir priešpaskutinę minutę, bet tuomet Eimantas Žilius pataikė pirmąją baudą, antrąją prametė, bet kamuolį sugriebęs Valdas Undraitis pridėjo dvitaškį ir „Lūšis“ įgijo 6 taškų pranašumą.

Aido Viskonto ir Quincy Tayloro dvitaškiai Palangos ekipos deficitą dar sumažino iki 3 taškų, bet V. Undraitis atsakė taikliomis baudomis. Quincy Tayloro tritaškis paskutinėmis sekundėmis situacijos nepakeitė ir pergalę šventė „Lūšis“.

„Palangos Kuršiams“ tik 6 minutes padėjo Augustinas Jankaitis, kuris patyrė traumą ir mačo nebetęsė. Vidurio puolėjas įmetė 4 taškus.

„Palangos Kuršiai“: Quincy Tayloras 26 (9/16 dvit., 5 atk. kam.), Robertas Keliačius 19 (7/9 metimai), Aidas Viskontas 10, Mindaugas Reminas 9, Karolis Sapiega 8.

„Lūšis“: Valdas Undraitis 20, Eimantas Žilius 17 (8 atk. kam.), Vidas Veryga 12 (6/6 dvit.), Raimondas Matutis 11, Modestas Jurkaitis 10.

Jūsų komentaras:

CAPTCHA

mukas 2019-10-22 14:35 (IP: 83.187.115.230)
girdejau nemazai geju zaidzia uz kursius?

Nuvilia 2019-10-22 09:10 (IP: 193.219.12.61)
Na ne to tikejausi, pralaimejimas po pralaimejimo, galvojau rimciau atrodys Kursiai, reprezentuos Palanga, o nedarys geda

Taip pat skaitykite

A futbolo lygoje rungtyniaujanti Palangos "Palanga" šeštadienį, spalio 26 d., Klaipėdoje 1-0 įveikė vietos "Atlantą."

Dar vienas "Palangos kuršių" pralaimėjimas  1

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 20 | Rubrika: Krepšinis

Spalio 19 d. "Palangos kuršiai" NKL pirmenybėse patyrė dar vieną pralaimėjimą - juos Palangoje po atkaklios kovos 85:83 (22:21, 21:18, 22:23, 20:21) įveikė Šilalės "Lūšis."Palangos komandai tai buvo penktasis pralaimėjimas iš eilės.

Spalio 3 – 10 dienomis Palangos miesto gyventojai galės išreikšti savo valią seniūnaičių rinkimuose. Tačiau "Palangos tilto" kalbinti kandidatai į seniūnaičius anaiptol netryško entuziasmu. "Tik "idėjiniai" arba kvaileliai eina į seniūnaičius," - dėstė vienas kandidatas.

Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).

Palangos "Palanga" krito prieš Vilniaus "Riterius"

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 26 | Rubrika: Sportas

Lietuvos A futbolo lygos čemionate dar vieną pralaimėjimą rugsėjo 25 dieną patyrė Palangos "Palanga."

Dar vienas "Palanga" pralaimėjimas

"Palangos tilto" informacija, 2019 08 15 | Rubrika: Sportas

A Lygos debiutantas „Panevėžys“ įsitvirtino penktoje turnyro lentelės vietoje, rugpjūčio 12 d. namuose atkeltose 24-ojo turo rungtynėse namuose 3:1 (0:1) patiesęs čempionato autsaiderę „Palangą“.

Lapkričio 14 d. (šeštadienis) 20 val. "Liūdni Slibinai": koncertas trise 14 Eur

Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Skundų dėžutė.

Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Politikų, bendruomenės lyderių žodis.