„Elijos“ klausimas – Vyriausybėje pas A. Butkevičių

„Elijos“ klausimas – Vyriausybėje pas A. Butkevičių

„Palangos tilto” informacija, 2013 05 09

Trečiadienį, dalyvaujant Palangos miesto savivaldybės Tarybos nariui Danui Paluckui, verslininkui Vaidui Šimaičiui ir pastarojo advokatui Giedriui Skrinskai, Vyriausybėje buvo aptartas „Elijos“ klausimas. Susitikimas buvo surengtas Tarybos nario, LSDP Palangos skyriaus pirmininko Dano Palucko iniciatyva. Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius, dalyvaujant patarėjams J. Juozaitienei ir J. Pankauskui, pasitikęs palangiškius ir sužinojęs iš jų lūpų, kad klausimas yra „įstrigęs“, pritarė nuomonei, kad taip toliau negali būti. Anot premjero, reikia ieškoti būdų, kad problema būtų sprendžiama ir būtų išvengta milžiniškų nuostolių. Buvo priimtas sprendimas įpareigoti Vyriausybės teisininkus išsiaiškinti galimybes, jog klausimas baigtųsi taikos sutartimi. Premjeras A. Butkevičius pastebėjo, jog nugriauti kiekvieną pastatą visada galima. „Bet kas po to?“ – retoriškai klausė premjeras. Verslininkas V. Šimaitis pastebėjo, kad visi reikalingi dokumentai statybai buvo tinkamai sutvarkyti, o leidimai gauti. Per susitikimą kurorto socialdemokratų lyderis D. Paluckas premjerui užsiminė ir apie kitus Palangai aktualius klausimus.


Jūsų komentaras:

CAPTCHAaliosa 2013-05-11 11:51 (ausra / IP: 109.128.4.247)
ats, pamirsau, kad ,,MERAS GALVOJA/ citata mARtinkus/

alibaba 2013-05-11 11:10 (IP: 84.46.250.143)
O ko merui vaziuot jei jis bejegis , ka jis kur nuvaziaves padare? Kol Kubilius buvo pinigus pasieme pradejo statyt kaska ir nustojo, tai kame ce gerumas gaut pradziai , viskam gaut reikia, o tas Paluckas dar turbut geresnis meras butu.

aliosa 2013-05-10 23:54 (ausra / IP: 109.128.4.247)
kam ta kose reikejo pradeti.Ne vyriausybes galioj tai, ko praso. Nebent socdm. mero posto prireike, labai prireike.

Mindaugas 2013-05-10 21:12 (IP: 213.251.189.209)
Geras fruktas tas Paluckas. Pirma ministras Mauzeris rekia televizijos ekrane, kad reikia nugriauti, o po to Paluckas kaip BETMANAS gelbėja:) Nu cikrkas cia

Konservams Ne 2013-05-10 11:14 (IP: 194.176.60.225)
Pagalaiu Palangoje atsiranda žmonių, kurie rūpinasi ne tik prekybos centrų statyboms, ne tik savo reitingais, tačiau rūpinasi opiomis Palangai problemomis. Taip ir toliau!

senbuvis 2013-05-10 10:56 (ai / IP: 109.128.4.247)
a, a KODEL meras ,miesto galva nevaziavo? gal bijo, gal jaucia,kad elija bus ta paslepta korta ?

Taip pat skaitykite

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl buvusio Palangos miesto savivaldybės tarybos nario Aleksandro Jokūbausko elgesį. Bus aiškinamasi, ar jis, nustojęs eiti minėtąsias pareigas, nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo draudimo atstovauti.  


Atliekų rūšiavimo klausimas aktualus ir vėlyvą rudenį

"Palangos tilto" redakcija, 2019 11 28 | Rubrika: Miestas

Nors už lango – jau vėlyvas ruduo, tačiau atliekų rūšiavimo klausimas išlieka aktualus kaip ir bet kuriuo kitu metų laiku. „Šiuo metu itin aktualus yra padangų tvarkymas – jų dabar yra pilnos visos mūsų atliekų surinkimo aikštelės. Antra, labai norime gyventojams dar kartą priminti, ką galima dėti į atliekų rūšiavimo konteinerius, o ko...


Nacionalinėje krepšinio lygoje netrukus kovas pradėsiantiems kurorto krepšininkams – „Palangos kuršiams“ – sėkmės trečiadienį palinkėjo miesto meras Šarūnas Vaitkus bei mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas. Meras pasidžiaugė, kad „Palangos kuršiai“ savo puikiu žaidimu pagyvina miesto sportinį gyvenimą. 


Galima laipioti ant skulptūrų ar ne? Tokį klausimą iškėlė į redakciją užsukusi palangiškė Danutė, pastebėjusi, jog itin dažnai kurorto svečiai pageidauja įsiamžinti būtent užsiropšdami ant skulptūrų. „Negi skulptūra yra būtent tam skirta. Juk tam yra vaikų parkai, kur galima palaipioti. O skulptūra juk dėl tokių veiksmų gali būti ir sugadinta“, –...


Į redakciją paskambinęs palangiškis pasiguodė, jog atėjusioje sąskaitoje už komunalinių atliekų tvarkymo paslaugą įrašyta, jog jie nuomojasi konteinerį už 8 eurus. „Jeigu taip, tuomet mes galime ir nenuomoti to konteinerio“, – sakė palangiškis, pabijojęs, jog atsirado naujas mokestis, kurio iki šiol nematęs.  


Palangiškis Viktoras Gecas jau kurį laiką Palangos miesto savivaldybės vadovų prašė, kad atkreiptų dėmesį į Jūros taką, kuris po ten vykdytų verslininkų statybų liko prastos būklės. Bet, panašu, situacija greit keisis ir Jūros takas jau netrukus bus sutvarkytas.


Šių metų rugsėjo pabaigoje Palangos miesto savivaldybė patvirtino naują komisiją kovai su korupcija, kuriai vadovauja vicemeras Rimantas Mikalkėnas. Kol kas dar nebuvo surengtas nė vienas komisijos posėdis, tačiau jį planuojama suorganizuoti dar šiais metais. Ar gali efektyviai prieš korupciją kovoti komisija, kuriai vadovauja vienas svarbiausių kurorto valdžios vyrų? Ar...


Kreipimasis į Palangos miesto savivaldybės tarybos narius  9

Rimantas Germanas UAB „Litesko“ komercijos direktorius, 2013 06 06 | Rubrika: Miestas

Situacija Palangos šilumos ūkyje, o taip pat miesto savivaldybės ir „Litesko“ santykiai pasiekė ribą, kuomet nebeužtenka pasisiuntinėti raštais vieni kitiems. Turime labai rimtą situaciją, didžiulę problemą, kuri kaupėsi ne vieną mėnesį ir pasiekė kulminaciją. Apie tai ir noriu pasisakyti.


Trečiadienį, dalyvaujant Palangos miesto savivaldybės Tarybos nariui Danui Paluckui, verslininkui Vaidui Šimaičiui ir pastarojo advokatui Giedriui Skrinskai, Vyriausybėje buvo aptartas „Elijos“ klausimas.


Svarbiausias klausimas: kaip išgyventi?

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 01 27 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto savivaldybės tarybos Ekonomikos ir finansų bei Švietimo, kultūros ir sporto  komitetai pradėjo svarstyti šiųmečio biudžeto programas. Šįsyk su švietimo ir kultūros programų asignavimų valdytojais po kaulelį narstytas kiekvienas mokesčių mokėtojų litas, skirtas biudžetinėms įstaigoms išlaikyti bei įvairioms programoms įgyvendinti.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas