Į Palangą skris  švedų „pipiriukas“

Į Palangą skris švedų „pipiriukas“

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2011 09 15

Švedijos aviakompanija „Sweden Airways“ nuo spalio 17 dienos pradeda reguliarius skrydžius tarp Palangos – Ronneby ir Palangos – Stokholmo Bromma aerouostų. Tiesa, į lėktuvėlį „Piper” PA-31-350 tilps tik 8 žmonės.

 

Tarptautinio Palangos oro uosto direktorė Jolanta Jucevičiūtė „Palangos tiltui“ sakė, jog keleivinius lėktuvus parenka pačios aviakompanijos.

 „Kadangi tai yra nauja kryptis, aviakompanija pradeda nuo mažesnio lėktuvo. Jeigu kryptis bus paklausi, tuomet aviakompanija „Sweden Airways“ skirs daugiau vietų turintį lėktuvą“, - pažymėjo J. Jucevičiūtė.

Bilietai bus pradėti pardavinėti nuo rugsėjo mėnesio pabaigos. Tvarkaraščiai jau yra suderinti ir spalio 17 dieną prasidės reguliarūs skrydžiai tarp Lietuvos pajūrio regiono ir Švedijos. Skrydžius aviakompanija vykdys tris kartus per savaitę – pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais.

Oro taksi „Sweden Airways“ aviakompanija įkurta 1995 metais. Dabartinė įmonės būstinė įkurta Stokholme.

„Atėjo laikas plėtrai“, - sako „Sweden Airways“ vadovas Johanas Ruudas. „Mes norime plėsti skrydžius Švedijoje ir Baltijos šalių regione. Pirmiausiai pradėsime vykdyti reguliarius skrydžius tarp Palangos, Ronneby ir Stokholmo Bromma oro uostų. Tikimės tiek privačių, tiek verslo keleivių susidomėjimo šiomis kryptimis. Didėjant keleivių srautams didinsime skrydžių dažnį bei vietų skaičių“, - sakė J. Ruudas.

Sezono pradžioje buvo planuota vykdyti skrydžius į Palangą ir iš Minsko, tačiau su baltarusiais nepavyko susitarti.

Buvo planuota, kad nuo birželio mėnesio skrydžius į Palangą vykdanti rusų bendrovė „Rusline“ skraidys dukart per savaitę, bet esant ne itin dideliems keleivių srautams, tokių minčių atsisakė.

„Vienintelis rusų reisas per sezoną į Palangą atskraidino apie penkis šimtus keleivių“, - sakė J. Jucevičiūtė.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

„Wizz Air“, viena iš sparčiausiai augančių aviakompanijų Europoje ir didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje bei Rytų Europoje, iš Palangos atidarė naują skrydžių kryptį. Dviem savaitiniais skrydžiais – trečiadienį ir sekmadienį – Palanga sujungiama su Vokietijos miestu Dortmundu.


Iš Palangos skris į Dortmundą

"Palangos tilto" informacija, 2019 04 05 | Rubrika: Miestas

Palangos oro uostas laukia naujo skrydžio: nuo balandžio 21 d. startuoja nauja kryptis į Vokietijos šiaurės rytuose įsikūrusį ir dažnai kontrastų miestu vadinamą Dortmundą.


Skaitytojas klausia: ar tiesa, kad yra atnaujintas butų privatizavimo procesas? Teisininkas V.Korsakas atsako: Taip, visai neseniai, 2015 m. sausio 1 d.,


„Palangos tilto“ straipsnis apie lietuvę Loretą Daškevičę, kuri pasigrobė iš norvegų vaikų teisių priežiūros tarnybų atimtą dukrą, sulaukė didelio mūsų skaitytojų dėmesio. Lietuva ūžia kaip bičių avilys: užsienyje iš Lietuvos Respublikos piliečių atimti ir užsieniečiams globoti atiduoti vaikai nepalieka abejingų. Šiandien – dar vienas...


Palangos miestas pradeda rinkti Kurhauzo meno kolekciją

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 09 23 | Rubrika: Miestas

Atgimstantis Kurhauzas Palangos kultūros centro ir šio miesto savivaldybės iniciatyva pradeda rinkti simbolinę meno kolekciją. Pirmasis paveikslas būsimai ekspozicijai „gims“ specialiai kolekcijai skirto plenero „Lokacija: Kurhauzas“ metu – jis prasidės rugsėjo 24-ąją.


Klaipėdos regiono savivaldybės iki spalio pabaigos turi apsispręsti, ar skirti lėšų iš kitų metų biudžeto naujoms skrydžių kryptims iš Tarptautinio Palangos oro uosto (TPOU) paremti. Regioninės plėtros tarybos posėdžio metu pajūrio savivaldybių merai buvo nusiteikę geranoriškai ir žadėjo paramą, o Palangos meras Šarūnas Vaitkus patikino, jog kurortas savo...


„Tikrai nesitikėjome, kad susidomėjimą Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) veikla parodys tiek daug palangiškių. Kurdami jį planavome steigti du fakultetus, dabar jų yra keturi, o norą studijuoti pareiškė trys šimtai palangiškių“, – sakė Pagalbos švietimui tarnybos, kuruojančios TAU, direktorė Vilma Želvienė.


Į Palangą skris švedų „pipiriukas“

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2011 09 15 | Rubrika: Miestas

Švedijos aviakompanija „Sweden Airways“ nuo spalio 17 dienos pradeda reguliarius skrydžius tarp Palangos – Ronneby ir Palangos – Stokholmo Bromma aerouostų. Tiesa, į lėktuvėlį „Piper” PA-31-350 tilps tik 8 žmonės.


Liberalcentristai pradeda ir pralaimi?

Alvydas Ziabkus, "LIetuvos ryto" apžvalgininkas, 2011 02 21 | Rubrika: Miestas

Prieš savivaldybių rinkimus miesto valdžioje esančius politikus galima palyginti su šachmatininku, kuris pradeda žaisti baltomis figūromis ir padaro pirmą ėjimą. Jis pradeda žaidimą, jis atakuoja, varžovą priverčia gintis ir turi iniciatyvą.


„Pastaruoju metu pastebime tendenciją, jog kur kas jaunesnius žmones ištinka insultai, ko anksčiau nebūdavo, ištinka paralyžius, o ir traumų patyrusių žmonių nemažėja“, - keletą iš šio laikmečio „rykščių“ įvardino nuolat tarp traumuotų, iš lovos visom išgalėm besistengiančių išlipti žmonių besisukanti Palangos Reabilitacijos ligoninės direktoriaus pavaduotoja medicinai Romantė...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius