Intensyviai vyksta Kretingos gatvės rekonstrukcijos darbai

Intensyviai vyksta Kretingos gatvės rekonstrukcijos darbai

2018 07 26

Kretingos gatvėje intensyviai vyksta darbai: tvarkomi šaligatviai, formuojamos žiedinės sankryžos, jau viena eismo juostų dalis padengta asfaltu. Darbus planuojama pabaigti rugsėjo 22 dieną, kaip ir buvo numatyta, nes projekte nebūta didesnių trikdžių.

Pokyčiai – akivaizdūs
Kretingos gatvės Palangoje rekonstrukcijos projektą įgyvendina Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos. Didelių pokyčių imtasi šios gatvės ruože nuo įvažiavimo į miestą iki sankryžos su Klaipėdos plentu ir Klaipėdos plento ruože nuo Virbališkės tako iki sankryžos su Vasario 16-osios ir Vėžių gatvėmis.
Rekonstrukcijos metu Kretingos gatvėje įrenginėjamos 4 eismo juostos, centrinė skiriamoji juosta, apsauginiai barjerai, pėsčiųjų ir dviračių takai, bus sutvarkytos autobusų stotelės ir nuovažos į sklypus. Siekiant nukreipti transportą iš gyvenamųjų namų kairėje Kretingos gatvės pusėje, bus įrengta vienšlaitė 5,5 metro pločio jungiamoji gatvė.
Eismo dalyvių saugumą pagerins Kretingos gatvėje planuojamos įrengti trys žiedinės sankryžos: su Vasaros ir Sodų gatvėmis – turbožiedinės, su Klaipėdos plento gatve – maža žiedinė.
Klaipėdos plento ruože bus įrengti apsauginiais barjerais nuo važiuojamosios dalies atskirti ir moderniai apšviesti pėsčiųjų ir dviračių takai, šalia pėsčiųjų takų numatytos poilsio aikštelės.
Projekto vertė – per 7 mln. eurų, rekonstrukcija numatyta atlikti per pusę metų. Panašu, jog, darbus atliekant laiku, projektas bus pabaigtas kaip numatyta – rugsėjo mėnesio pabaigoje.
Įgyvendinant projektą bus pasodinta 1200 augalų: kalninių pušų, vakarinių tujų, paprastųjų skroblų, rutulinių formų klevų, sedulų, lanksvų, kadagių, kelios mažalapės liepos. Dalis šių augalų rikiuosis palei gatvę, o kiti sudarys žalias kompozicijas. Apie 800 augalų numatyta pasodinti vykdant Kretingos g. rekonstrukcijos projektą, maždaug 300 pušų – iš miestui skirtų Aplinkos apsaugos rėmimo programos lėšų pasirūpins Palangos miesto savivaldybė.

Darbai vyksta pagal planą
Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovai neabejoja, jog įgyvendinus minėtą projektą, patogumą pajus ne tik automobiliais į Palangą atvykstantys vairuotojai, bet ir rytinėje miesto dalyje gyvenantys palangiškiai. Tuo neabejoja ir Palangos miesto savivaldybė, kadangi jau seniai vyravo problema piko metu vairuotojams įsukti į Kretingos gatvę iš šalutinių gatvių, pavyzdžiui, Sodų ar Vasaros bei Valteriškės.
„Darbai vyksta intensyviai, nors yra stebimas atsilikimas nuo pirminio darbų grafiko, tačiau tikimasi, kad visi darbai bus baigti laiku. Darbų atlikimo terminas yra labai trumpas – 6 mėn., todėl stabdyti darbus per patį atostogų piką nėra galimybių. Žinoma, žmonėms kelio darbai sukelia nepatogumų, tačiau stengiamasi, kad tų nepatogumų palangiškiams ir poilsiautojams būtų kiek galima mažiau. Rekonstrukcijos privalumus palangiškiai ir kurorto svečiai tikrai pajus kitą vasarą“, – sakė Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovė Eglė Nemanytė.

Palangos miesto
savivaldybės inf.


Jūsų komentaras:

CAPTCHAAlgis 2018-08-21 19:09 (IP: 78.60.136.82)
Kodėl mano rašytą komentarą apie pažaduką Š.V. ištrynėte ? Gal dėl to, kad už kitus žadėjo!

taigis 2018-07-31 09:52 (pupuliukas@gmail.com / IP: 86.100.62.202)
Taigis, prieš rinkimus pabaigs.

Algeli, 2018-07-28 15:12 (IP: 78.60.136.82)
Čia ne meras apgaudinėja, o merą statybininkai apgaudinėja. Nebūk toks piktas....

Taip pat skaitykite

Kastyčio gatvėje jau nuo pavasario burzgia sunkioji technika ir zuja darbininkai – vyksta gatvės rekonstrukcija. Dalyje šios gatvės jau paklotas asfalto dangos sluoksnis, plečiami šaligatviai, jau pakeisti lietaus nuotekų


Jau netrukus ims keistis Valteriškės gatvė – ruože nuo Kretingos g. iki Vilimiškės kelio prasidės gatvės statybos darbai. Tai numatančią sutartį Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė su rangovais pasirašė antradienį, gegužės 21 dieną.  


Kretingos gatvėje intensyviai vyksta darbai: tvarkomi šaligatviai, formuojamos žiedinės sankryžos, jau viena eismo juostų dalis padengta asfaltu. Darbus planuojama pabaigti rugsėjo 22 dieną, kaip ir buvo numatyta, nes projekte nebūta didesnių trikdžių.  


Rytų kvartale jau netrukus prasidės Priešaušrio gatvės statybos darbai ¬– šią savaitę bus pradėti kloti lietaus nuotekų tinklai. Šiais metais čia planuojama pakloti lietaus nuotekų tinklus, o visus likusius gatvės įrengimo darbus planuojama užbaigti per 2018 metus. Priešaušrio gatvėje bus pakloti ne tik nuotekų tinklai, bet ir sukabeliuoti...


Jau netrukus prasidės Šventosios pagrindinės mokyklos sporto aikštyno rekonstrukcijos darbai. Darbų pradžia numatyta kitą savaitę.


Jūros gatvės rekonstrukcija Šventojoje vyksta sparčiai

Palangos m. savivaldybės informacija, 2014 09 11 | Rubrika: Miestas

Rugpjūčio viduryje prasidėjusi visų šventojiškių laukta Jūros gatvės rekonstrukcija sparčiai juda į priekį – kaip patikino darbus atliekančios UAB „Žemkasa“ technikos direktorius Vitas Ramanauskas, jeigu orai leis, šiemet suplanuota sutvarkyti atkarpa nuo Ošupio tako iki Mėguvos gatvės gali net „pailgėti“ pora šimtų metrų.


Statomoje naujojoje autobusų stotyje jau vyksta baigiamieji darbai  1

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 08 18 | Rubrika: Miestas

Palangoje statomoje naujojoje autobusų stotyje vyksta baigiamieji darbai – tvarkoma apdaila, stoties perone rengiamos vietos autobusams sustoti. Naująja infrastruktūra palangiškiai ir kurorto svečiai galės džiaugtis jau šį rudenį.


Vienoje iš populiariausių kurorto gatvių – Jūratės g. – užvirė rekonstrukcijos darbai. Iki vasaros planuojama iš pagrindų sutvarkyti atkarpas nuo Sinagogos g. iki Vytauto g. bei nuo Smilčių g. iki dviračių tako, dar šiais metais bus rekonstruota ir aikštė.


Palangos Kęstučio gatvėje – intensyvūs rekonstrukcijos darbai

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 03 22 | Rubrika: Miestas

Populiarioje, link jūros vedančioje Palangos Kęstučio gatvėje intensyviai vyksta rekonstrukcijos darbai. Nors maksimali šio rekonstrukcijos projekto įgyvendinimo trukmė – dveji metai, darbus atliekančios bendrovės „Klaipėdos keliai“ generalinis direktorius Valdas Kniukšta planuoja, jog gatvė sutvarkyta bus dar iki vasaros. „Blogiausiu atveju baigtume...


Palangos miesto savivaldybė kreipėsi į Lietuvos kelių direkciją prie susisiekimo ministerijos su prašymu skirti 600 tūkst. Lt. Šventosios miestelio Kalgraužių gatvės rekonstrukcijai. „Oficialaus raštiško patvirtinimo dėl finansavimo dar negavome, tačiau neoficialiai – pinigai bus skirti. Raštiško patvirtinimo turėtumėme sulaukti šį...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius