Įsibėgėję "Palangos kuršiai" namuose įveikė vienus iš NKL lyderių, Marijampolės "Sūduvą- Mantingą"

"Palangos tilto" informacija, 2019 12 15

Vieni NKL čempionato lyderių, Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (16-4) šeštadienį, gruodžio 14 d. neatsilaikė prieš įsibėgėjusius "Palangos kuršius." Palangiškiai grėsmingus varžovus namuose nugalėjo 79-75.

Marijampoliečiams itin nenusisekė rungtynių startas. Aidas Viskontas pataikė iš toli, Quincy Tayloras pridėjo 4 taškus paeiliui ir palangiškiai jau 7-ąją mačo minutę įgijo dviženklį pranašumą – 14:4.

Šeimininkai dar vieną sėkmingą atkarpą sužaidė antrajame kėlinyje. Taurantas Tamošiūnas atseikėjo tritaškį, Robertas Keliačius realizavo dvitaškį, Mindaugas Reminas smeigė dar vieną tolimą metimą, o „Palangos Kuršiai“ spurtavo 14:2 ir susikrovė 19 taškų persvarą (38:19).

Vis tik pirmąją rungtynių dalį kiek sėkmingiau sužaidė „Sūduva-Mantinga“ ir svečiai į ilgąją pertrauką išėjo atsilikdami 13 taškų (30:43).

Marijampoliečiai ilgą laiką negalėjo priartėti, bet į lemiamą šturmą kilo ketvirtajame kėlinyje. Gintautas Matulis pataikė dvitaškį, Justinas Jogminas įkrovė iš viršaus, o Jonas Zakas smeigė tritaškį ir iki mačo pabaigos likus kiek daugiau nei 3 minutėms, svečiai atsiliko 65:71.

Neilgai trukus J. Zakas dar kartą pataikė iš toli, tačiau itin tolimu metimu atsakė ir Taurantas Tamošiūnas, kuris galutinai uždarė rungtynes – 77:68.

„Manau, kad šiandien mums pritrūko pastangų. Labai lengvai davėme viską jiems. Varžovai ką norėjo tą darė, kur norėjo ten ėjo. Plius mūsų pataikymas. Jie stipriai rizikavo, o mes nepataikėme visiškai laisvi. Ketvirtadienį atsitiesti pavyko, o šiandien ne. Galbūt todėl, kad turėjome pergalių seriją galvojame, kad atvažiuosime ir paprastai laimėsime. Taip nebus. Visi nori kautis ir parodyti, kad gali aplošti čempionus. Neparodėme nieko – užsivedimo, noro, pastangų. Viskas prasideda nuo pradžių, o ne ketvirtajame kėlinyje“, – po susitikimo komentavo vyriausiasis marijampoliečių treneris P. Šakinis.

Šiame susitikime marijampoliečiams itin nekrito tolimi metimai – tikslą pasiekė viso labo 4 tritaškiai iš 27 (14 proc.). Palyginimui, „Palangos Kuršiai“ realizavo 8 tritaškius iš 17 (47 proc.).

„Sūduva-Mantinga“ ekipoje naudingiausiai žaidęs Justinas Jogminas pelnė 11 taškų (5/9 dvit., 1/1 baudos), atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, išprovokavo 4 pražangas bei surinko 24 naudingumo balus.

„Palangos Kuršiai“: Quincy Tayloras 19 (6/13 dvit.), Aidas Viskontas (8 rez. perd.) ir Taurantas Tamošiūnas (2/4 trit.) po 13, Robertas Keliačius 10 (8 atk. kam.).

„Sūduva-Mantinga“: Šarūnas Beniušis (4/6 dvit.) ir Jonas Zakas (3/6 trit.) po 13, Justinas Jogminas 11 (5/9 dvit., 10 atk. kam.).

Jūsų komentaras:

CAPTCHA

Taip pat skaitykite

Prieš Naujuosius metus visi pajūrio savivaldybių gyventojai, Palangos, Klaipėdos ir Neringos svečiai sulaukė puikios dovanos - nemokamo žurnalo "Lietuvos pajūris" naujausio numerio. Išleistas 8 000 egzempliorių tiražu, tokios apimties (beveik šimto puslapių) nemokamas žurnalas, gimęs kaip Palangos laikraščio "Palangos tiltas" priedas, yra...

"Palangos kuršiai" namuose nusileido Joniškio "Delikatesui"

"Palangos tilto" informacija, 2019 11 17 | Rubrika: Krepšinis

Palangos "Palangos kuršiai" Nacionalinės krepšinio lygos čempionate praėjusį ketvirtadienį, lapkričio 14 d., patyrė aštuntąjį pralaimėjimą, o jų varžovas, Jniškio „Delikatesas“ (6-6) VIKINGLOTTO-NKL iškovojo šeštąją pergalę. Be Aido Viskonto rungtyniavę „Palangos Kuršiai“ (5-7) nusileido 81-92.

A futbolo lygoje rungtyniaujanti Palangos "Palanga" šeštadienį, spalio 26 d., Klaipėdoje 1-0 įveikė vietos "Atlantą."

Spalio 3 – 10 dienomis Palangos miesto gyventojai galės išreikšti savo valią seniūnaičių rinkimuose. Tačiau "Palangos tilto" kalbinti kandidatai į seniūnaičius anaiptol netryško entuziasmu. "Tik "idėjiniai" arba kvaileliai eina į seniūnaičius," - dėstė vienas kandidatas.

Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).

Palangos "Palanga" krito prieš Vilniaus "Riterius"

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 26 | Rubrika: Sportas

Lietuvos A futbolo lygos čemionate dar vieną pralaimėjimą rugsėjo 25 dieną patyrė Palangos "Palanga."

Lapkričio 14 d. (šeštadienis) 20 val. "Liūdni Slibinai": koncertas trise 14 Eur

Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Politikų, bendruomenės lyderių žodis.