Jaunųjų tinklininkių startas
Gegužės 10-11 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos mini tinklinio U-12 mergaičių čempionato atrankinės varžybos. Jose dalyvavo ir Palangos sporto centro jauniausios tinklininkės Gloria Januševič, Samanta Tomasaitė, Marija Kalis ir Gabrielė Kalis.
Jaunosioms tinklininkėms teko sužaisti net 6 varžybas: su Šiaulių 1, Šiaulių 2, Kelmės 1, Kelmės 2 ir Klaipėdos tinklinio akademijos žaidėjomis. Nugalėjusios Šiaulių 2 ir Klaipėdos tinklinio akademijos komandas, mūsų šauniosios tinklininkės užėmė 4 vietą.
Tai buvo startas prieš 2017 metų mini tinklinio čempionatą. Mūsų komandos žaidėjos G. Januševič ir G. Kalis savo žaidimu įrodė, kad jos bus rimtos kandidatės į jo prizininkes.
Irena ŠVANIENĖ
„Palangos tilto“ redakcija
Jūsų komentaras:
Taip pat skaitykite
Savaitgalį Palangoje pasibaigė tarptautinis jaunųjų vokalistų konkursas „Palangos talentų lyga“. Konkursas pritraukė apie 400 talentingiausių jaunųjų atlikėjų iš įvairiausių Lietuvos miestų ir miestelių, Latvijos, Ukrainos, Jungtinės Karalystės bei Lenkijos.
Savaitgalį Palangoje pasibaigė tarptautinis jaunųjų vokalistų konkursas „Palangos talentų lyga“. Konkursas pritraukė apie 400 talentingiausių jaunųjų atlikėjų iš įvairiausių Lietuvos miestų ir miestelių, Latvijos, Ukrainos, Jungtinės Karalystės bei Lenkijos.
Po dramatiškos penkių setų kovos Lietuvos merginų U16 tinklinio rinktinė Europos čempionate iškovojo įspūdingą pergalę prieš Ispanijos komandą.
Tradicinis tinklinio turnyras "Palangos auksinis ruduo-2023"
2023 10 10 | Rubrika: Miestas
Graži tradicija - kasmet spalio pradžioje Palangoje švęsti tinklinio šventę. Taip ir šiemet spalio 7-8 d. į mūsų miesto sporto sales susirinko net 8 jaunųjų tinklininkių komandos iš Rygos, Daugpilio, Vilniaus, Kauno, Raseinių, Šilalės, Gargždų ir Palangos.
Palangos Sporto centro tinklininkės sėkmingai dalyvauja savo amžiaus grupių čempionatuose. Trenerės Dianos Mažeikės treniruojamos U12, U13, U14 ir U15 komandos jau įveikė pusę ir daugiau čempionatų rungtynių.
Spalio 22 dieną jau 23-ąjį rudenį Palangos senojoje gimnazijoje vyko Žemaitijos regiono jaunųjų poetų šventė ,,Moksleivių poezijos ruduo Palangoje“, šiemet skirta poeto Vytauto Mačernio 100-osioms gimimo metinėms, „Palangos tiltui“ rašo Paulina Stalioraitytė, Palangos senosios gimnazijos IIIB klasė.
Šeši Palangos gimnazistai buvo pakviesti į finalinį Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursą
"Palangos tilto" informacija, 2021 04 21 | Rubrika: Miestas
Šiemet, pasibaigus 53 - iajam Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursui, Palangos senoji gimnazija turi kuo pasidžiaugti. Šeši jos gimnazistai buvo pakviesti į finalinį etapą ir net penkti apdovanoti Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos II ir III laipsnio diplomais. Iš viso sulaukta 167 darbų iš visos Lietuvos, 100 mokinių buvo pakviesta į...
Respublikiniame jaunųjų filologų konkurse keturi Palangos gimnazistai tapo laureatais
"Palangos tilto" informacija, 2019 05 11 | Rubrika: Miestas
Gegužės 2-4 dienomis Palangoje, Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje, vyko ilgametes tradicijas turintis jaunųjų filologų konkursas, į kurį šiemet buvo pakviesti 124 mokiniai.
Saulė Janavičiūtė- tarp geriausių jaunųjų biologų Lietuvoje
"Palangos tilto" informacija, 2019 04 05 | Rubrika: Jūros vaikai
Saulė Janavičiūtė- tarp geriausių jaunųjų biologų Lietuvoje Kovo pabaigoje Palangos senąją gimnaziją pasiekė džiugi žinia - IA klasės gimnazistė Saulė Janavičiūtė tapo 52-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados prizininke devintų klasių grupėje.
Jaunųjų tinklininkių startas
2016 05 13 | Rubrika: Sportas
Gegužės 10-11 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos mini tinklinio U-12 mergaičių čempionato atrankinės varžybos. Jose dalyvavo ir Palangos sporto centro jauniausios tinklininkės Gloria Januševič, Samanta Tomasaitė, Marija Kalis ir Gabrielė Kalis.
