Kurhauze - koncertų ciklas "Kurhauzo ruduo"

2015 11 21

Lapkričio 21 d. 19,00 val.
Marija Meerovitch (fortepijonas)
Sergei Nakariakov (trimitas)
Boris Brovtsyn (smuikas)
Programoje – Johannes Brahms, Robert Schumann,


Maria Meerovitch gimė Sankt Peterburge. Būdama šešerių, pradėjo mokytis muzikos ir būdama aštuonerių jau laimėjo savo pirmąjį konkursą. Studijavo pas žymius pedagogus M. Freindlich ir M. Lebed. Vėliau ji tęsė mokslus Sankt Peterburgo valstybinėje konservatorijoje pas profesorių A. Ugorsky. Gavusi stipendiją iš "Fonds Alex de Vries", Maria išvyko į Belgiją. Mokėsi Karališkoje Antwerp konservatorijoje ir baigusi iškart buvo pakviesta joje dėstyti . Vėliau laimėjo pirmuosius savo prizus keliuose tarptautiniuose konkursuose (G. B. Viotti Italijoje; Ch. Hennen Olandijoje). Atlikėja dalyvauja Europoje, Azijoje, Pietų Amerikoje ir JAV soliniuose ir kameriniuose pasirodymuose. Vieni ryškesnių pasirodymų: Concertgebouw(Amsterdamas), Cite de la Musique (Paryžius), Opera City Hall (Tokijus), Sankt PeterburgAS (Rusija), Teatro Municipal (Rio de Žaneiras), Theatre des Champs Elysees (Paryžius), Progetto Martha Argerich (Luganas), Nacional Center for the Performing Arts (Pekinas), Musikhalle (Hamburgas), Bad-Kissingen (Vokietija) daugelis kitų.

Sergei Nakariakov (Izraelis-Rusija) „Jis trimitu groja taip lengvai, kaip mes kvėpuojame. Ir tai - jei mums gerai sekasi“, - taip po trimitininko pasirodymo rašė „San Franciscko Chronicle“.Sergei Nakariakov gimė Gorkyje ir savo muzikinį išsilavinimą pradėjo skambindamas pianinu, kuris ir būtų likęs jo pagrindiniu instrumentu, jeigu 1986 metais nebūtų susižeidęs nugaros. Šis įvykis privertė keisti instrumentą ir tada Sergei atranda trimitą. Šį pasirinkimą rėmė tėvas. Jis suteikė Sergei techninių žinių ir skatino sūnaus išskirtinę aistrą muzikai. Netrukus jis jau rengė koncertus savo gimtojoje Rusijoje ir buvo kviečiamas į kitas Europos, Azijos šalis, taip pat Šiaurės ir Pietų Ameriką. Jis debiutavo Salzburgo Festivalyje 1991 metais kartu su Sauliumi Sondeckiu ir sekančiais metais pirmą kartą pasirodė Schleswig-Holstein muzikos festivalyje, kur buvo apdovanotas Prix Davidoff. 1993-1994 metais Sergei mokėsi kartu su Guy Touvron CNR, Paryžiuje.
Bėgant metams, Sergei įrašė 15 kompaktų (TELDEC, EMI, Sony Classical ir kitų įrašų kompanijų) ir bendradarbiavo su įžymiais dirigentais: Vladimir Spivakov, Christoph Eschenbach, Yury Bashmet, Yury Temirkanov, Vladimir Ashkenazi, Dmitry Sitkovetsky, Sir Neville Marriner, Vladimir Fedoseyev, Kent Nagano, Mikhail Pletnev, Sakari Oramo, Valery Gergiev ir kitais.

Boris Brovtzyn - Tibor Varga tarptautinio smuikininkų konkurso nugalėtojas. Muzikuoja kartu su daugeliu pasaulio orkestrų - Vokietijos, JAV, Italijos, Lenkijos, Orchestre Philharmonique de Strasbourg, Orchestre Philharmonique de Monte-Carlo, Orchestre National de Lille, Orchestre BBC Philharmonic, English Classical Players, Maskvos Valstybiniu Simfoniniu Orkestru , Sao Paulo Symphony Orchestra ir kitais.
Boris Brovtzyn dalyvavo Verbier, Lugano, Edinburgh, Oxfordo, Ryedale, Genius of the Violin, Jeruzalės kamerinės muzikos ir "George Enescu" festivaliuose.
Kaip solistas, Boris dirbo su Sir Neville Marriner, Yuri Bashmet, Gerd Albrecht, Marek Janowski, Louis Langree, Gilbert Varga, Alexander Lazarev, Vladimir Fedoseev, Alain Lombard ir Arvo Volmer. Čia tik keli paminėti vardai iš daugelio.
Atlikėjas reguliariai groja kameriniuose koncertuose su tokiais kolegomis kaip Janine Jansen, Maxim Rysansov, Amihai Grosz, Boris Andrianov, Anastasia Voltchok, Denis Matsuev ir Alexei Ogrintchouk.
Boris tapo David Takeno mokiniu, Guildhall Muzikos ir Dramos mokykloje 2000 metais ir nuo tada didžiąją savo laiko dalį praleidžia Didžiojoje Britanijoje. 2004 metais jis laimėjo GSMD aukščiausią apdovanojimą - Auksinį Medalį (tarp kitų šio prizo laimėtojų yra Jacqueline du\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'Pre, Tasmin Little ir Bryn Terfel)
 


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Prieš Naujuosius metus visi pajūrio savivaldybių gyventojai, Palangos, Klaipėdos ir Neringos svečiai sulaukė puikios dovanos - nemokamo žurnalo "Lietuvos pajūris" naujausio numerio. Išleistas 8 000 egzempliorių tiražu, tokios apimties (beveik šimto puslapių) nemokamas žurnalas, gimęs kaip Palangos laikraščio "Palangos tiltas" priedas, yra...


Vieni NKL čempionato lyderių, Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (16-4) šeštadienį, gruodžio 14 d. neatsilaikė prieš įsibėgėjusius "Palangos kuršius." Palangiškiai grėsmingus varžovus namuose nugalėjo 79-75.


A futbolo lygoje rungtyniaujanti Palangos "Palanga" šeštadienį, spalio 26 d., Klaipėdoje 1-0 įveikė vietos "Atlantą."


Spalio 3 – 10 dienomis Palangos miesto gyventojai galės išreikšti savo valią seniūnaičių rinkimuose. Tačiau "Palangos tilto" kalbinti kandidatai į seniūnaičius anaiptol netryško entuziasmu. "Tik "idėjiniai" arba kvaileliai eina į seniūnaičius," - dėstė vienas kandidatas.


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Palangos "Palanga" krito prieš Vilniaus "Riterius"

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 26 | Rubrika: Sportas

Lietuvos A futbolo lygos čemionate dar vieną pralaimėjimą rugsėjo 25 dieną patyrė Palangos "Palanga."


Lapkričio 21 d. 19,00 val. Marija Meerovitch (fortepijonas) Sergei Nakariakov (trimitas) Boris Brovtsyn (smuikas) Programoje – Johannes Brahms, Robert Schumann,


Lapkričio 14 d. (šeštadienis) 20 val. "Liūdni Slibinai": koncertas trise 14 Eur


  Lapkričio 7 d. 19,00 val. Auksė Marija Petroni (sopranas) Karola Theill (fortepijonas) Programoje - Johannes Brahms, Richard Strauss, Richard Wagner, Manuel de Falla, Robert Schumann, Franz Schubert


Spalio 31 d. 19,00 val. „Iš Raimundo Katiliaus archyvo“ Martynas Švėgžda von Bekker (smuikas) Jonė Punytė (fortepijonas) Programoje – Ludwig van Beethoven, Johannes Brahms, Ervin Schulhoff, Paul Hindemith, Carlos Chávez


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius