Kurorto „tvarkiečiai“ jau pradėjo ruošti rinkimų programą

Linas JEGELEVIČIUS, 2018 03 15
Kurorto „tvarkiečiai“ jau pradėjo ruošti rinkimų programą

Nors daug kas po praėjusių Seimo rinkimų 2016 metais, skubėjo partiją Tvarka ir teisingumas (TT), vos perkopusią 5 procentų rinkimų „slenkstį“, laidoti, tačiau ji pastaruoju metu džiaugiasi didesniu visuomenės palaikymu. „Tvarkiečiams“ Palangoje vadovauja Justinas Masalskas. Sulaukęs 75-erių, jis – energingas, smalsus ir nebijantis rėžti tiesos į akis. J. Masalskas, TT Palangos skyriaus pirmininkas, atsakė į „Palangos tilto“ klausimus.
- Įvairios visuomenės nuomonės apklausos rodo didesnį pasitikėjimą partija Tvarka ir teisingumas. Su kuo tai siejate?
- Manau, kad visuomenės rodomą didesnį pasitikėjimą partija Tvarka ir teisingumas lemia nepasiteisinę rinkėjų lūkesčiai po Seimo rinkimų ir didžiųjų partijų rietenos dėl įtakų zonų pasidalijimo bei kai kurių politikų asmeniškumo, priimant sprendimus, demonstravimas. Neretai tai vyksta naudojant „juodąsias technologijas“. Taip pat nemažą įtaką reitingams turi partijos naujo pirmininko Remigijaus Žemaitaičio lyderystė.
- Papasakokite apie TT Palangos skyrių. Kiek narių turite? Kiek jų prie jūsų prisijungė pernai? Užpernai?
Skyrius dirba stabiliai. Šiuo metu skyriuje yra virš šimto narių, neskaitant rėmėjų. Per skyriaus Tarybos posėdžius skyriaus gretos pasipildo naujais nariais. Nuo mano pirmininkavimo skyriui pradžios į mūsų gretas įsijungė apie šešiasdešimt palangiškių.
- Kokius skyriaus partinės veiklos renginius, momentus išskirtumėte?
- Kaip ir kiekvienoje bendruomenėje, vyksta planiniai susirinkimai partijai aktualiais klausimais, tarybos posėdžiai ir susibūrimai švenčių progomis. Be skyriaus tarybos susirinkimų, kuriuose nepamirštame partijos narių pasveikinti sveikinimų su jubiliejais bei gimtadieniais , analizuojamos Palangai, Šventajai ir jų gyventojams aktualios problemos.
- Kas yra jūsų pavaduotojai?
- Mano pavaduotojomis yra išrinktos Irena Galdikienė, kuri, mes didžiuojamės, yra ir Palangos miesto savivaldybės Tarybos narė, bei Jolanta Lagunavičienė.
-Ar esate patenkinti savo partietės Irenos Galdikienės veikla miesto savivaldybės Taryboje?
- Norėtųsi, kad Irenos Galdikienės veikloje Palangos miesto Taryboje aiškiau atsispindėtų, kad ji yra partijos Tvarka ir teisingumas atstovė. Ji darniai įsilieja į bendrą koalicijos darbą, tačiau norėtųsi aktyvesnių veiksmų jai atstovaujant ne tik Šventosios, bet ir Palangos gyventojų interesams.
-2015 metų savivaldybės Tarybos rinkimuose didžiausio rinkėjų pasitikėjimo sulaukėte Šventojoje. Ar pavyko jį išlaikyti?
- Tik rinkimai parodys, ką mes Šventojoje ir Palangoje išlaikėme ir ko netekome.
-Kaip ruošiatės kitais metais vyksiantiems savivaldybių Tarybų rinkimams?
- Pradėjome ruošti vietos rinkiminę programą. Didiname skyriaus narių skaičių.
- Kaip vertinate šios kadencijos Tarybos darbą?
- Šioje Taryboje nesusiformavo stipri opozicinė jėga. Valdančioji partija turi puikią progą įvykdyti absoliučiai visus pažadus, duotus rinkėjams. Ir jokių pasiteisinimų dėl neįvykdytų pažadų negali būti.. Yra klausimų, kurie sprendžiami neblogai, tačiau norėčiau, kad klausimai būtų sprendžiami teigiamai ne tik tada, kai tenkinami atskirų Palangos miesto savivaldybės tarybos narių interesai (kaip, pavyzdžiui, balsuojant dėl Rąžės upelio sanitarinių apsaugos zonų), bet ir visų Palangos ir Šventosios gyventojų interesai.Tačiau koalicijos darbus įvertins patys rinkėjai per rinkimus kitąmet.
-Jums- jau 75. Ar neketinate užleisti skyriaus pirmininko pareigų jaunesniam kolegai?
- Politikoje patirtis yra privalumas. Gavęs skyriaus pasitikėjimo mandatą, visada palaikau, palaikysiu ir padėsiu viskuo jaunesniems kolegoms.
 

Jūsų komentaras:

CAPTCHAMarija 2018-03-22 14:12 (IP: 86.38.158.73)
Labai trumpai ir aiškiai atsakyta į klausimus. Be tuščiažodžiavimo. Pagarba.

Kaimynai 2018-03-17 16:39 (IP: 90.131.43.224)
Nebejuokinkit, visu galu meistras gyvena buvusio Kauno bandito name Zveju gatveje, palangiskes moterys kazkada bijojo pro ten ir eiti, pencija ir anukai turi rupeti tokiame amziuje, o ne pastailai ir politika.

vitia 2018-03-16 16:08 (IP: 217.199.96.75)
būtų energingas meras.

Taip pat skaitykite

Prieš Seimo rinkimus 2020-aisiais vėl perbraižomas rinkimų apygardų žemėlapis. Pagal naująjį projektą, bus suformuota nauja rinkimų apygarda, kuris vadinsis Mėguvos. Mėguvos rinkimų apygardą turėtų sudaryti minėtos Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijai priklausančios apylinkės su 11,9 tūkst. rinkėjų, visas Palangos miestas (14,6 tūkst. rinkėjų) ir dalis Kretingos rajono apylinkių...


Trumpai atsipūtęs po visų teismų, kuriuos pavyko laimėti, 61 metų Raimundas Palaitis, buvęs Palangos meras ir vidaus reikalų ministras, atsiraitojo rankoves ir kibo į Savivaldybės tarybos rinkimus su visuomeninio rinkimų komiteto „Palangiškiai“, sudaryto pabirusių kurorto liberalų pagrindu, vėliava. Tačiau, barkšt, ir kova baigta: dėl tariamai skirtingų komiteto...


Nors daug kas po praėjusių Seimo rinkimų 2016 metais, skubėjo partiją Tvarka ir teisingumas (TT), vos perkopusią 5 procentų rinkimų „slenkstį“, laidoti, tačiau ji pastaruoju metu džiaugiasi didesniu visuomenės palaikymu. „Tvarkiečiams“ Palangoje vadovauja Justinas Masalskas. Sulaukęs 75-erių, jis – energingas, smalsus ir nebijantis rėžti tiesos į akis. J....


Vakar naujuosius mokslo metus tradiciškai pradėjo Trečiojo amžiaus universiteto studentai. Gausiai susirinkę studentai į Palangos senosios gimnazijos salę sulaukė daug sveikinimų, o ir patys sveikino vieni kitus. Naujus mokslo metus pradėjo beveik 400 studentų.


Liepą veiklą kurorte pradėjo Palangos miesto visuomenės sveikatos biuras, besirūpinsiantis miesto gyventojų sveikata bei aktyvų laisvalaikį mėgstantiems kurorto gyventojams ir svečiams pasiūlysiantis įdomių nemokamų sveikatai naudingų veiklų.


Partijos Tvarka ir teisingumas Palangos skyrius turi naująjį vedlį – juo tapo Raimondas Abromas, bet visuotiniame skyriaus susirinkime praėjusį penktadienį vyravo erzelis tarp įvairių skyriaus „flangų“ – rodės, ims ir visi netrukus išsivaikščios. Kurorto „tvarkiečiai“ suskubo rinkti naująjį pirmininką po to, kai buvusi pirmininkė Aldona...


„Įleisk velnią į bažnyčią, tai ir ant altoriaus užsikars“, – taip pakeliui į Briuselį, Europos Parlamentą kurorto „tvarkiečiai“ keiksnojo buvusį liberalsąjūdiečių lyderį Eimutį Židanavičių. „Tvarkiečių“ pirmininko ir europarlamentaro Rolando Pakso Europos Parlamento pinigais apmokėta Palangos „tvarkiečių“ ir prie jų sumaniusių prisijungti...


Praėjusį penktadienį Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino Seimo rinkimų rezultatus. Palangiškiams labiausiai rūpėjo komisijos sprendimas dėl Pajūrio rinkimų apygardos, kurioje konservatoriaus Prano Žeimio pergalę vos 39 balsais „darbietė“ Genoveita Krasauskienė užginčijo, reikalaudama panaikinti rinkimų rezultatus ir skelbti naujus rinkimus.


Darbo partijos kandidatė Pajūrio rinkimų apygardoje Genoveita Krasauskienė nepraranda vilties patekti į Seimą, kai, regis, jau visi šaukštai po pietų.


Partijos įvairiai laukė rinkimų rezultatų. Dauguma partijų – Liberalcentristai, Liberalų Sąjūdis, Centristai, Tvarka ir teisingumas rinkimų rezultatų paskelbimo laukė prie daugiau ar kukliau nukrautų valgiais ir gėrimais stalų tai progai išnuomotose kavinėse. Palangos socialdemokratai ir konservatoriai nusprendė rinkimų naktį rezultatų laukti savo būstinėse. O štai „darbiečių“, iš anksto...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas