Laukiant Žirgo metų jau tvyro šventinės nuotaikos

Viktorija ŠIMKUTĖ, 2013 12 16
Laukiant Žirgo metų jau tvyro šventinės nuotaikos

Palanga pradėjo didįjį švenčių maratoną. Ne tik Kalėdų eglė, bet ir Palangos miesto gatvės nusidažė tviskančiomis spalvomis – visus užburia šventinė Kalėdų nuotaika.

Atjoja Žirgo metai

Nors Palangos viešbučiai Naujųjų metų šventei pasiruošę, tačiau daugelis Palangos viešbučių atstovų sutinka, jog užsakymai tik dabar pradeda „plaukti“. Jų antplūdžio laukiama jau šios savaitės antroje pusėje.
Viešbučio „Alanga“ direktoriaus pavaduotoja Inga Neimanaitė sakė, kad artėjant švenčių maratonui, viešbutyje jau tvyro Kalėdų dvasia. Naujųjų metų sutikimui jau užsakyta beveik pusė visų kambarių.
„Lietuviai pradeda ieškoti, kur švęsti Naujuosius metus likus 1-2 savaitėms, tai užsakymų padaugėja paskutinėmis savaitėmis“, – sakė I. Neimanaitė.
Pašnekovė teigė, kad  Naujųjų metų šventei viešbutyje „Alanga“ bus organizuojamas muzikinis vakaras viešbučio restorane – skambės gyvos akordeono melodijos.
Šventinio vakaro metu svečiai galės pasimėgauti gurmaniškais, su meile paruoštais patiekalais bei gėrimais, linksmintis iki paryčių ir pasitikti ateinančius 2014 metus su artimu žmogumi, šeima ar  draugais pačiame Palangos centre.
Po vidurnakčio, su taure rankose, stebimi Naujametiniai fejerverkai nuo jūros tilto, o išaušus pirmajam Naujųjų metų rytui, viešbučio restorane lauks šventiniai pusryčiai bei pramogos SPA pirčių komplekse.
 

Lauks pasirodymai
„Naujųjų metų sutikimui siūlome įsigyti ne paslaugas atskirai, o pilną paslaugų paketą, į kurį įskaičiuotas šventinis vakaras, nakvynė, šventiniai pusryčiai, pramogos SPA pirčių komplekse bei kitos paslaugos“, – sakė direktoriaus pavaduotoja.
„Viešbutis „Palangos žuvėdra“ naujuosius Žirgo metus pasitiks su legendiniu muzikantu Vadimu Kamrazeriu, kuris ne tik dainuos, bet ir ves Naujųjų metų šventę“, – sakė vyriausioji viešbučio administratorė Giedrė Urbutytė.  
Viešbutyje „Palangos vėtra“ per Naujųjų sutikimą visus linksmins grupės „Pinup girls“ ir Monikos Linkytės pasirodymai. Viešbučio atstovė sakė, kad užsakymų bumo jau sulaukta.
Viešbučio „Gabija“ pardavimų ir rinkodaros vadovė Kristina Telpokaitė sakė, jog užsakymų gausą jaučia dabar, o Naujųjų metų šventei jau pasiruošta – vyks gyvos muzikos vakaras su grupe „Sing“, linksmins renginio vedėjo Rolando Stonio pokštai.
 K. Telpokaitė pasakojo, kad bus ir azartinių lošimų Casino stalas, tačiau neliūdės ir vaikai – jų lauks įvairūs užsiėmimai su animatoriais, vyks naujametiniai fejerverkai bei šokiai iki paryčių.
Pašnekovė pasidžiaugė, jog viešbučio savininkas kiekvienais metais visada parodo dėmesį savo darbuotojams – įteikia dovanų. 

Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.ltŠeštadienio vakare palangiškiai ir miesto svečiai traukė link centrinės miesto aikštės, kur su nekantrumu laukė įsižiebsiančios kalėdinės eglės, pradėsiančios visą mėnesį truksiančių šventinių renginių ciklą. Pagrindinis didžiųjų žiemos švenčių simbolis nudžiugino po spektaklio, sulaukto Kalėdų senelio ir įvairių renginių pristatymo. Šiemet...


Šeštadienį, gruodžio 3 d., Palangoje pasklis kalėdinė nuotaika – 17.30 val. centrinėje miesto aikštėje bus įžiebiama Kalėdų eglė. Pasibaigus šiam žaismingam renginiui, Palangos ir Šventosios gyventojai kviečiami į Koncertų salėje vyksiantį nemokamą grupės „Tele bim-bam“ koncertą.


Ilgai lauktame Palangos kempinge tvyro pabaigtuvių nuotaikos – statybos darbai jau baigti, paskelbtas ir konkursas koncesininkui. Vokai su pasiūlymais bus atplėšti lapkritį.


Ruduo – toks metas, kuomet daugelį pradeda kamuoti bloga nuotaika, vis labiau tamsėjantys vakarai verčia vis dažniau likti namuose. Neretai kyla niūrių minčių, kamuoja slogi nuotaika. Dažnas linkęs visus šiuos simptomus skirti rudeninei depresijai. Tačiau ar tikrai įvertiname, kokia pavojinga yra ši liga, ir kaip ją atskirti nuo prastos nuotaikos? Kasmet Europoje...


Laukiant Žirgo metų jau tvyro šventinės nuotaikos

Viktorija ŠIMKUTĖ, 2013 12 16 | Rubrika: Miestas

Palanga pradėjo didįjį švenčių maratoną. Ne tik Kalėdų eglė, bet ir Palangos miesto gatvės nusidažė tviskančiomis spalvomis – visus užburia šventinė Kalėdų nuotaika.


Didžiausių metų švenčių laukimo pradžią Palanga paskelbė įžiebdama ne vieną šventinę eglę miesto centre, o net keliolika kalėdinių eglučių kurorto šerdyje – J. Basanavičiaus gatvėje.


Artėjančių švenčių priešas – sniegas

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 02 06 | Rubrika: Miestas

Ateinantį ilgąjį savaitgalį Palanga įsisuks į švenčių maratoną. Šiemet taip sutapo, jog vyks tradicinė „Stintų švente“, bus minima įsimylėjėlių Šv. Valentino diena, Valstybės atkūrimo diena – Vasario 16-oji, Užgavėnės bei visuotinėmis maudynėmis jūroje „Palangos ruoniai – 2010“ savo judėjimo dvidešimtmetį paminės sveikuoliai. Kad planuojami renginiai įvyktų sklandžiai, pastarosiomis...


Gintaro muziejuje pagerbti šventinės puošybos nugalėtojai

„Palangos tilto“ informacija, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Paskutiniąją metų dieną Gintaro muziejuje pagerbti šventinės puošybos konkurso nugalėtojai. Pirmųjų vietų laimėtojai  apdovanoti Palangos miesto savivaldybės įsteigtomis dovanomis, kiti dalyvavusieji – padėkos raštais.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas