Lyderių mūšyje marijampoliečiai nutraukė „Olimpo“ pergalių seriją

Palangos tiltas, 2023-11-17
752

Nuotr.: Vytautas Kuralavičius

„7bet-NKL“ čempionato lyderių akistatoje triumfavo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (8-2), kuri savo sirgalių akivaizdoje 77:70 (16:19, 27:19, 16:18, 18:14) parklupdė Palangos „Olimpą“ (11-2) ir nutraukė jų 8 pergalių seriją.

Susitikimą geriau pradėjo marijampoliečiai (7:2), tačiau tada komandos apsikeitė sėkmingomis atkarpomis.

Tautvydas Baltrušaitis smeigė du tolimus metimus ir palangiškiai spurtavo 10:0 atkarpa (12:7), o po dviejų Aurelijaus Pukelio metimų iš po krepšio šeimininkai atsakė 9:0 spurtu (16:12).

Pirmaujančių vaidmenyje besikeitusios ekipos negalėjo susikurti solidesnio pranašumo, visgi pirmąją rungtynių pusę neženkliai laimėjo „Sūduva-Mantinga“ (43:38).

Vaizdas aikštelėje nesikeitė ir tokia pat atkakli kova tęsėsi po ilgosios pertraukos.

Nors įpusėjus trečiajam kėliniui marijampoliečiai persvarą padidino iki 7 taškų (49:42), bet su trečiojo kėlinio sirena „Olimpas“ sušvelnino deficitą (56:59).

Likus kiek daugiau nei minutei iki dvikovos pabaigos Marius Runkauskas tritaškiu vėl priartino svečius vieno metimo skirtumu (70:73).

Trapų pranašumą savo rankose laikiusios „Sūduvos-Mantinga“ gretose užtikrintai mačo pabaigoje sužaidė Dominykas Domarkas, kuris pelnė 4 taškus (77:70), o visi trys palangiškių bandymai tikslo nepasiekė.

Marijampolės ekipai Domantas Vilys per 25 minutes pelnė 22 taškus (3/4 dvit., 4/7 trit., 4/4 baud.), atkovojo 1 kamuolį bei surinko 23 naudingumo balus.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausias buvo Šarūnas Valunta, kurio sąskaitoje per 23 minutes – 16 taškų (4/7 dvit., 1/1 trit., 5/5 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 21 efektyvumo balas.

„Sūduva-Mantinga“ rungtyniavo be Tautvydo Kliučinyko, Žygimanto Šimonio, Egidijaus Dimšos ir Augusto Merkio.

„Sūduva-Mantinga“: Domantas Vilys 22 (4/7 trit.), Vytautas Šulskis 17 (4/8 dvit., 3/5 trit.), Aurelijus Pukelis 13 (6/12 dvit., 8 atk. kam.), Dominykas Domarkas 12 (3/8 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Olimpas“: Šarūnas Valunta 16 (4/7 dvit., 5/5 baud.), Paulius Danisevičius 11 (1/5 trit.), Marius Runkauskas 10, Tautvydas Baltrušaitis (2/2 trit.) ir Karolis Guščikas (4/9 dvit.) po 8.

„7bet-NKL“ sezono finišo tiesiojoje pergalę pasiekė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (29-8), kuri namų tvirtovėje 80:76 (9:19, 21:17, 24:19, 26:21) parklupdė Palangos „Olimpą“ (31-6) ir nutraukė jų 19 pergalių seriją.

„7bet-NKL“ lyderių mūšyje triumfavo Palangos „Olimpas“ (29-5). Sandžio Buškevico auklėtiniai savo aikštėje 78:73 (21:10, 16:20, 20:19, 21:24) pranoko „Telšius“ (27-8) ir pratęsė savo pergalių seriją iki septyniolikos.

Palangos „Olimpas“ (24-5) tęsia įspūdingą pergalių seriją „7bet-NKL“ sezone. Sandžio Buškevico auklėtiniai svečiuose 77:71 (22:13, 22:24, 14:18, 19:16) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“ (14-16) ir laimėjo 12 kartą iš eilės.

Palangos „Olimpas“ (18-5) pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ sezone. Sandžio Buškevico auklėtiniai namie 88:63 (20:19, 18:19, 25:20, 25:5) nugalėjo Kauno r. „Atletą“ (9-13) ir iškovojo 6 pergalę iš eilės.

Palangos „Olimpas“ (10-1) pratęsė savo pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Sandžio Buškevics auklėtiniai išvykoje 77:63 (19:15, 17:12, 28:14, 13:22) nugalėjo Joniškio „Delikatesą“ (6-4) ir triumfavo 7 kartą iš eilės.

Henrikas Lubinas debiutavo vyriausiojo trenerio poste, o jo treniruojami Palangos „Kuršiai“ (8-15) nutraukė šešių pralaimėjimų seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse.

Reikalaujant Nacionalinei žemės tarnybai (NŽT) ir Palangos miesto savivaldybei, Palangos teismo rūmai 2020 m. lapkričio 11 dienos sprendimu prieš terminą nutraukė Nacionalinės žemės tarnybos 2012 metų gegužės 29 dieną su UAB „Serenitė“ sudarytą 1,06 ha valstybinės žemės, esančios Šventojoje, nuomos sutartį, nes sklypas yra neprižiūrėtas, o sklype stovi...

Palangos krepšinio klubas „Palanga“ savaitgalį sužaidė dvejas skirtingas rungtynes. Penktadienį Kaune vietos „KTU“ ekipa nutraukė „Palangos“ komandos penkių pergalių seriją, o šeštadienį, po atkaklios kovos, palangiškiai įveikė Mažeikių „Mažeikius“.

Po gegužės 10 dienos pergalingų varžybų praėjo vos trys dienos, kai FK „Palanga“ futbolininkai vėl stojo į kovą LFF pirmos lygos pirmenybėse. Šį kartą varžovai atvyko iš Kretingos ir vėjuotą trečiadienio vakarą prasidėjo pirmos lygos derbis tarp „Palangos“ ir „Minijos“. Prieš rungtynes buvo tikėtasi kietos kovos, todėl derbis pateisino...