Kaimynų vakare dalyvavo apie 300 "Malūno vilų"  gyventojų

Kaimynų vakare dalyvavo apie 300 "Malūno vilų" gyventojų

„Malūno vilų“ gyventojai rinkosi į pirmąjį kaimynų vakarą

Linas JEGELEVIČIUS, 2015 06 29

„Malūno vilų“ gyventojai šeštadienio pavakarę rinkosi į dar ne visai įprastą susibūrimą- kaimynų vakarą. Apie 300 vakaro svečių centrinėje miesto dalyje esančių vilų statytojas UAB „Kauno būstai“ pasiūlė linksmą programą: pasilinksminti, pasivaišinti skaniais patiekalais ir galbūt išlenkti taurelę tauraus gėrimo, dalyvauti žaidimuose ir loterijoje, išgirsti apie statytojo naujus sumanymus ir, svarbiausia, susipažinti su savo kaimynais.
„Aštuoni „Malūno vilų“ namai, o daugelis, ko gero, net nesate vienas kito matę. Tad linktelėkite vieni kitiems, ištieskite rankas,“- kvietė renginio vedėjas. Renginys vyko „Malūno vilų“ terasoje.
Noriai atsiliepę į kvietimą dalyvauti kaimynų vakare, kai kurie „Malūno vilų“ gyventojai atvyko į jį visomis šeimomis, kiti skubėjo tiesiai iš paplūdimio, o kai kurie atėjo itin stilingai pasipuošę. Visi norintys galėjo nusifotografuoti „Malūno vilų“ „sienoje“- nuotraukas galima pamatyti socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Malūno vilos“, ieškoti nuorodos „Kaimynų vakaras.“
„Labai smagu, kad į pirmąjį „Malūno vilų“ kaimynų vakarą susirinko tiek daug žmonių. Tai buvo puiki proga susipažinti su savo kaimynais, pasidžiaugti vieniems kitais, pasilinksminti,“- sakė Jūratė Radzevičiūtė, nekilnojamo turto brokerė.
Ji pristatė naująjį „Malūno vilų“ projektą- naujo korpuso- keturių gyvenamųjų namų- statybas Ganyklų gatvėje. Pastebėjusi, kad Palanga turi daug istorinių ir kultūrinių objektų ir kad pastaraisiais metais į kurortą plūstelėjo investicijos, J. Radzevičiūtė džiaugėsi, kad Palanga tapo traukos centru.
„Palanga- jau ne kurortinis miestas, o traukos centras, investicijų vieta,“- pabrėžė Palangos NT brokerė.
Jau netrukus „Malūno vilų“ gyventojai ir visi Palangos gyventojai bei svečiai galės pasinaudoti naujo modernaus grožio ir SPA paslaugų centro paslaugomis. Jis įsikurs Ganyklų g. 8. Centro vadovė Vitalija Žvinklytė sakė, kad jame bus teikiamos visos grožio paslaugos, o centras veiks kiekvieną dieną.
Kalbinti vakaro svečiai sveikino kaimynų vakaro renginio idėją, tikėjosi, kad kaimynų vakarai vyks ir ateityje bei žėrė pagyras statytojui.
„Esame klaipėdiečiai. Būstą čia įsigijome 2013 metų pabaigoje. Jis mums- kaip vasarnamis, nors dažną savaitgalį atvykstame čia, net žiemą. Esame labai patenkinti: korpuse yra ir teniso stalas, ir pirtis, ir darbuotojai, ypač Paulius ir Dženeta, itin paslaugūs, labai rūpestingai prižiūri aplinką. Smagu čia,“- sakė Jelena Kvaša.
Agnė iš Kauno vadino „Malūno vilų“ infrastruktūrą „nuostabia“ ir gyrė „labai gerą“ kainos ir kokybės santykį. „Kol kas- jokių nusivylimų, tik džiaugsmas. Palangą labai mylime, ypač tokią- gražėjančią, modernesnę.“
Dovilė ir Tomas iš Kauno irgi išskyrė itin kruopščiai apgalvotą ir sutvarkytą „Malūno vilų“ korpusų infrastruktūrą.
„Korpusai- itin patogioje kurorto vietoje. Labai gerai tvarkomi. Jauku, gera atmosfera ir puikus aptarnavimas,“- sakė Dovilė ir Tomas, būstą įsigiję šiemet.
Komplimentų „Malūno viloms“ negailėjo ir kiti vakaro svečiai.
„Kad į kaimynų vakarą buvo susirinkta taip gausiai, rodo, kad atmosfera čia yra puiki. Ji taps dar šaunesnė, kai visi kaimynai susipažins,“- šypsojosi neseniai čia dvejų kambarių butą įsigijusi Milda iš Šiaulių.

 


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Lietuvos konservatoriai rinkosi į sąskrydį Šventojoje

"Palangos tilto" informacija, 2016 07 18 | Rubrika: Miestas

Šeštadienį, liepos 16 d., Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos nariai iš visos šalies rinkosi Šventojoje, į jau tradicija tapusį TS-LKD sąskrydį, kurio metu vyko Tarybos posėdis ir buvo patvirtintas galutinis kandidatų daugiamandatėje apygardoje 2016 m. Seimo rinkimams sąrašas.


Palangos viešbučių ir restoranų asociacija (PVRA) kartu su miesto savivaldybės Vaikų teisių apsaugos skyriaus specialistėmis gruodžio 22-ąją kavinėje-boulingePub „Riviera“ surengė labdaros vakarą mažas pajamas gaunančių Palangos šeimų vaikams. Kaip papasakojo PVRA prezidentas Darius Miklovas, vakare dalyvavo daugiau kaip 50 vaikučių iš 30 šeimų.


Artėjant gruodžio 12-ajai, kuomet bus atidaryta ilgai laukta naujoji Palangos koncertų salė, miestelėnai vienas kitą tampo už skvernų, teiraudamiesi, ar pakliuvo tarp išrinktųjų – gavo savivaldybės pakvietimą į grandiozinį atidarymo renginį? Kai kurie „nepastebėtieji“ piktinasi, kad savivaldybininkai tik pagal jiems žinomus kriterijus sukvies rinktinę publiką į...


Šį vakarą visa Lietuva melsis krepšiniui ir jo dievams

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2015 09 17 | Rubrika: Savaitės komentaras

Mūsų šalis vėl gyvena krepšiniu. Prancūzijoje besikaunantys Lietuvos karžygiai trečiadienį mums padovanojo Jo Didenybės Krepšinio šventės pratęsimą ir išsaugojo mūsų viltis pasidabinti Europos čempionato medaliais.


„Malūno vilų“ gyventojai šeštadienio pavakarę rinkosi į dar ne visai įprastą susibūrimą- kaimynų vakarą. Apie 300 vakaro svečių centrinėje miesto dalyje esančių vilų statytojas UAB „Kauno būstai“ pasiūlė linksmą programą: pasilinksminti, pasivaišinti skaniais patiekalais ir galbūt išlenkti taurelę tauraus gėrimo, dalyvauti žaidimuose...


Liepos 6 dieną Palangoje startavo interaktyvus pažintinis turas „Tiškevičių bulvaras“, pristatantis miesto svečiams ir patiems palangiškiams 20 objektų, ne tik puošiančių kurortą nuo grafų Tiškevičių laikų ir pripažintų saugotinomis kultūros vertybėmis, bet ir tokių, kurie iki mūsų dienų neišliko. Šis projektas – lyg įžanga į...


Praėjusią savaitę žiniasklaidoje pasirodė informacija, skelbianti, kad kovoje dėl rusų turistų Palanga pagaliau įveikė Jūrmalą. Rusijos turistai pirmą kartą geriausiu Baltijos šalių kurortu įvardijo Palangą. Prieš tai devynerius metus šis statusas atitekdavo Latvijos kurortui Jūrmalai.


Praėjusį šeštadienį, kovo 5-ąją, ant Lazdininkų tvenkinio ledo įvyko tradicinės poledinės žūklės varžybos Kretingos rajono savivaldybės mero pereinamajai taurei laimėti. Jose dalyvavo devyniolika žvejų komandų iš Kretingos, Gargždų, Skuodo, Klaipėdos bei kitų rajonų. Varžybas organizavę tvenkinio nuomininkas verslininkas Juozas Motijauskas, Kretingos regiono žuvininkystės...


Mėgėjai krepšininkai užbaigė pirmąjį varžybų ratą

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 24 | Rubrika: Miestas

Praėjusį penktadienį baigėsi Palangos miesto mėgėjų krepšinio varžybų „Šventosios Seniūno“ taurei laimėti pirmasis ratas. Jame pirmauja „Klaipėdos Kt“ komanda, sėkmingai žengusi be pralaimėjimų, o antrojoje vietoje, įpusėjus varžyboms, su vienu pralaimėjimu atsidūrė „Lokių“ komanda. Trečiojoje vietoje liko „Naglio kalnas“. Kur kas mažiau sekasi likusioms trims komandoms – Palangos SC...


Pagrindiniai švietimo sistemos reformos darbai Palangoje baigiasi. Nuo šio rugsėjo kurorte nebeliks vidurinių mokyklų, turėsime vieną gimnaziją, dar neaiškus Smilčių pradinės likimas... Ar viskas čia gerai, ar nebuvo padaryta klaidų, ir apskritai, kaip ši reforma atrodo žiūrint „iš aukščiau“? Apie tai „Palangos tiltas“ kalbėjosi su Švietimo ir mokslo ministerijos Bendrojo ugdymo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius