Mirė Tarybos narys Giedrius Šatkauskas
Trečiadienio pavakare, prieš Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos susirinkimą, mero kabinete staiga mirė ilgametis savivaldybės tarybos narys 45 metų Giedrius Šatkauskas.
Atgaivinti nepavyko
TS-LKD frakcijos nariai po darbo valandų mero kabinete susirinko aptarti rytdienos tarybos posėdžio darbotvarkę.
Meras Š. Vaitkus nespėjo pateikti informacijos, kai 17 valandą 27 minutės prie stalo staiga sukniubo po darbo AB „Orlen Lietuva“ Būtingės naftos terminale į pasitarimą atskubėjęs G. Šatkauskas.
„Į savo kabinetą įėjau šiek tiek po penktos valandos. Visą dieną beveik nebuvau jame – sutikau ir lydėjau Palangoje viešėjusį Estijos prezidentą Toom‘ą Hendrik Ilvesą ir jo žmoną. Giedrius buvo gerai nusiteikęs. Sėdėjome kartu – jis, aš ir Gediminas (Valinevičius – aut. past.). Tik pradėjau kalbėti, kai išgirdau Gediminą šaukiant: „Giedriau, Giedriau!” Pažvelgiu: o Giedriaus galva nuleista ant stalo. Puolėme jam daryti dirbtinį kvėpavimą, masažavome širdį, bet...“ – meras Š. Vaitkus sunkiai valdė jaudulį.
Anot mero, greitoji pagalba atvyko po 15 minučių. Po geros valandos iš Klaipėdos atvyko reanimobilis.
Veltui. Spėjama, kad politikui staiga sustojo širdis.
„Buvo eruditas ir
intelektualas“
„Jis buvo išskirtinis žmogus. Itin kompetentingas, nuoširdus, geraširdis. Taryba neteko labai daug. Giedrius visada ruošėsi Tarybos posėdžiams. Su juo kartu dirbome jau ne vieną kadenciją. Matyt, tokia Dievo valia...“ – sakė Š. Vaitkus.
Kolegos mirties buvo priblokštas ir kitas Tarybos narys Mindaugas Skritulskas.
„Giedrius atrodė kaip visada geros nuotaikos ir energingas. Niekuo nesiskundė, atrodė sveikas. Susmuko jau sėdėdamas prie stalo. Kol atvyko greitoji pagalba, jam darėme krūtinės masažą. Regis, jis rodė gyvybės ženklus, bet kai atvyko greitosios pagalbos specialistai, Giedrius jau buvo be gyvybės ženklų“, – „Palangos tiltui“ trečiadienio vakarą pasakojo prislėgtas Tarybos narys, TS-LKD frakcijos narys M. Skritulskas.
„Giedrius buvo labai didelis eruditas, intelektualas, vienas įdomiausių kada nors mano sutiktų pašnekovų. Su juo buvo galima bendrauti įvairiausiomis temomis – socialinėmis, politinėmis, ekonomikos“, – sunkiai žodžius rinko M. Skritulskas.
Nuo 2000-ųjų renkamas
į Tarybą
Tarybos narė Elena Kuznecova prisiminė velionį kaip labai jautrų, dorą ir sąžiningą žmogų.
„Kartu keliavome su juo ir jo žmona Irena į Romą. Buvo miela žiūrėti, kaip jie gražiai bendrauja“, – prisiminė E. Kuznecova.
Velionio žmona Irenai Šatkauskienė dirba Palangos savivaldybės administracijos ekonominės plėtros skyriaus vedėja. Pora turėjo du sūnus – Justiną ir Edgarą.
Tris aukštąsias mokyklas baigęs, organinių medžiagų inžinieriaus ir įmonių valdymo išsilavinimą turintis G. Šatkauskas dirbo AB „Orlen Lietuva“ Būtingės naftos terminalo operacijų vadovu.
G. Šatkauskas nuo 2000 metų buvo renkamas į Palangos miesto tarybą.
Vakar įvykusiame Tarybos posėdyje, vietoje maždaug keturiasdešimties posėdžio darbotvarkėje numatytų klausimų, buvo svarstomi tik trys. Kiti klausimai buvo atidėti neeiliniam Tarybos posėdžiui kitą savaitę.
V. Šimatis taps Tarybos nariu?
Pagal TS-LKD sąrašą G. Šatkauską Palangos miesto Taryboje turėtų pakeisti Vaidas Šimaitis.
„Manau, kad į Tarybą eisiu. Teturiu tik 2 procentus abejonių. Neketinu derintis prie valdančiosios daugumos ir konservatorių frakcijos. Jie turės derintis prie manęs. Jeigu jie nenorės tai daryti, nebebūsiu tokioje daugumoje. Tikrai neleisiu, kad būtų du kurortai – puoselėjama Palanga ir apleista Šventoji“, – „Palangos tiltui“ sakė V. Šimaitis.
Jis teigė apie velionį Giedrių Šatkauską galįs pasakyti tik gražiausius žodžius.
„Palangos tilto“ redakcija
Jūsų komentaras:
Mucha cc 2013-06-01 12:14 (IP: 62.199.57.16)
p. Vaidas Šimaitis - bloga tamstos pradzia galiu garantuoti. Ant arogancijos toli nenujosi. Galetum nors nedergti velionio tarp eiluciu!Mucha cc 2013-06-01 12:09 (IP: 62.199.57.16)
A.A tau Giedruti, uzjauciu seima, draugus, artimuosius ir tuos kuriuos pazinojo tave gyvenime. Su pagarba Muchajonas 2013-06-01 06:27 (a / IP: 109.128.4.63)
aciu, supratotPalangoje pagalbos nėra....mirtys serijomis...kasdien... 2013-05-30 11:18 (. / IP: 86.100.60.112)
-Žmogaus širdis yra nepajėgi, išgyventi, staiga, netikėtai, netekus artimo!.. Užuojauta šeimai, artimiesiems... -Nesuvokiama, kaip Palangoje, jau eilę metų, "vadovaujant" R.Kirstukui vyksta serijinės mirtys...Pagalbos jokios!..Laukiama "Greitosios", kuri niekaip negreita, neturi įrangos, neveikia, -jei ir atvyksta -tai mašinoje tuščia skardų krūva, neturi jokių medikamentų, felčerka tarsi žaidžia, o ne gaivina , -namiškiai klykia iš siaubo, prašo maldauja "darykit ką nors',tada felčerka liepia visiems išeiti iš kambario ir užsidaro viena, kol išlindusi pareiškia - MIRĖ !? o jei nuveža į ligoninę Plg (buvusią), tai nėra jokios realibitacinės įrangos nei gydytojo!? Baisu...Kada bus pabaiga šiam Osvencimu vad.įstaigai ir jo "vadovui"???Marija 2013-05-30 09:41 (IP: 82.135.141.58)
Vajezau... Amžiną atilsį...jonas 2013-05-30 07:03 (r / IP: 109.128.1.156)
Uzuojauta seimai,atsiprasau seimos uz ideta nuotrauka...fone buves socdemu premjeras/ ir isvis.../Palangiškė 2013-05-29 19:58 (IP: 199.19.105.156)
Užuojauta Giedriaus šeimai. Bet man koktu ir šlykštu skaityti Šventosios barono Šimaičio paistalus. Dar nespėjo žmogaus palaidoti, o jis jau matuojasi Tarybos kėdę. Negi ne šlykštu. „Manau, kad į Tarybą eisiu. Teturiu tik 2 procentus abejonių. Neketinu derintis prie valdančiosios daugumos ir konservatorių frakcijos. Jie turės derintis prie manęs. Jeigu jie nenorės tai daryti, nebebūsiu tokioje daugumoje. Tikrai neleisiu, kad būtų du kurortai- puoselėjama Palanga ir apleista Šventoji,“- „Palangos tiltui“ sakė V. Šimaitis.Taip pat skaitykite
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų suvažiavime dalyvavo ir palangiškiai
"Palangos tilto" informacija, 2025 03 17 | Rubrika: Miestas
Praėjusį šeštadienį, kovo 15, Kaune įvyko Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) suvažiavimas.
Anapilin iškeliavo Antanas Sebeckas, buvęs Savivaldybės tarybos narys bei ilgametis Birutės parko vadovas
"Palangos tilto" informacija, 2025 02 07 | Rubrika: Miestas
Šiandien, vasario 7 dieną, netikėtai akis visam laikui užmerkė Antanas Sebeckas, buvęs Savivaldybės tarybos narys bei ilgametis Palangos botanikos parko vadovas.
Mandatų naujoje miesto Taryboje siekia 194 kandidatai, priklausantys 9 partijoms, mero posto – 8 kandidatai
Linas JEGELEVIČIUS, 2023 01 17 | Rubrika: Miestas
Devynioms politinėms partijoms priklausantys 194 asmenys sieks 21 mandato naujoje, 2023-2027 metų, Palangos miesto savivaldybės Taryboje. Link rinkimų finišo kovo 5-ąją išskubėjo ir 8 kandidatai į Palangos merus. Pagal abėcėlę jie yra šie: Svetlana Grigorian (Lietuvos socialdemokratų partija, jos rinkimų sąraše Palangoje – 26 kandidatai), Genoveita Krasauskienė („Laisvė ir teisingumas“, jos...
Sakoma, kad žmogus planuoja, o Dievas juokiasi. Man tas posakis labai tiko planuojant savo trumpas atostogas į Lietuvą.
Pasitraukusi iš LSDP ir miesto Tarybos jungtinės „Socialdemokratų ir komiteto „Palangiškiai“ frakcijos Renata Surblytė: „Mano pasitraukimą lėmė ir kai kurių mano kolegų nepagrįsta kritika mero, savivaldybės administracijai nesiūlant savo sprendimų"
Linas JEGELEVIČIUS, 2021 02 04 | Rubrika: Politikų, lyderių žodis
Šiandien, vasario 4-ąją, įvyko Palangos miesto savivaldybės Tarybos posėdis. Tarybos pirmininkas ir miesto meras Šarūnas Vaitkus jo pradžioje perskaitė Tarybos narės Renatos Surblytės, kuri posėdyje nedalyvavo, pareiškimą, kuriuo ji Tarybai pranešė apie pasitraukimą iš Socialdemokratų partijos, taip pat iš miesto Tarybos jungtinės...
Palangos paplūdimyje staiga mirė jėgos aitvaru sportavęs vyras
Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2020 11 20 | Rubrika: Miestas
Klaipėdos apskrities VPK duomenimis, ketvirtadienio, lapkričio 19 d., popietę, apie 14 val. 53 min., paplūdimyje, jėgos aitvaru sportavęs vyras, pirminiais duomenimis pasijuto blogai ir susmuko. Netrukus medikai konstatavo 1970 m. gimusio vyro biologinę mirtį. Pradėtas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti, pranešė lrytas.lt
Eidamas 95-ousius mirė buvęs Palangos miesto meras Justinas Šatkauskas
"Palangos tilto" redakcija, 2019 12 06 | Rubrika: Miestas
Netekome Justino Šatkausko – visų gerbiamo palangiškio, visuomenės, politikos veikėjo, buvusio Palangos miesto mero. Justinas Šatkauskas skaičiavo 95-uosius. Justinas Šatkauskas gimė 1925 m. vasario 3 d. Plungės rajone. Į Palangą gyventi atvyko prieš keletą dešimtmečių ir netruko tapti tikru „Palangos šeimos“ nariu.
Aktyvus Palangos jaunimas savas idėjas išdėstė mero Š. Vaitkaus kabinete
2014 03 20 | Rubrika: Miestas
Vienas iš Palangos savivaldybės uždavinių – aktyviau skatinti vietos jaunimą įsitraukti į visuomeninę veiklą, taip pat padėti jauniems žmonėms, susibūrusiems į įvairias jaunimo organizacijas, tapti aktyvesniais – tokie siūlymai nuskambėjo pirmadienį mero Šarūno Vaitkaus kabinete, kur vyko miesto vadovo susitikimas su aktyviais jaunaisiais palangiškiais.
Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos pareiškimas miesto tarybai 5
TS–LKD frakcijos nariai: Dainius Želvys Mindaugas Skritulskas Elena Kuznecova Antanas Sebeckas Gediminas Valinevičius Šarūnas Vaitkus, 2013 06 06 | Rubrika: Miestas
Pastaruoju metu miesto spaudoje skelbiami tarybos opozicijos atstovų objektyviais faktais neparemti kaltinimai valdančiosios daugumos koalicijai, nepagrįsti priekaištai dėl Palangoje vykdomų projektų kelia ne tik Tėvynės Sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nuostabą bei pasipiktinimą.
Mirė Tarybos narys Giedrius Šatkauskas 7
Linas JEGELEVIČIUS, 2013 05 31 | Rubrika: Miestas
Trečiadienio pavakare, prieš Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos susirinkimą, mero kabinete staiga mirė ilgametis savivaldybės tarybos narys 45 metų Giedrius Šatkauskas.
