Moksleivių klubo dovanos vaikams

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 06 02

Moksleivių klubo mokiniai ir vadovai birželio 1-ąją – Tarptautinę vaikų gynimo dieną – paminėjo itin smagiai. Ypatingai darbštūs ir kūrybingi vaikai susirinkusiems svečiams padovanojo įsimintiną šventę, kurioje svarbiausi buvo visi augantys talentingieji vaikai. Moksleivių klubo vadovai nepamiršo savo ugdytinių ir kuo nuoširdžiausiai padėkojo už pademonstruotą kūrybiškumą, iniciatyvumą ir didžiulį aktyvumą.

 

Praėjusio antradienio popietę Moksleivių klube skambėjo muzikos garsai, pranešantys apie itin reikšmingą šventę – Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Šioje įstaigoje bręstantys, savo talentus ugdantys vaikai turi kuo pradžiuginti. Šokantys, dainuojantys, nemokantys liūdėti vaikai savo gabumus atskleidė ir per savąją šventę. Direktorės pavaduotoja ugdymui Vanda Juodikienė pasidžiaugė drauge su susirinkusiais vaikais, nes kartu su šia švente prasidėjo taip mažųjų laukiama vasara.

Švęsti reikia su dainom ir šokiais, tad nieko nelaukę taip šventę ir pradėjo vaikų kolektyvai. Visi vaikai ir jų vadovai buvo apdovanoti padėkos raštais už puoselėjamą meno veiklą, nuolatinį tobulėjimą, nesenkančią energiją ir ryžtą siekti kuo aukštesnių rezultatų. Tautinių vaikų šokių kolektyvas, kuriam vadovauja Janina Serapinienė ir Rimantas Tranauskas, padedant ansambliui „Bočiai“ atliko linksmus sukinukus, Valdonės Juozapavičienės jaunosios dainininkės suteikė gerų emocijų, atvykę mažieji svečiai iš Vydmantų, kuriuos moko Soneta Baltmiškinė, pakėlė nuotaiką originaliu pasirodymu, niekuomet nestokojantys entuziazmo buvo ir šįkart vadovės Dianos Šeduikienės mokomas vaikų folkloro būrelis „Kikilis“. Neliko be padėkos ir kruopštieji kitų būrelių nariai. Tekstilės būrelio vadovė Loreta Gliožerienė drauge su savo ugdytinėmis taip pat buvo apdovanotos. Mergaičių parodėlės išties džiugino ir skaidrino niūrius vakarus. Už neišsenkantį kūrybiškumą, norą skleisti naujienas ne tik draugams, bet ir visam miestui padėkos raštai buvo įteikti ištikimiesiems mūsų draugams, priedo „Paskutinis suolas“ jauniesiems žurnalistams, kurie savo išradingumu puošė mūsų laikraščio puslapius.

Linksmai ir reikšmingai pradėję vasarą, vaikai išskubėjo ja džiaugtis, širdyje išsinešę daug naudingų žinių, teikiančių ir didžiulį malonumą.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Praėjusią savaitę vaikai minėjo savo šventę – Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Į šventę, vykusią Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos stadione, susirinkę mažieji Palangos visuomenės nariai turėjo ką veikti – jiems buvo pasiūlyta daug smagios veiklos.


Praėjusį spalį Lietuvos moksleivių sąjungos Palangos skyrius gausiame Palangos mokinių savivaldų forume, į kurį susirinko per 70 aktyvių kurorto moksleivių, aktyviai dirbo įvairiose grupėse, išklausė Palangos mokinių savivaldų informavimo centro (MSIC) laikinojo pirmininko Žygimanto Mitkaus pristatytą Lietuvos moksleivių sąjungos Palangos skyriaus metinę ataskaitą bei...


Nepaisant didelio krūvio mokyklose, daugiau kaip pusė Palangos senosios gimnazijos moksleivių užsiima popamokine veikla. „Yra tokių vaikų, kurie suspėja visur. Jie eina dainuoti, lipdyti ar muzikuoti, šokti – jie kaip vijurkai sukasi visur“, – nuomonę išsakė Palangos moksleivių klubo direktorės pavaduotoja ugdymui Vanda Juodikienė.


Tarptautinę vaikų gynimo dieną – jaunųjų palangiškių koncertas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 05 30 | Rubrika: Jūros vaikai

Rytoj, birželio 1 d., Jūratės ir Kastyčio skvere bus minima Tarptautinė vaikų gynimo diena bei mokslo metų pabaiga. Renginį organizuoja Palangos moksleivių klubas bei Savivaldybės administracijos Švietimo skyrius.


Praėjusį antradienį, Palangos moksleivių klube vyko prevencinė popietė moksleivių klubo būrelių mokiniams. Renginyje dalyvavusi Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viešosios tvarkos skyriaus prevencinio poskyrio vyr. specialistė Genovaitė Jociuvienė palietė mokiniams aktualias temas.


Šilko klubo parodoje „dūzgė“ vabzdžiai

„Palangos tilto“ informacija, 2011 07 19 | Rubrika: Kultūra

Praėjusį penktadienį Palangos miesto viešojoje bibliotekoje buvo pristatyta jau dešimtoji Šilko klubo paroda, pavadinta „Šilkas, vaškas ir vabzdžiai“. Kaip paminėjo klubo vadovė Daiva Stonkuvienė, tai jau dešimta autorinė klubo narių paroda. „Jei skaičiuotume ir tas parodas, kurios kartojosi įvairiuose miestuose ir kaimuose, tuomet...


„Lions“ klubo akcija sėkmingai tęsiasi

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 06 12 | Rubrika: Miestas

Palangos moterų „Lions“ klubas savo misiją padėti likimo nuskriaustiems vaikams tęsia. Aktyviosios moterys toliau energingai dalyvauja akcijoje „Palangos aukų dėžutė 2010“, taip suteikdamos viltį palengvinti gyvenimą tiems, kurie labiausiai vargsta. Palangiškiai mielai tiesia pagalbos ranką, bendradarbiaudami ir aukodami savus pinigėlius tiems, kuriems jų tikrai reikia, o ir neseniai...


Moksleivių klubo dovanos vaikams

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 06 02 | Rubrika: Miestas

Moksleivių klubo mokiniai ir vadovai birželio 1-ąją – Tarptautinę vaikų gynimo dieną – paminėjo itin smagiai. Ypatingai darbštūs ir kūrybingi vaikai susirinkusiems svečiams padovanojo įsimintiną šventę, kurioje svarbiausi buvo visi augantys talentingieji vaikai. Moksleivių klubo vadovai nepamiršo savo ugdytinių ir kuo nuoširdžiausiai padėkojo už pademonstruotą kūrybiškumą, iniciatyvumą ir...


Kraštovaizdžio bičiulių klubo pavasarinė dovana

„Palangos tilto“ informacija, 2010 04 17 | Rubrika: Miestas

Praėjusį trečiadienį Palangos botanikos parke atsirado šeši kėniai, kuriuos pasodino keletas Palangos kraštovaizdžio bičiulių klubo narių. Nusiteikę suteikti kuo daugiau grožio kurortui, klubo nariai nieko nelaukę padabino jiems skirtą plotelį.


Palangos moterų „Lions“ klubas vis artėjant didžiosioms metų šventėms pasiskubino tai priminti ir labiausiai likimo nuskriaustiems vaikams, nuvežusios visiems po šventę ir palikusios neišdildomų įspūdžių. Pirmadienį jas pasitiko lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ auklėtiniai, o kitą dieną šventiškai nusiteikusios moterys rinkosi prie „Baltijos“ pagrindinės mokyklos. Žygis tuo nesibaigė, nes...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius