Susidomėjusių siūlomu įsigyti objektu J. Basanavičiaus g. 5A buvo, tačiau apžiūrėti 2 mln. Lt įvertinto turto niekas neatvyko.

Susidomėjusių siūlomu įsigyti objektu J. Basanavičiaus g. 5A buvo, tačiau apžiūrėti 2 mln. Lt įvertinto turto niekas neatvyko.

NAUJIENŲ PABIROS

„Palangos tilto”, Lrytas inf., 2013 11 04

Privatizacija: Palangos miesto savivaldybė nesulaukia norinčių dalyvauti dviejų objektų privatizavimo aukcione. Aukcionuose planuota parduoti (privatizuoti) Savivaldybei nuosavybės teise priklausantį nekilnojamąjį turtą, esantį J. Basanavičiaus g. 36 ir J. Basanavičiaus g. 5A, Palangoje.
Spalio 16 d. turėjo vykti aukcionas, kuriam buvo teikiamos negyvenamosios (poilsio) patalpos (plotas 88,45 kv. m, pastatas medinis, 1 aukšto su mansarda) ir šiam objektui priskirtas bendro naudojimo 0,0149 ha žemės sklypas, esantys J. Basanavičiaus g. 36, Palangoje. Pradinė objekto pardavimo kaina – 190 tūkst. Lt, iš kurios: žemės sklypo pradinė pardavimo kaina – 40 tūkst. Lt. Kaip „Palangos tiltui“ sakė Ūkio ir turto skyriaus vyriausioji specialistė Virginija Liesienė, nors besidominčiųjų Savivaldybės turtu buvo, aukcione nesulaukta nė vieno dalyvio.
Gali būti, jog toks scenarijus pasikartos ir lapkričio 6-ąją skelbiamame aukcione: nors ir buvo besidominčių objektu J. Basanavičiaus g. 5A, jo apžiūrėti niekas neatvyko. Šiame aukcione norima parduoti administracinį pastatą (plotas 729,78 kv. m, pastatas mūrinis, 2 aukštų) su garažu (plotas 138,28 kv. m, pastatas mūrinis), ūkiniu pastatu (plotas 18 kv. m, pastatas mūrinis), kitais statiniais (tvora) ir šiam objektui priskirtu bendro naudojimo 0,1122 ha žemės sklypu. Pradinė objekto pardavimo kaina – 2 milijonai litų, iš kurios žemės sklypo pradinė pardavimo kaina – 1 mln. 30 tūkst. Lt.


Gelbėjo:
sekmadienį pavakare Palangos ugniagesiams gelbėtojams iš vandens teko traukti nesėkmingai jūroje pramogavusi maskvietį. Jūroje šalia Palangos tilto vandenyje atsidūrusį žmogų pajūryje vaikštinėję poilsiautojai pastebėjo popiet, apie pusę trečios. Į paplūdimį atskubėję ugniagesiai gelbėtojai už 100 metrų nuo kranto pamatė prie tilto polių bangų prineštą vyrą, kuris jūroje pramogavo jėgos aitvaru.
Vandenyje atsidūręs išsekęs vyras pats kranto pasiekti nebegalėjo. Keliolika minučių šaltame vandenyje išbuvęs žmogus vilkėjo neperšlampamu hidrokostiumu, todėl sušalti ar nuskęsti jam negrėsė. Iš pradžių gelbėtojai nelaimėlį mėgino iškelti ant tilto. Nuo turėklų į apačią buvo nuleistos kablinės kopėčios, kuriomis į vandenį nusileido naro kostiumu vilkintis gelbėtojas. Tačiau vyras buvo tiek išsekęs, kad net ir iš apačios keliamas naro nepajėgė kopėčiomis užkopti į viršų.
Tuomet jį ir narą buvo nuspręsta į krantą buksyruoti vandeniu. Žmogų apglėbęs ugniagesys laikė gelbėjimo plūdę, kurią virve gelbėtojai juos traukė į krantą.
Atsidūręs sausumoje vyras greitai atsigavo ir atvykusių medikų pagalbos atsisakė. Nesėkmingai jūroje pramogavusiam 57 metų Leonidui Košelevui iš Maskvos labiau rūpėjo srovės tolyn į jūrą nešama banglentė, kurią taip pat ištraukė ugniagesiai gelbėtojai.
Už pagalbą padėkojęs Rusijos pilietis ugniagesiams papasakojo Palangoje turintis savo butą ir dažnai į Lietuvos pajūrį atvažiuojantis jūroje papramogauti jėgos aitvaru. Sekmadienį jis plaukiojo apie dvi valandas, tačiau vyro planus sujaukė netikėtai nurimęs vėjas.


Jūsų komentaras:

CAPTCHAApribojimai ir tiek... 2013-11-07 07:41 (. / IP: 86.100.60.112)
-"objektui priskirta bendro naudojimo 0,1122 ha žemės sklypu. Pradinė objekto pardavimo kaina – 2 milijonai litų, iš kurios žemės sklypo pradinė pardavimo kaina – 1 mln. 30 tūkst. Lt.-Taigi, pastatai niekiniai , geriau jų net nebebūtų...O žemės sklypelis labai mažas = vos 11 arų...- Kadangi aplinkui žymūs pastatai:- Kurhauzas, Koncertų salė ir kt ...- tai čia bus vien tik apribojimai...

Taip pat skaitykite

Valstybės nekilnojamąjį turtą valdanti ir jo priežiūrą užtikrinanti valstybės įmonė Turto bankas ir nekilnojamojo turto valdymo bei vystymo bendrovė „Laviga“ užbaigė sandorį dėl Palangoje esančių poilsio namų „Baltija“ įsigijimo. Už 100 proc. akcijų paketą aukcioną laimėjęs investuotojas sumokėjo daugiau nei 4 mln. Eur.


Miesto meras Šarūnas Vaitkus kreipėsi į susisiekimo ministrą Roką Masiulį prašydamas Palangos miesto savivaldybei perduoti valstybei priklausantį ir šiuo metu valstybės įmonės „Klaipėdos regiono keliai“ patikėjimo teise valdomą pastatą, esantį Savivaldybės kieme. Jei Vyriausybės sprendimas bus palankus, šiose patalpose neilgai trukus įsikurs Socialinių...


Penktadienį, liepos 21 dieną, Vilniuje, Kultūros paveldo departamente, aptartas Kurhauzo medinės dalies perdavimo Palangos miesto savivaldybei klausimas. Jau kitą savaitę vyksiančio Savivaldybės tarybos posėdžio metu bus priimtas sprendimas dėl sutikimo perimti šį turtą bei lėšų skyrimo Kurhauzo restauraciniam projektui parengti.


Skaitytojas klausia: ar tiesa, kad yra atnaujintas butų privatizavimo procesas? Teisininkas V.Korsakas atsako: Taip, visai neseniai, 2015 m. sausio 1 d.,


Palangos miesto savivaldybės biudžeto planas 2014 m. buvo įvykdytas 102 procentais – viršplaninių pajamų praėjusiais metais gauta 1,6 mln. litų. Šios lėšos pateko į 2015 m. miesto biudžetą bei bus panaudotos Savivaldybės paimtų paskolų investiciniams projektams finansuoti grąžinimui.    


Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


NAUJIENŲ PABIROS  1

„Palangos tilto”, Lrytas inf., 2013 11 04 | Rubrika: Miestas

Privatizacija: Palangos miesto savivaldybė nesulaukia norinčių dalyvauti dviejų objektų privatizavimo aukcione. Aukcionuose planuota parduoti (privatizuoti) Savivaldybei nuosavybės teise priklausantį nekilnojamąjį turtą, esantį J. Basanavičiaus g. 36 ir J. Basanavičiaus g. 5A, Palangoje.


Pirkti Seimo turto norinčių neatsirado

"Palangos tilto" informacija, 2013 01 07 | Rubrika: Miestas

  Nekilnojamojo turo verslas nesiseka ne tik Palangos savivaldybei, bet ir Seimui. Palanga niekaip neranda pirkėjų buvusiam „Saulutės“ vaikų darželiui bei daliai pastato J.Basanavičiaus g. 36, Seimas gi neranda norinčių įsigyti dvi turėtas poilsines Švenčionių rajone bei Palangoje.    


Balsavimo teise Palangoje galėjo naudotis ne visi?

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2012 11 08 | Rubrika: Miestas

Nors rinkimai į Seimą jau praėjo ir jų rezultatai patvirtinti, aistros dėl jų tebeverda ir aukščiausiu šalies lygiu – iki pat Konstitucinio teismo – ir daugiau ar mažiau politika besidominčių žmonių namuose. Prieš kelias dienas į redakciją paskambinusi palangiškė pasiguodė, jog ji neturėjo galimybės pasinaudoti savo teise balsuoti – o gal tas...


Ar išmoksime parduoti ir savivaldybės turtą?

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2012 04 26 | Rubrika: Savaitės komentaras

Per artimiausią laiką ambicingus plėtros planus įgyvendinti užsibrėžusiai Palangai papildomi pinigai miesto biudžete dabar yra reikalingi kaip oras. Ir ne dešimtys, ar šimtai tūkstančių, o milijonai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius