NAUJIENŲ PABIROS

2013 11 18
Vytauto ir Žvejų g. sankryža atidaryta anksčiau nei planuota.

Vytauto ir Žvejų g. sankryža atidaryta anksčiau nei planuota.

Sankryža: Vytauto ir Žvejų gatvių sankryža jau važiuoja automobiliai, nors jų eismą ketinta atnaujinti nuo lapkričio 21 d. Taip buvo planuota spalio 21 d. uždarius eismą per šią sankryžą ir nukreipus transporto priemones apylanka Kastyčio – Ganyklų – Bangų gatvėmis. Sankryža buvo uždaryta įgyvendinant „Žvejų gatvės (nuo Ganyklų gatvės iki Gelbėjimo stoties) Palangoje rekonstravimo darbai“ projektą dėl esamos vandentiekio kameros rekonstrukcijos darbų.
Primename, jog Žvejų gatvė buvo pradėta rekonstruoti 2011-ųjų rudenį – sutartis su rangovais pasirašyta lapkričio 16 d. Iki šių metų rudens pabaigos keliais etapais vykusi Žvejų gatvės rekonstrukcija turėtų būti visiškai užbaigta.
 

Krepšinis: trečiąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje pasiekė „Palangos“ (3/8) klubas, šeštadienį namuose 66:65 (28:12, 9:19, 15:15, 14:19) po dramatiškos kovos palaužęs Šakių „Zanavyko“ (5/7) ekipą. Pergalingus du taškus likus 6 sekundėms pelnė Jermaine‘as Love‘as. „Zanavykas“ turėjo laiko savo atakai, tačiau Pauliaus Kleizos tritaškis skriejo pro šalį.
Palangiškiams 20 taškų įmetė J. Love‘as (10 atkovotų kamuolių), 16 – Rytis Biliartas (10 atkovotų kamuolių), 12 – Kostas Jonuška. Svečiams Paulius Abramavičius (9 atkovoti kamuoliai) įmetė 15 taškų, Paulius Kleiza – 14, Paulius Beliavičius pridėjo 11 taškų.
Pergalingas „Palangos“ žygis prasidėjo lapkričio 9-ąją, kai palangiškiai rezultatu 79:73 įveikė „Vilnius-MRU“ ekipą. Pajutę pergalės skonį penktadienį, lapkričio 15 d., „Palangos“ krepšininkai svečiuose nugalėjo „Sūduvą-Mantingą“ 79:73.
 

Perspėjimas: sekmadienį, lapkričio 10-ąją, Palangos parapijos dvasininkai kartu su Palangos miesto policijos komisariato kriminalinės policijos pareigūnais Palangos Šv. M. Marijos Ėmimo į Dangų bažnyčioje Šv. Mišių metu Palangos parapijiečiams dalijo patarimus, kaip apsisaugoti nuo telefoninių sukčių. Perspėjo, kad nusikaltėliai sugalvoja vis naujų būdų išvilioti iš gyventojų nemažas pinigų sumas. Tokių nusikaltėlių aukos patiria ne tik materialinę, bet ir moralinę žalą. Gyventojų pareigūnai prašė būti atsargiais ir neskubėti vykdyti skambinančiojo prašymų, jokiomis aplinkybėmis telefonu nesakyti asmens duomenų ar internetinės bankininkystės kodų. Priminta, jog  įvykus eismo įvykiui ar padarius nusikaltimą, policija niekada nesprendžia iškilusių piniginių problemų tarp nukentėjusiojo ir pažeidėjo, todėl patarta neįsileisti nepažįstamų žmonių į namus, neperduoti pinigų, nepervesti į nurodytas banko sąskaitas. Neatidaryti durų nepažįstamiems žmonėms, kurie prisistato įvairių tarnybų darbuotojais, agentais ar kitais specialistais, kol nepatikrinote jų dokumentų. O jei kyla nors menkiausias įtarimas, kad skambina sukčius, palangiškiai paraginti, kad nedelsdami skambintų trumpuoju numeriu 112 Bendrajam pagalbos centrui.

„Palangos tilto“, krepšinis.net, Palangos PK inf.

Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Nuo antradienio, rugsėjo 17 d., dėl remonto darbų laikinai uždaroma Kalgraužių gatvės atkarpa nuo Liepojos pl. iki „Darbos“ sodų.Maždaug 380 metrų ilgio Kalgraužių gatvės dalis, kurią Palangai perdavė Kretingos rajono savivaldybė, uždaryta bus maždaug mėnesį.  


Kastyčio gatvėje jau nuo pavasario burzgia sunkioji technika ir zuja darbininkai – vyksta gatvės rekonstrukcija. Dalyje šios gatvės jau paklotas asfalto dangos sluoksnis, plečiami šaligatviai, jau pakeisti lietaus nuotekų


Kretingos gatvėje intensyviai vyksta darbai: tvarkomi šaligatviai, formuojamos žiedinės sankryžos, jau viena eismo juostų dalis padengta asfaltu. Darbus planuojama pabaigti rugsėjo 22 dieną, kaip ir buvo numatyta, nes projekte nebūta didesnių trikdžių.  


Trečiadienio rytą Žvejų ir Vytauto gatvėje įvyko avarija. Iš Žvejų gatvės pagrindinę Vytauto gatvę kirtęs automobilis Hunday Getz, vairuojamas palangiškės, nepraleido Vytauto gatve važiavusio Klaipėdos UAB „Adrijus“ vairuotojo vairuojamo Citroen Berlingo. Abu vairuotojai atsipirko išgąsčiu. Moterį nuo didesnių sužalojimų apsaugojo smūgio metu...


NAUJIENŲ PABIROS

2013 11 18 | Rubrika: Miestas

Sankryža: Vytauto ir Žvejų gatvių sankryža jau važiuoja automobiliai, nors jų eismą ketinta atnaujinti nuo lapkričio 21 d. Taip buvo planuota spalio 21 d. uždarius eismą per šią sankryžą ir nukreipus transporto priemones apylanka Kastyčio – Ganyklų – Bangų gatvėmis. Sankryža buvo uždaryta įgyvendinant „Žvejų gatvės (nuo Ganyklų gatvės iki Gelbėjimo stoties)...


Sankryža: įgyvendinant „Žvejų gatvės (nuo Ganyklų gatvės iki Gelbėjimo stoties) Palangoje rekonstravimo darbai“ projektą, dėl esamos vandentiekio kameros rekonstrukcijos darbų nuo spalio 21 d. iki lapkričio 21 d. uždaroma Vytauto ir Žvejų gatvių sankryža. Transporto priemonės visą mėnesį bus nukreipiamos apylanka Kastyčio – Ganyklų – Bangų gatvėmis.


Dar balandį planuota, kad vėliausiai gegužę prie daugiabučio Žvejų g. 38 pradės triūsti statybininkai – turėjo prasidėti šio namo renovacija, kurią baigti planuota iki šių metų rugsėjo – spalio mėnesių. Jau ir liepa eina į pabaigą, o darbų pradžios bent jau iš išorės dar nematyti. Tačiau daugiabutį administruojančios bendrovės „Palangos butų...


Pernai prasidėjusi ir kitąmet rudenį turinti pasibaigti ilgai lauktoji Žvejų gatvės rekonstrukcija sulaukia įvairių vertinimų. Vieningai sutariama tik dėl vieno: kad gatvę sutvarkys – labai gerai. Tačiau jos gyventojai turi priekaištų tiek kelininkams, tiek rekonstrukcijos projektui.


Palangos miesto savivaldybė kreipėsi į Lietuvos kelių direkciją prie susisiekimo ministerijos su prašymu skirti 600 tūkst. Lt. Šventosios miestelio Kalgraužių gatvės rekonstrukcijai. „Oficialaus raštiško patvirtinimo dėl finansavimo dar negavome, tačiau neoficialiai – pinigai bus skirti. Raštiško patvirtinimo turėtumėme sulaukti šį...


Valdžios vyrų pašonėje – užkeikta sankryža

Linas JEGELEVIČIUS, 2011 12 19 | Rubrika: Kriminalai

Gintaro ir Vytauto gatvių sankryža – kaip užkeikta. Praėjusį penktadienį šių eilučių autorius tapo autoįvykio joje liudininku. Nuo Ganyklų gatvės Gintaro gatve atvažiavęs, jaunos merginos vairuojamas „Fiat“ automobilis, nestabtelėjęs prie įspėjančio kelio ženklo, įvažiavo į Vytauto gatvę ir atsimušė į taip pat merginos vairuojamą „Toyota“...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas