NAUJIENŲ PABIROS

NAUJIENŲ PABIROS

2014 03 13

 Pareigūnai – moterims: tradiciškai Kovo 8-osios rytą Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato viešosios policijos pareigūnai pavasarinius tulpių žiedus dovanojo Palangoje ir Šventosios gyvenvietėje automobilių vairuotojoms. Tą rytą moterų susirūpinusius veidus dėl policijos pareigūno stabdomo automobilio pakeisdavo džiugi šypsena, pamačius gėlės.

Pareigūnai nepamiršo ir pėsčiųjų. Garbingo amžiaus dama, atsidėkodama pareigūnams už gėlės žiedą, pavaišino juos saldainiais.


 

Atvirų durų diena: kovo 5-ąją Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariatas atvėrė duris ir kvietė Palangos jaunuomenę iš arti susipažinti su policijos pareigūno kasdieniniu darbu, darbo sąlygomis, ginkluote, profesijos privalumais ir policijos pareigūnui keliamais reikalavimais.

Policijos komisariate apsilankė Palangos senosios gimnazijos vyresnių klasių moksleiviai, kuriuos domina policininko profesija. Komisariato salė buvo pilnutėlė smalsių jaunuolių.

Prevencijos poskyrio pareigūnai susitikimą pradėjo nuo kilnaus policijos šūkio „Ginti. Saugoti. Padėti.“ išaiškinimo. Moksleiviai buvo supažindinti su Lietuvos policijos sistemos ir Palangos policijos komisariato struktūra. Pareigūnai jiems pademonstravo policijos naudojamas specialiąsias priemones bei ginklus, aiškino jų panaudojimo ypatumus ir galimybes.

Jaunuoliai aktyviai dalyvavo renginyje – uždavinėjo pareigūnams klausimus apie tarnybos ypatumus. Moksleiviams pateikta išsami informacija apie galimybes tapti policijos pareigūnu, išdalinti informaciniai lankstinukai „Nori būti policininku?“, „Mokytis, tobulėti, tarnauti“, „Ginti. Saugoti. Padėti“.

 

Siauri keliai: kovo pirmosiomis dienomis neblaiviems vairuotojams pajūryje keliai buvo per siauri. Prie Palangos automobilis „Peugeot 407“ įveikti posūkio nepajėgė ir nuvažiavo per laukus toje vietoje, kur bus tiesiamas aplinkkelis. Dar viena panaši nelaimė įvyko Kretingos rajone.

Neblaivių raseiniškių ekipažas gali pasigirti jau išbandęs būsimą Palangos aplinkkelį. Kovo 2-ąją

17 val. 30 min. nuo Klaipėdos pusės dideliu greičiu atlėkęs „Peugeot 407“ nesugebėjo išsukti po Vydmantų viaduku esančiame posūkyje į Palangą ir nuskriejo tiesiai į laukus. Žemyn nuo kelio sankasos nuvažiavęs automobilis pakeliui dar kliudė didoką akmenį ir keletą kartų vertėsi.

Policijos pareigūnai prie gerokai aplamdyto automobilio rado trijų vyrų ir moters kompaniją. Dviejų vyrų veidai buvo kruvini, o drabužiai išpurvinti. Per avariją labiausiai nukentėjo 34 metų Daiva, jai medikai nustatė šonkaulių sumušimą. Iš pradžių pareigūnams vairuotoju prisistatė 28 metų Einaras Augys, neturintis vairuotojo pažymėjimo. Tačiau sužinojus, kad keleivei patyrus sužalojimų gali grėsti baudžiamoji atsakomybė, E. Augys greitai prisiminė, jog automobilį vairavo 34 metų raseiniškis Mindaugas Butkus. Jam nustatytas 1,66 promilės girtumas.


 

„Mes rūšiuojam“ prizas: susumavus aplinkosaugos projekto „Mes rūšiuojam“ pirmojo šių mokslo metų pusmečio rezultatus, projekto organizatoriai nusprendė paskirti ne tik po žadėtą 1000 litų geriausiai kiekvienos apskrities mokyklai, bet ir papildomus prizus aktyviausioms mokykloms kiekvienoje savivaldybėje – kiekviena jų gaus po 200 taškų, už kuriuos galės įsigyti reikalingų prizų.

Klaipėdos apskrityje bendrovės „Ekstara“ („Ekotaškas“) įsteigtas 1000 litų vertės papildomas prizas šį pusmetį atiteko Kretingos r. Grūšlaukės pagrindinei mokyklai. UAB „Atliekų tvarkymo centras“ įsteigti 200 litų vertės papildomi prizai Klaipėdos apskrityje teko Nidos vidurinei mokyklai, Klaipėdos r. Drevernos vaikų darželiui, Palangos lopšeliui-darželiui „Sigutė“, Skuodo r. Mosėdžio vaikų lopšeliui darželiui, Šilutės r. Katyčių pagrindinei mokyklai.

 

„Palangos tilto“, Palangos PK, lrytas.lt inf.


 


Jūsų komentaras:

CAPTCHAKol-kas... lygybe net nekvepia... 2014-03-17 19:42 (. / IP: 86.100.63.40)
Išgąstis... "pamatė- moterų susirūpinusius veidus dėl policijos pareigūno stabdomo automobilio "...

Taip pat skaitykite

Palanga kužda: buvęs Palangos meras ir Vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis dalyvaus miesto savivaldybės Tarybos ir tiesioginiuose mero rinkimuose kovo 3-ąją. Teigiama, kad kandidatu į merus R. Palaitį kels visuomeninis rinkimų komitetas „Palangiškiai“. Šis komitetas įsikūrė į šipulius sudužusio kurorto liberalsąjūdiečių skyriaus pagrindu. R. Palaitis to...


Mažame Palangos kurorte dažniausiai sunku ką nors ilgai išsaugoti paslaptyje, tačiau rinkimams į savivaldybės Tarybą kovo 3-iąją besirengiančių partijų Palangos skyrių ir visuomeninių komitetų vadai savo rinkimų programas – pažadus ir įsipareigojimus palangiškiams – kol kas laiko už septynių užraktų. Nors šios politinės kampanijos dalyviai visus dokumentus...


Tūkstančiai šviesų vaikų rankose, nuotaikinga muzika ir, žinoma, fejerverkai – taip palangiškiai ir kurorto svečiai, susirinkę Grafų Tiškevičių alėjoje, šeštadienio vakarą įžiebė miesto eglę bei paskelbė gražiausių žiemos švenčių laukimo pradžią.Kaip visada, eglės įžiebimo šventėje sulaukta svarbiausio kalėdinio laikotarpio personažo...


Palanga už gerumą apdovanos netirpstančia Gintarine snaige

"Palangos tilto" informacija, 2018 11 16 | Rubrika: Kultūra

Ar galima išmatuoti gerumą? Palangos miesto savivaldybė kviečia bendruomenę – ne tik kurorto, bet ir kitų miestų gyventojus – pabandyti tai padaryti, į pagalbą pasitelkiant simbolinę Gintarinę snaigę. Būtent ji taps simboliu, kuris gruodžio 8 d. vyksiančio šventinio renginio metu už žmogiškumą ir gerumą bus įteikiamas labiausiai to vertiems palangiškiams...


Netrukus Palangos miesto Garbės piliečių sąrašą gali papildyti dar vieno kilnaus žmogaus pavardė – šią savaitę įteikti parašai-prašymai miesto mero Šarūno Vaitkaus patarėjui Pranui Žeimiui miesto Garbės piliečio vardą suteikti Vidmantui Griciui, kuris iki iškėlimo į Veiviržėnų Šv. apaštalo evangelisto Mato parapiją Klaipėdos rajone...


Kartais pareigingai stoviu gatvėje ant šaligatvio laukdama, kada pro mano nosį prašvilps autobusas, ir aš saugiai galėsiu pereiti gatvę. Tačiau kartais, nė neatsigręždama, skuodžiu į kitą gatvės pusę. Žinau, kad taip rizikuoju savo gyvybe... Šis nutrūktgalviškasjausmas - suspėsi ar nesuspėsi - atsirado visai nesenai, ir tai yra rizikinga: gali nebesuspėti...


Kūrybinei grupei „Mostas“ šie metai – jubiliejiniai. Ir nors, kaip patys prisimena, mažai kas anuomet tikėjo, kad itin skirtingi menininkai ilgai išsilaikys drauge, jie įrodė, kad yra tvirta šeima. Būtent šis žodis – „šeima“ – ir skambėjo kiekvieno mostiečio lūpose, uždarant ir aptariant Prano Domšaičio...


Kurorte siautėjo uraganinis vėjas

Rasa GEDVILAITĖ, 2018 10 25 | Rubrika: Miestas

Lietuvoje trečiadienį siautė stiprus vėjas, sujaukęs miestus ir sukėlęs nerimo gyventojams. Palangoje didelių bėdų išvengta, – nenukentėjo nei žmonės, nei jų turtas, tačiau darbo tarnyboms netrūko – virto medžiai, prilaužyta daug šakų, pavieniams gyventojams buvo nutrūkęs elektros tiekimas. Dar ir vakar komunalininkai uoliai plušėjo, siekdami sutvarkyti vėjo...


Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius