NAUJIENŲ PABIROS

NAUJIENŲ PABIROS

2014 03 20

Prevencija: ankstyvą kovo 19 d. rytą Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato prevencijos padalinio pareigūnai vykdė prevencinę priemonę mieste, kurios metu aplankytos ir apžiūrėtos apleistos vietos, kur lankosi ir gyvena nuolatinės gyvenamosios vietos neturintys asocialūs asmenys.

Priemonės metu su asocialiais asmenimis pasikalbėta, trys žmonės buvo pristatyti į policijos komisariatą: vienas iš jų – administraciniam areštui atlikti, du – asmenybėms nustatyti.

Policijos pareigūnai nuolat lanko Palangos mieste gyvenančius asocialius asmenis, teikia jiems socialinę pagalbą, nes dauguma jų pareigūnams yra žinomi. Siekiama nustatyti ir „naujakurius“.

Žiemos, pavasario metu be nuolatinės gyvenamosios vietos esančių asocialių asmenų skaičius būna gana stabilus, tačiau, prasidedant vasaros sezonui, stebimas jo padidėjimas.

 

Šiaurietiškas ėjimas: Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras kviečia visus, turinčius šiaurietiško ėjimo lazdas, mokintis šiaurietiško ėjimo Palangoje. Mokymų, vyksiančių kovo 29 d., 9.30 val. Jūratės ir Kastyčio skvere, metu bus suteikta informacija apie šiaurietiško ėjimo teigiamą poveikį sveikatai, tinkamą šiaurietiško ėjimo inventoriaus pasirinkimą bei bus mokoma šiaurietiško ėjimo bazinių žingsnių.

Šiaurietiškas ėjimas patrauklus tuo, kad žmogus, eidamas su specialiomis lazdomis, gali pasiekti maksimalų fizinio aktyvumo rezultatą. Šis ėjimas dvigubai efektyvesnis nei paprastasis, nes stiprinami ne tik kojų, bet ir nugaros, rankų, kaklo, ir pečių lanko raumenys. Tokia fizinio aktyvumo forma priverčia išsitiesti ir atpalaiduoja tuos raumenis, kuriems paprastai tenka krūvis ilgai sėdint, be to, nevargina kelio sąnarių.

Daugiau informacijos tel. (8 46) 234 796, mob. 8 612 30 176, el. paštas rasa@sveikatosbiuras.lt.

 

Uždarytas Pilies tiltas: klai­pė­die­čių ir mies­to sve­čių lau­kia eks­tre­ma­lių iš­ban­dy­mų me­tas: net de­vy­niems mė­ne­siams už­da­rius Pi­lies til­tą, Bir­žos til­tu da­bar lei­džia­ma va­žiuo­ti tik vie­ša­jam, spe­cia­lia­jam trans­por­tui, ne­įga­lie­siems ir tak­sis­tams. Vi­siems ki­tiems ten­ka su­kti ap­link­ke­liu ir dar­bo­vie­tes, se­na­mies­tį pa­siek­ti per Mo­kyk­los til­tą.

11,5 mln. li­tų at­siei­sian­tis Pi­lies til­to re­mon­tas truks iki ki­tų me­tų sau­sio. Nuo ge­gu­žės šiuo til­tu ne­be­ga­lės nau­do­tis ir pės­tie­ji bei dvi­ra­ti­nin­kai. Tie­sa, pla­nuo­ja­ma pa­sta­ty­ti lai­ki­ną til­tą per Da­nę prie už­da­ry­to Pi­lies til­to. Ka­da tai bus pa­da­ry­ta, vi­siš­kai ne­aiš­ku. Mies­to val­di­nin­kai ti­ki­no, kad lai­ki­no til­to sta­ty­bos truks apie ke­tu­ris mė­ne­sius, ta­čiau jau ko­vo vi­du­rys, o dar­bų pra­džios – nė ženk­lo.

Se­na­mies­čio vers­li­nin­kai ki­tą sa­vai­tę pra­šys uos­ta­mies­čio val­džios pa­di­din­ti ma­ši­nų pra­lai­du­mą Bir­žos til­tu. Jei į pra­šy­mą ne­bus at­siž­velg­ta, gra­si­na­ma pi­ke­tais.

 

„Palangos tilto“, Palangos PK, ve.lt inf.

 


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Šiemet sukanka 5 metai, kaip Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla vykdo mokinių saviraiškos programą „Matematika ekstremaliai“ kartu su Vokietijos Bergeno Riugene „Am GrünenBerg” regionine mokykla. Šios programos iniciatorė ir autorė – matematikos mokytoja metodininkė Ingrida Šleinienė.


Įvykiai kelyje, regis, koją pakiš jau antram Palangos policijos komisariato viršininkui – prieš Alvydą Katkauską pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl piktnaudžiavimo tarnyba. Įtariama, kad jis šiemet tarpininkui ir nežinomam asmeniui sutiko „pagelbėti“ – susigrąžinti teismo atimtą vairuotojo pažymėjimą anksčiau laiko. Į tarpininkavimo istoriją...


Praėjusį šeštadienį Kelmėje įvyko Lietuvos šaulių sąjungos atkūrimo 25-ečio minėjimas-sąskrydis, kuriame dalyvavo ir grupelė Palangos šaulių.


Gyventojų šauksmai ir kaltinimai vagyste ir savivale. Iškviestų policijos pareigūnų bandymas išsiaiškinti, kas nutiko. Sumišę „Palangos butų ūkio“ darbuotojai, kurių dalis pasipustė kulnis kilus sąmyšiui. Ir apie „kažkokį nesusipratimą“ murmantis įmonės direktorius Danas Paluckas. Tokia scena praėjusio antradienio rytmetį...


Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


„Tikrai neįsivaizduoju savo gyvenimo be Palangos ir jūros. Bent jau paskutinį dvidešimtmetį – tai tikrai“, – sužinojęs mūsų pokalbio temą patvirtina visų laikų Lietuvos šlagerių karalius maestro Stasys Povilaitis, kitąmet minėsiantis savo penkiasdešimtmetį scenoje. Ir priduria, kad jau nuo kovo mėnesio prasidės jo jubiliejinių koncertų turas po...


Palangos svajonės turėti tiesioginį skrydį į Londoną pildosi: jau kitų metų balandį iš Palangos oro uosto turėtų kilti lėktuvai į Londoną: regiono savivaldybės sutarė tam skirti pinigų – 400 tūkst. litų naujam maršrutui reklamuoti.


Surinkta per du tūkstančius parašų

„Palangos tilto“ informacija, 2010 05 20 | Rubrika: Miestas

Balandžio pabaigoje inicijuota palangiškių apklausa dėl sutarties nutraukimo su šilumos tiekėja UAB „Litesko“. Susibūrusios iniciatyvinės grupės koordinatorius, miesto politikas Šarūnas Vaitkus „Palangos tiltui“ sakė, kad jau surinkta per 2 tūkst. miestelėnų parašų. Koordinatoriaus teigimu, šiandien apklausos lapai bus pristatyti miesto Savivaldybei.


Maskvoje pristatyta Palanga

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 05 16 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto delegacija Maskvoje originaliai pristatė kurortą. Nestokoję nei gausių vaišių, nei išsamių pristatymų, atsisakę ne itin dominančių lankstinukų, palangiškiai liko patenkinti savo įdėtu darbu, kuriuo siekė pritraukti turistus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius