NAUJIENŲ PABIROS

NAUJIENŲ PABIROS

2014 03 20

Prevencija: ankstyvą kovo 19 d. rytą Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato prevencijos padalinio pareigūnai vykdė prevencinę priemonę mieste, kurios metu aplankytos ir apžiūrėtos apleistos vietos, kur lankosi ir gyvena nuolatinės gyvenamosios vietos neturintys asocialūs asmenys.

Priemonės metu su asocialiais asmenimis pasikalbėta, trys žmonės buvo pristatyti į policijos komisariatą: vienas iš jų – administraciniam areštui atlikti, du – asmenybėms nustatyti.

Policijos pareigūnai nuolat lanko Palangos mieste gyvenančius asocialius asmenis, teikia jiems socialinę pagalbą, nes dauguma jų pareigūnams yra žinomi. Siekiama nustatyti ir „naujakurius“.

Žiemos, pavasario metu be nuolatinės gyvenamosios vietos esančių asocialių asmenų skaičius būna gana stabilus, tačiau, prasidedant vasaros sezonui, stebimas jo padidėjimas.

 

Šiaurietiškas ėjimas: Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras kviečia visus, turinčius šiaurietiško ėjimo lazdas, mokintis šiaurietiško ėjimo Palangoje. Mokymų, vyksiančių kovo 29 d., 9.30 val. Jūratės ir Kastyčio skvere, metu bus suteikta informacija apie šiaurietiško ėjimo teigiamą poveikį sveikatai, tinkamą šiaurietiško ėjimo inventoriaus pasirinkimą bei bus mokoma šiaurietiško ėjimo bazinių žingsnių.

Šiaurietiškas ėjimas patrauklus tuo, kad žmogus, eidamas su specialiomis lazdomis, gali pasiekti maksimalų fizinio aktyvumo rezultatą. Šis ėjimas dvigubai efektyvesnis nei paprastasis, nes stiprinami ne tik kojų, bet ir nugaros, rankų, kaklo, ir pečių lanko raumenys. Tokia fizinio aktyvumo forma priverčia išsitiesti ir atpalaiduoja tuos raumenis, kuriems paprastai tenka krūvis ilgai sėdint, be to, nevargina kelio sąnarių.

Daugiau informacijos tel. (8 46) 234 796, mob. 8 612 30 176, el. paštas rasa@sveikatosbiuras.lt.

 

Uždarytas Pilies tiltas: klai­pė­die­čių ir mies­to sve­čių lau­kia eks­tre­ma­lių iš­ban­dy­mų me­tas: net de­vy­niems mė­ne­siams už­da­rius Pi­lies til­tą, Bir­žos til­tu da­bar lei­džia­ma va­žiuo­ti tik vie­ša­jam, spe­cia­lia­jam trans­por­tui, ne­įga­lie­siems ir tak­sis­tams. Vi­siems ki­tiems ten­ka su­kti ap­link­ke­liu ir dar­bo­vie­tes, se­na­mies­tį pa­siek­ti per Mo­kyk­los til­tą.

11,5 mln. li­tų at­siei­sian­tis Pi­lies til­to re­mon­tas truks iki ki­tų me­tų sau­sio. Nuo ge­gu­žės šiuo til­tu ne­be­ga­lės nau­do­tis ir pės­tie­ji bei dvi­ra­ti­nin­kai. Tie­sa, pla­nuo­ja­ma pa­sta­ty­ti lai­ki­ną til­tą per Da­nę prie už­da­ry­to Pi­lies til­to. Ka­da tai bus pa­da­ry­ta, vi­siš­kai ne­aiš­ku. Mies­to val­di­nin­kai ti­ki­no, kad lai­ki­no til­to sta­ty­bos truks apie ke­tu­ris mė­ne­sius, ta­čiau jau ko­vo vi­du­rys, o dar­bų pra­džios – nė ženk­lo.

Se­na­mies­čio vers­li­nin­kai ki­tą sa­vai­tę pra­šys uos­ta­mies­čio val­džios pa­di­din­ti ma­ši­nų pra­lai­du­mą Bir­žos til­tu. Jei į pra­šy­mą ne­bus at­siž­velg­ta, gra­si­na­ma pi­ke­tais.

 

„Palangos tilto“, Palangos PK, ve.lt inf.

 


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite


Palangos vaikų parkas praturtintas neeiliniu įrenginiu – čia įrengtos sūpuoklės, skirtos neįgaliesiems.


Lyg perkūnas iš giedro dangaus trinktelėjęs švietimo ir mokslo ministro sumanytas privalomas matematikos egzaminas vis dar kelia diskusijas. Nors jos begali padėti kaip myruoliui kompresai: nuo 2016-ųjų metų stojantieji į valstybės finansuojamas vietas universitetuose arba kolegijose privalės būti išlaikę matematikos egzaminą. Ir vis dėlto prisiminkime, kaip jo būtinybę...


Šeštadienį Palangos pasididžiavimu pelnytai vadinamame Birutės parke buvo minima jau aštuntoji parko diena. Kasmet nepakartojamų įspūdžių lankytojams dovanojanti šventė šį kartą pakvietė parko lankytojus tradiciškai pasigrožėti įspūdingomis floristinėmis kompozicijomis bei pasiklausyti kompozitorių, gyvenusių ar kūrusių Palangoje arba savo kūrinius...


Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Antradienio vakarą į Palangos miesto Savivaldybės Tarybos posėdžių salę rinkosi seniausios ir skaitlingiausios Palangoje miesto Senbuvių bendruomenės atstovai. Išklausyti jų išsakomų problemų ir keliamų klausimų atėjo kurorto mero pavaduotojas Saulius Simė ir Tarybos narys socialdemokratas Danas Paluckas. Pradėję pokalbį nuo didesnių problemų, senbuviai vėliau perėjo prie...


  Praėjusią savaitę vykusio Palangos miesto bendruomenės vaiko teisių apsaugos tarybos posėdžio metu aptartas tarpinstitucinis bendradarbiavimas, įgyvendinant Lietuvos Respublikos Probacijos įstatymą Palangos mieste, bei nepilnamečių nusikalstamumo statistika, nusikaltimų pobūdis ir nusikalstamumo   prevencija kurorte. Pasidžiaugta, jog paauglių nusikalstamumas mūsų mieste...


Paroda „Šilko svajos – tau, mamyte!“

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 04 28 | Rubrika: Miestas

Neseniai Vaikų biblioteką savo darbeliais papuošė Palangos moksleivių klubo tekstilės būrelio narės, primindamos visiems, jog artėja Motinos diena, švenčiama gegužės pirmąjį sekmadienį. Savo parodėle „Šilko svajos – tau, mamyte“ gabiosios palangiškės suteikė gražių spalvų vaikų lankomoje bibliotekoje bei paskleidė puikių idėjų, kaip galima pasveikinti savo mylimas mamas – pačių pagamintais...


Senojoje gimnazijoje vyravo olimpinė dvasia

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 04 24 | Rubrika: Miestas

Palangos senojoje gimnazijoje balandžio 22-23 dienomis buvo ypatingai juntama olimpinė dvasia – susirinko gausus būrys vykdomo projekto „Vaikų ir jaunimo olimpinis ugdymas šalies mokyklose“ dalyvių, skaičiusių savo parengtus pranešimus, diskutavusių itin aktualiomis temomis ir drauge pasidalinusių savo sukaupta patirtimi. Nuo 2006 metų Senojoje gimnazijoje vykdomas projektas susilaukė...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius