Šiame kieme jachta stovėjo apie aštuonerius metus. lrytas.lt nuotr.

Šiame kieme jachta stovėjo apie aštuonerius metus. lrytas.lt nuotr.

NAUJIENŲ PABIROS

2014 10 13

Pavogė jachtą: mėnesio pradžioje įžūlūs nusikaltėliai vidury dienos iš namo L. Vaineikio g. kiemo pavogė 50-mečiam palangiškiui priklausančią beveik 31 tūkst. litų įvertintą jachtą „Ina“, rašo „Lietuvos rytas“.

Apie 6 metrų ilgio laivas ant medinio stovo buvo pastatytas erdviame kelių butų namo kieme. Jis yra aptvertas, tačiau dieną vartai būna praviri. Kaip jachta dieną pradingo iš kiemo, niekas nematė. Šiuo metu bene vienintelė likusi nuolatinė namo gyventoja pasakojo, kad laivas buvo pavogtas per valandą: „Tą dieną išvažiavau iš namų 13 val. 15 minučių, o grįžusi apie pusę trijų jachtos nebemačiau. Kieme buvo matyti tik čia apsisukinėjusio sunkiasvorio automobilio padangų žymės“. Įdomiausia, kad Palangos gatvėmis išvežamą jachtą grįždamas į kurortą matė pats šio laivo savininkas. Jo apibūdintas automobilis, kuriuo buvo gabenama pavogta jachta, kriminalistams padėjo užčiuopti siūlo galą.     Ieško nuomininkų: buvusiai „Smilčių“ pradinei mokyklai, kurios pastatą patikėjimo teise valdo Palangos sporto centras, ieškoma nuomininkų. Turto, kurį sudaro 96,66 kv. m sporto salė, 60,17 kv. m šokių salė, 19,54 kv. m rūbinė ir 29,71 kv. m pagalbinės patalpos, esančios pirmajame pastato Jūratės  g. 11, aukšte nuomos paskirtis – sportinei veiklai. Turto nuomos sutarties trukmė – 1 metai nuo nuomos pasirašymo dienos.  Galimų nuomininkų paraiškų laukiama iki spalio 24 dienos.   Poveikis: Sasekso universiteto mokslininkai išsiaiškino, kad vienu metu naudojant išmanųjį telefoną, nešiojamąjį kompiuterį, planšetę ir kitus prietaisus keičiasi smegenų struktūra, praneša Delfi.lt. Piktnaudžiaujančių išmaniaisiais prietaisais asmenų pilkosios medžiagos tankis priekinėje smegenų žievės dalyje, kuri atsakinga už kognityvines funkcijas ir emocijų kontroliavimą, sumažėja. 75 suaugusiems asmenims atliktas magnetinės tomografijos tyrimas parodė, kad tų, kas turi įprotį naudotis keliais informacijos šaltiniais (ne tik kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais, tačiau taip pat ir televizoriais, laikraščiais ir žurnalais) vienu metu, pilkosios medžiagos tankis priekinėje smegenų žievės dalyje yra mažesnis. Naujasis atliktas tyrimas dera su kitais neurofiziologijos srityje atliktais tyrimais. Kelių išmaniųjų prietaisų naudojimas vienu metu jau anksčiau buvo siejamas su dėmesio stoka ir emocinėmis problemomis, pavyzdžiui, depresija ir padidėjusiu dirglumu. Vertėtų nepamiršti, kad smegenų struktūra kinta dėl įvairių patirčių, kurios nebūtinai yra tik neigiamos. Atlikus kitus tyrimus buvo nustatyta, kad pilkosios medžiagos tankis transformuojasi, pavyzdžiui, Londono žemėlapį išstudijavusių taksi vairuotojų ir pradedančiųjų iliuzionistų smegenyse.   „Palangos tilto“, lrytas.lt, Delfi inf.

Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite
,,Jūrės” šokėjai sukosi tradicinėje Jūros šventėje

"Palangos tilto" informacija, 2019 08 03 | Rubrika: Jūros vaikai

Paskutinį liepos savaitgalį Klaipėdoje nuvilnijo kasmetinė Jūros šventė, kupina daugybės kultūrinių, pramoginių ir sporto renginių. Savo indėlį į šią tradicinę šventę įnešė ir Palangos TAU senjorų šokių kolektyvas ,,Jūrė”, vadovaujamas Janinos Serapinienės.


Vienintelė pajūryje vaikų stacionarinės reabilitacijos sanatorija „Gintaras“ šį sezoną pirmą kartą siūlo kambarius-studijas – juose galės įsikurti iš visos Lietuvos čia su Ligonių kasų siuntimu sveikatos taisyti atvažiavę vaikai bei juos atlydėję tėvai ar kiti artimi asmenys. Už juos teks mokėti, tačiau ne tiek, kiek vasarą už viešbutį Palangoje....


Palangos miesto garbės piliečiai Vitalius Bernardas Litvaitis ir Romualdas Budrys kurorto gyventojų vardu pasveikinti gimimo dienos proga. Penktadienį, liepos 26 d., net du Palangos miesto garbės piliečiai – Vitalius Bernardas Litvaitis bei Romualdas Budrys – minėjo savo gimtadienius. Ta proga penktadienį visų palangiškių vardu juos pasveikino Palangos miesto meras...Vilnietis Karolis dar prieš metus visiškai savo gyvenimo neįsivaizdavo be nuosavo automobilio. Dabar situacija visiškai kitokia – automobilio 26-erių vaikinas neturi, o į darbą jis kasdien važinėja dviračiu.


Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius