Šiame kieme jachta stovėjo apie aštuonerius metus. lrytas.lt nuotr.

Šiame kieme jachta stovėjo apie aštuonerius metus. lrytas.lt nuotr.

NAUJIENŲ PABIROS

2014 10 13

Pavogė jachtą: mėnesio pradžioje įžūlūs nusikaltėliai vidury dienos iš namo L. Vaineikio g. kiemo pavogė 50-mečiam palangiškiui priklausančią beveik 31 tūkst. litų įvertintą jachtą „Ina“, rašo „Lietuvos rytas“.

Apie 6 metrų ilgio laivas ant medinio stovo buvo pastatytas erdviame kelių butų namo kieme. Jis yra aptvertas, tačiau dieną vartai būna praviri. Kaip jachta dieną pradingo iš kiemo, niekas nematė. Šiuo metu bene vienintelė likusi nuolatinė namo gyventoja pasakojo, kad laivas buvo pavogtas per valandą: „Tą dieną išvažiavau iš namų 13 val. 15 minučių, o grįžusi apie pusę trijų jachtos nebemačiau. Kieme buvo matyti tik čia apsisukinėjusio sunkiasvorio automobilio padangų žymės“. Įdomiausia, kad Palangos gatvėmis išvežamą jachtą grįždamas į kurortą matė pats šio laivo savininkas. Jo apibūdintas automobilis, kuriuo buvo gabenama pavogta jachta, kriminalistams padėjo užčiuopti siūlo galą.     Ieško nuomininkų: buvusiai „Smilčių“ pradinei mokyklai, kurios pastatą patikėjimo teise valdo Palangos sporto centras, ieškoma nuomininkų. Turto, kurį sudaro 96,66 kv. m sporto salė, 60,17 kv. m šokių salė, 19,54 kv. m rūbinė ir 29,71 kv. m pagalbinės patalpos, esančios pirmajame pastato Jūratės  g. 11, aukšte nuomos paskirtis – sportinei veiklai. Turto nuomos sutarties trukmė – 1 metai nuo nuomos pasirašymo dienos.  Galimų nuomininkų paraiškų laukiama iki spalio 24 dienos.   Poveikis: Sasekso universiteto mokslininkai išsiaiškino, kad vienu metu naudojant išmanųjį telefoną, nešiojamąjį kompiuterį, planšetę ir kitus prietaisus keičiasi smegenų struktūra, praneša Delfi.lt. Piktnaudžiaujančių išmaniaisiais prietaisais asmenų pilkosios medžiagos tankis priekinėje smegenų žievės dalyje, kuri atsakinga už kognityvines funkcijas ir emocijų kontroliavimą, sumažėja. 75 suaugusiems asmenims atliktas magnetinės tomografijos tyrimas parodė, kad tų, kas turi įprotį naudotis keliais informacijos šaltiniais (ne tik kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais, tačiau taip pat ir televizoriais, laikraščiais ir žurnalais) vienu metu, pilkosios medžiagos tankis priekinėje smegenų žievės dalyje yra mažesnis. Naujasis atliktas tyrimas dera su kitais neurofiziologijos srityje atliktais tyrimais. Kelių išmaniųjų prietaisų naudojimas vienu metu jau anksčiau buvo siejamas su dėmesio stoka ir emocinėmis problemomis, pavyzdžiui, depresija ir padidėjusiu dirglumu. Vertėtų nepamiršti, kad smegenų struktūra kinta dėl įvairių patirčių, kurios nebūtinai yra tik neigiamos. Atlikus kitus tyrimus buvo nustatyta, kad pilkosios medžiagos tankis transformuojasi, pavyzdžiui, Londono žemėlapį išstudijavusių taksi vairuotojų ir pradedančiųjų iliuzionistų smegenyse.   „Palangos tilto“, lrytas.lt, Delfi inf.

Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite


Po beveik 15 metų vėl miestą pradėjusios šildyti UAB „Palangos šilumos tinklai“ pirmoji savaitė, paleidus šilumą, praėjo be netikėtumų ir rimtesnių išbandymų. „Išties, pirmąją savaitę jokių netikėtumų ar trikdžių neužfiksavome. Visas procesas vyko sklandžiai, pagal planą. Galima sakyti: tiesiog įprastas šildymo sezonas, –...


Nesuklysime sakydami, kad apie sausų akių ligą teko girdėti kiekvienam. Taip pat daugelis žino, kad ligai įveikti rekomenduojami specialūs akių lašai. Tačiau ar visi akių lašai vienodi? Kaip kito sausų akių ligai gydyti skirtų lašų sudėtis? Ką šiandien mūsų akims siūlo pažangiosios technologijos?


„Palangos“ klube – daugiau gerų naujienų. Komandoje žais 22 metų, 1 metro 85 centimetrų įžaidėjas Deividas Anužis. Praėjusį sezoną jis jau atstovavo Palangos komandai, NKL čempionate įmesdavo vidutiniškai po 10,8 taško, atlikdavo po 3,5 rezultatyvius perdavimus, atkovodavo po 4 kamuolius.


Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Antrus rinkimus Seimo mandato siekusi ir antrą kartą be jo likusi „darbietė“ Genoveita Krasauskienė dėl nesėkmės rinkimuose dabar, regis, kaltina Konstitucinį teismą.


Palangos šventės – tarp įdomiausių Lietuvoje  1

"Palangos tilto" informacija, 2012 11 15 | Rubrika: Miestas

Palanga pelnytai turi kuo didžiuotis – VšĮ „Terra Publica“ išleistoje pažintinėje knygoje „Lietuva. 100 renginių, kuriuos verta išvysti“, atsirado vietos ir dviem Palangos renginiams – „Palangos stalas“ ir „Palangos stinta“. Būtent šie renginiai paminėti tarp 100 įdomiausių ir aktualiausių renginių...


„Nykštuke“ – meninės kūrybos patirtis

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 05 05 | Rubrika: Miestas

Praėjusios savaitės antradienį lopšelyje-darželyje „Nykštukas“ vyravo meniškų atradimų sukeltos emocijos, mat auklėtojos supažindino susirinkusias koleges su meninėmis idėjomis, išbandytomis meninę-estetinę kultūrą propaguojančiame darželyje, o ir pačios šeimininkės išgirdo puikių patarimų.


Palangoje atšvęstos Jurginės

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 04 28 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadienį Palangoje netrūko šurmulio, kurį sukėlė po atviru dangumi iš visos Lietuvos atvykusių ansamblių švenčiamos Jurginės. Tradicinė pavasario šventė šiemet suteikė galimybę išgirsti įvairiausių liaudies instrumentų muziką, skambėjusią gražiausiuose Botanikos parko kampeliuose. Susirinkusiems ansambliams pritarė pati gamta, pasiryžusi drauge „švęsti“ pavasarį.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius