Nerijaus Stasiulio laiškas dėl kandidatų parėmimo antrajame rinkimų ture

Nerijaus Stasiulio laiškas dėl kandidatų parėmimo antrajame rinkimų ture

2016 10 13

„Sulaukus daug paklausimų dėl mano nuomonės, už kurį kandidatą Kretingos-Palangos apygardoje antrame ture balsuoti, nusprendžiau nuomonę suformuluoti atskiru pranešimu.
Pirmiausiai didelis dėkui visiems palaikiusiems mane ir Lietuvos centro partijos pagrindu suformuotą Antikorupcinę koaliciją. Džiugina, kad mūsų vis daugiau ir daugiau, o iki patekimo į Seimą trūko visiškai nedaug. Už mus daugiau balsų gavo tik keturios partijos. Matyt, mano laikas dar neatėjo. Šiuose rinkimuose atstovavau alternatyviam pasirinkimui, nes akivaizdu, kad norint realių teigiamų permainų, reikia pakeisti 26 metus valdžiusių partijų dominavimą. Todėl, būnant nuosekliu ir atsakingu prieš savo rinkėjus, kandidatų iš dviejų didžiausių sisteminių partijų palaikyti negaliu.
Iš kitos pusės, Antanas Vinkus ir Vaidotas Bacevičius – abu verti pagarbos profesionalai ir antrame ture yra todėl, kad sulaukė daugiausia rinkėjų palaikymo. Aš asmeniškai puikiai pažįstu abu, juos gerbiu ir, kaip žmogus žmogų, palaikau abu, nes ketinimas sąžiningos tarnystės Tėvynei ir Žmogui yra vienas atsakingiausių gyvenime. Seimui dabar ypač reikia Antano Vinkaus gyvenimiškos išminties ir Vaidoto Bacevičiaus profesionalumo. Tikiu, kad ir kas taps mūsų krašto atstovu, nepamirš duotų pažadų imtis veiksmų gelbėjant nykstančią Lietuvą, užtikrins skurstančios tautos orias gyvenimo galimybes bei netarnaus kapitalo korupciniams interesams, net jei to norės jų partijų suinteresuotos vadovybės. Linkiu abiem kandidatams ir Lietuvai sėkmės. Būtinai ateikite balsuoti, nes abejingumas yra dar blogiau nei geriausio pasirinkimo nebuvimas.“
Nerijus Stasiulis


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Prieš Seimo rinkimus 2020-aisiais vėl perbraižomas rinkimų apygardų žemėlapis. Pagal naująjį projektą, bus suformuota nauja rinkimų apygarda, kuris vadinsis Mėguvos. Mėguvos rinkimų apygardą turėtų sudaryti minėtos Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijai priklausančios apylinkės su 11,9 tūkst. rinkėjų, visas Palangos miestas (14,6 tūkst. rinkėjų) ir dalis Kretingos rajono apylinkių...


Kokia žūtbūtinė kova laukia abejų kandidatų, Ingridos Šimonytės ir Gitano Nausėdos, į šalies prezidento postą antrame rinkimų ture kitą sekmadienį, rodo pirmojo turo rinkimų rezultatai Palangoje, kur trijų rinkimų apylinkių (Kaštonų, Vilniaus ir Kauno) gyventojai palaikė I. Šimonytę, o keturių (Ateities, Saulės, Aikštės ir Jūros) – G. Nausėdą.


„Sulaukus daug paklausimų dėl mano nuomonės, už kurį kandidatą Kretingos-Palangos apygardoje antrame ture balsuoti, nusprendžiau nuomonę suformuluoti atskiru pranešimu.


LFF I lygos ketvirtajame ture po lygiai taškus pasidalino FK „Palanga“ ir Gargždų „Bangos“ ekipos. Rungtynės Gargžduose baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2 (1:2).


Praėjusį penktadienį Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino Seimo rinkimų rezultatus. Palangiškiams labiausiai rūpėjo komisijos sprendimas dėl Pajūrio rinkimų apygardos, kurioje konservatoriaus Prano Žeimio pergalę vos 39 balsais „darbietė“ Genoveita Krasauskienė užginčijo, reikalaudama panaikinti rinkimų rezultatus ir skelbti naujus rinkimus.


Darbo partijos kandidatė Pajūrio rinkimų apygardoje Genoveita Krasauskienė nepraranda vilties patekti į Seimą, kai, regis, jau visi šaukštai po pietų.


Vakar baigėsi išankstinis balsavimas antrajame rinkimų į Seimą rate. Palangoje teise pareikšti savo valią tie, kurie neturės galimybės padaryti to sekmadienį, galėjo Palangos miesto savivaldybės administraciniame pastate Vytauto g. 112, nuo 8 iki 20 val. 


  Seimo rinkimai Pajūrio rinkimų apygardoje visus varžovus surikiavo kai kam galbūt į nelabai tikėtą rikiuotę: pirmasis – Seimo narys Pranas Žeimys (surinko 14,87 proc. balsų) , antra – „darbietė“ Genoveita Krasauskienė (14,60 proc.) , trečia – Liberalų Sąjūdžio atstovė Alina Velykienė (11,94 proc.), ketvirtas – socialdemokratas Danas Paluckas (10,87...


Galite keikti politikus kaip nepatikimiausius žmones pasaulyje ir dievagotis, kad niekada daugiau nedalyvausite jokiuose rinkimuose. Bet didžioji Seimo rinkimų karuselė pradės suktis jau visai netrukus, ir nevalia į ją atsainiai numoti. Kitaip ir vėl mus, gerbiamieji, valdys dainorėliai ir šokėjėliai. Kurorte, regis, ketina susigrumti politikos veteranai ir visai naujokai. Niekas...


Iki rinkimų į savivaldybių Tarybas maratono – kitiems, matyt, sprinto ar bėgimo su kliūtimis – pabaigos liko visai nedaug. Vieni jau uždusę, kiti šelmiškai šypsodamiesi ar mintyse jau dėliojantys būsimos naujos valdžios kortas skaičiuoja paskutines dvi savaites iki rinkimų. Kandidatai, kaip numato įstatymas, turėjo visuomenei viešai atskleisti dalį duomenų apie savo gyvenimą. Bet tik...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius