„Nykštuko“ vaikučiai: „Reikia dalintis...“

„Nykštuko“ vaikučiai: „Reikia dalintis...“

"Palangos tilto" informacija, 2014 12 15

Artėjant Kalėdoms ir Naujiesiems, gražiausioms metų šventėms, „Palangos tiltas“ paskelbė jau tradicinę gerumo akciją „Padovanokime vaikui mažą Kalėdų stebuklą“. Ankstesniais metais tokia akcija buvo sulaukusi didelio palangiškių dėmesio, tad ir šiemet mes pakvietėme visus mielus savo skaitytojus, laikraščio bičiulius – visus geros valios žmones likimo ne itin dosniai apdovanotiems vaikams paaukoti to, ko žmogui labiausiai reikia – maisto. Ir prašėme – jei tik galite juo pasidalinti su mažaisiais palangiškiais, atnešti greitai negendančių maisto produktų į redakciją.
Kaip kasmet, taip ir šiais metais į mūsų kvietimą atsiliepė geros valios ir dosnios širdies mūsų skaitytojai, nuo pat lapkričio į „Palangos tiltą“ nešantys kas ką gali: makaronus ir kruopas, arbatą ir sausainius, aliejų, cukrų, saldumynus.
Vakar prie akcijos prisijungė mūsų mieli mažieji bičiuliai iš vaikų lopšelio-darželio „Nykštukas“. Pedagogių Birutės Šiaulienės ir Jovitos Mikalauskienės auklėtiniai iš „Sportukų“ grupės atnešė dovanėlių, kurias prieš Kalėdas perduosime jų laukiančioms šeimoms.
„Kodėl atnešėme dovanėlių? – susimąstė laikraščio redaktoriaus Lino Jegelevičiaus paklausti mažieji palangiškiai. – Todėl, kad reikia dalintis“.
Pasak kitąmet į mokyklą eisiančių „Sportukų“, reikia ne tik dalintis tuo, kuo gali, su tais, kurie galbūt turi mažiau, nei besidalijantys, bet ir mylėti kitus.
„Jeigu mes kitus mylėsime, ir mus mylės“, – kalbėjo vaikučiai.
 


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Lapkričio 12-18 d. vykstant Pasaulinei supratimo apie antibiotikus savaitei Sveikatos apsaugos ministerija kviečia atkreipti dėmesį į augantį atsparumą antibiotikams ir vartoti juos atsakingai. Antibiotikams atsparių bakterijų atsiradimas ir plitimas yra didelė grėsmė pacientų saugumui bei didelė ekonominė našta šalių biudžetams Europoje ir visame pasaulyje.


Palangos lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ įsikūręs netoli Birutės parko, vykdė projektą „Medžiai - šalia mūsų“. Šio projekto tikslas – plėtoti vaiko poreikį pažinti aplinkinį pasaulį, pratinant jame atitinkamai elgtis ir vertinti visa, kas jį supa.  


Vaiką reikia ne tik išperėti, bet ir ištupėti

Kotryna REKAŠIŪTĖ, 2015 09 21 | Rubrika: Miestas

Savo kolegų neretai meiliai pavadinama Motina Terese, nuo 2011 metų Palangos ,,Baltijos” pagrindinėje mokykloje dirbanti socialinė pedagogė Birutė Jancienė tikina, jog keičiantis laikams, keičiasi ir mokyklinės nuostatos, pedagogai, vaikai bei pati švietimo sistema. Su B. Jančiene kalbėjomės apie mokyklos tendencijas, iššūkius bei pokyčius, su kuriais...


Palangos kurorto vystymo perspektyvos – geros, bet miesto ateitis būtų dar šviesesnė, jeigu būtų labiau išnaudojama Palangos ir Klaipėdos, kaip vieno regiono, sinergija, sparčiau sprendžiami žemės nuosavybės klausimai ir labiau pasitikima vietos verslu – bene tokia buvo viena svarbiausių praėjusį penktadienį „Vanagupėje“ įvykusios konferencijos...


„Nykštuko“ vaikučiai: „Reikia dalintis...“

"Palangos tilto" informacija, 2014 12 15 | Rubrika: Miestas

Artėjant Kalėdoms ir Naujiesiems, gražiausioms metų šventėms, „Palangos tiltas“ paskelbė jau tradicinę gerumo akciją „Padovanokime vaikui mažą Kalėdų stebuklą“. Ankstesniais metais tokia akcija buvo sulaukusi didelio palangiškių dėmesio, tad ir šiemet mes pakvietėme visus mielus savo skaitytojus, laikraščio bičiulius – visus geros...


„Palangos tilto“ redakcijos duris, artėjant Kalėdoms, vis dažniau praveria geraširdžiai, žinantys, ką reiškia meilė ir dėmesys kitam, palangiškiai- redakcijoje gausėja Kalėdinių dovanų, paaukotų laikraščio gerumo akcijai „Padovanokime vaikui mažą Kalėdų stebuklą.“


Ko reikia statinio statybai užbaigti?

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2014 01 06 | Rubrika: Miestas

„Palangos tilto“ redakcija nebe pirmą kartą sulaukia skambučių iš tų skaitytojų, kuriems aktualios statinio statybos užbaigimo procedūros. Kaip formuluoja patys skaitytojai: „Ko reikia, norint „priduoti“ namą? Kokius dokumentus reikia pateikti ir kokius veiksmus atlikti, kad statyba būtų užbaigta?“


Pajūrio kopagūbriai ne tik pagražina kraštovaizdį, bet ir susilpnina vakarinius vėjus.


Ko reikia organizmui pavasarį: vitaminai ir jų šaltiniai

Klaipėdos visuomenės sveikatos centro inf., 2013 03 14 | Rubrika: Sveikata

Atėjus pavasariui, organizmas šaukte šaukia, jog vitaminų atsargos per žiemą išseko ir jas reikia papildyti. Tai parodo sausėjanti oda, lūžinėjantys plaukų galiukai, susilpnėjusi imuninė sistema, bei kiti požymiai, dėl kurių galime jausti diskomfortą.


Rugpjūčio pabaiga - geriausias metas plaukioti jūroje su jėgos aitvarais, žmonėms daugiau žinomais „kaito“ pavadinimu. Kadangi plaukioti su jais reikia tinkamo vėjo, reikia turėti kantrybės sulaukti tinkamų oro sąlygų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius