Palanga - turizmo parodoje „Adventur 2014“ Vilniuje

Palanga - turizmo parodoje „Adventur 2014“ Vilniuje

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 01 28
Savaitgalį Vilniuje vykusioje tarptautinėje turizmo, laisvalaikio ir sporto parodoje „Adventur 2014“ Palanga pristatyta kartu su keliais pajūrio regiono miestais: Klaipėda, Klaipėdos rajonu, Skuodu, Šilute bei Kretinga. “Pristatėme visą Vakarų Lietuvą – siekėme keliautojams parodyti, jog Lietuvos pajūryje tikrai yra ką veikti. Be to, informacija apie visą regioną turistus domina labiau, nei tik vienas miestas”, – sakė Palangos turizmo informacijos centro direktorės pavaduotoja Egidija Smilingienė. Turizmo paroda „Adventur“ – trijų dienų renginys, planuojantiems atostogas pristatantis išsamią informaciją apie keliones, naujus potyrius ir pažinimo džiaugsmus. Šiemetinės parodos akcentas – poilsis su šeima. Apsilankiusiuosius prie Palangos stendo domino labai įvairi informacija – parodoje pristatytas kurorto metų renginių kalendorius, informacija apie viešbučius, sanatorijas bei SPA centrus, taip pat – miesto infrastruktūros naujovės. „Parodos lankytojai daug klausinėjo apie restauruotą Kurhauzą – domėjosi, ar galima jame apsilankyti, taip pat teiravosi apie statomą kempingą, sporto kompleksą, kitas Palangos naujoves“, – sakė E. Smilingienė. Daug lankytojų klausimų sulaukta ir apie artėjančią šventę „Palangos stinta“. Turizmo parodoje apsilankė ir Palangos miesto vadovai: meras Šarūnas Vaitkus, Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė bei miesto Tarybos narys Julius Tomas Žulkus. Miesto vadovai pripažino, jog Vilniuje vykstanti turizmo paroda Palangai yra labai svarbi, kadangi didžioji dalis kurorto svečių yra būtent mūsų šalies piliečiai. „Todėl Palangos naujoves pristatyti Lietuvoje yra ne mažiau svarbu, nei užsienyje vykstančiose turizmo parodose“, – sakė A. Kilijonienė.   Kurorto savivaldybės administracijos direktorė taip pat atkreipė dėmesį, jog Palanga, parodoje prisistačiusi viename stende su kitais pajūrio miestais, sulaukė didelio lankytojų susidomėjimo. „Sprendimas kooperuotis pajūrio atstovams parodoje buvo išskirtinis – turistus dominanti informacija apie visą regioną buvo pateikta vienoje vietoje, ir tai pasitarnavo parodos lankytojams, besidomintiems poilsio ir sveikatingumo galimybėmis pajūriu“, – sakė A. Kilijonienė.  

Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Balandžio 5 dieną Baltarusijos sostinėje Minske prasidėjo 20-oji tarptautinė turizmo paroda „Leisure 2017“, kurioje pristatomas ir Palangos kurortas. Paroda truks keturias dienas iki balandžio 8 dienos.


Vasario 10-12 dienomis Palangos kurortas buvo pristatytas Estijos sostinėje Taline.


Balandžio 22-24 d. parodų ir kongresų centre MT Polska, surengtoje tarptautinėje turizmo parodoje Varšuvoje (Lenkija) LATO’16 buvo pristatytas Palangos kurortas. Tai didžiausia tarptautinė turizmo paroda visoje Lenkijoje. Ši paroda suteikia puikią galimybę turizmu besidomintiems Lenkijos gyventojams gauti pasiūlymus vasarai ar savaitgaliams Palangoje.


Praėjusį ketvirtadienį, kovo 31 d., Lenkijos šiaurės-rytų regiono turizmo atstovams pristatytas Palangos kurortas. Suvalkuose (Lenkija) vykęs susitikimas organizuotas LR konsulato Seinuose iniciatyva. Jame be turizmo atstovų dalyvavo LR konsulas Seinuose Vaclav Stankevič bei Suvalkų ūkio ir turizmo rūmų vadovė Elzbieta Niedziejko.


Palanga - turizmo parodoje „Adventur 2014“ Vilniuje

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 01 28 | Rubrika: Verslas pinigai

Savaitgalį Vilniuje vykusioje tarptautinėje turizmo, laisvalaikio ir sporto parodoje „ Adventur 2014“ Palanga pristatyta kartu su keliais pajūrio regiono miestais: Klaipėda, Klaipėdos rajonu, Skuodu, Šilute bei Kretinga.


Palangos pristatymu Maskvoje vykusioje tarptautinėje turizmo parodoje MITF baigtas kurorto Turizmo informacijos centro (TIC) pavasarinis tarptautinių parodų „maratonas“.


Palangos kurortas pristatytas turizmo parodoje Varšuvoje

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 04 26 | Rubrika: Miestas

Palangos kurortas pristatytas balandžio 20-22 dienomis Lenkijoje, Varšuvoje vykusioje XVII tarptautinėje turizmo ir poilsio parodoje „LATO 2012“. Lietuvai parodoje atstovavo Lietuvos kurortų ir Nacionalinės SPA asociacijos, kurortų ir kurortinių teritorijų turizmo informacijos centrai (TIC). Informacija apie Palangą teikta bendrame Lietuvos kurortų ir Nacionalinės SPA...


Praėjęs šeštadienis buvo ypatingai dosnus Palangos turizmo informacijos centrui. Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos tradiciškai apdovanojo šių metų turizmo projektus Lietuvoje, o Palangos turizmo informacijos centras už nuveiktus darbus gavo nominaciją kaip sėkmingiausiai 2010 metais dirbęs turizmo informacijos centras. Apdovanojimus taip pat gavo „Palangos linas“...


Palanga pristatyta parodoje „VIVATTUR 2010“

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 06 | Rubrika: Miestas

Vasario 26 dieną Palangos miesto delegacija vyko į didžiausią tarptautinę jau 16-tą turizmo, sporto ir laisvalaikio parodą „VIVATTUR 2010“, vykusią Vilniuje parodų centre „Litekspo“. Minėta paroda – viena didžiausių ir labiausiai lankomų parodų Baltijos šalyse. Šiemet parodoje dalyvavo 152 dalyviai iš 19-os šalių.


Geriausiųjų šunų parodoje  1

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 11 04 | Rubrika: Kultūra

Spalio 8-11 dienomis Slovakijos sostinėje Bratislavoje vykusioje Pasaulinėje šunų parodoje savo šuns grožį ir gabumus demonstravo ir palangiškė Sandra Kanapickaitė. Trumpaplaukis vengrų vižlas turėjo galimybę konkuruoti su iš viso pasaulio atvykusiais šunimis. O tokios veislės šunų, kaip Palangoje gyvenančio Bumo, parodoje susirinko net 89.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius