„Palanga“ atkaklioje kovoje įveikė „Žalgirį“ ir išlygino serijos rezultatą

Palangos tiltas, 2017-03-06
1829

Antrosiose atkrintamųjų serijos rungtynėse prieš „Žalgiris-2“ ekipą „Palangos“ krepšininkai šventė pergalę. Visos rungtynės vyko taškas į tašką ir nugalėtojai paaiškėjo tik paskutinėmis rungtynių minutėmis – 72:67 (24:25 12:9 14:19 22:14). Pranašumą pajūrio ekipa susikrovė tik rungtynių pabaigoje.
Rungtynės prasidėjo 4 Kevin Davis taškais, į kuriuos Gytis Masiulis atsakė dviem taikliais tritaškiais. Po to iniciatyvą perėmė palangiškiai ir po Raijon Kelly ir Aurimo Urbono taškų išsiveržė į priekį 14:10. Kėlinio viduryje A. Urbonas smeigė tritaškį, po kurio žalgiriečiai buvo priversti prašyti minutės pertraukėlės. Kaip ir pirmose rungtynėse, pirmajame ketvirtyje dominavo puolimas. Abi ekipos keitėsi taikliais metimais ir po pirmojo kėlinio priekyje buvo svečių komanda.
Antrasis kėlinys prasidėjo trim netaikliais „Palangos“ krepšininkų metimais. Komandos taškų persvarą antrajame ketvirtyje atidarė puikias rungtynes žaidęs komandos kapitonas Mindaugas Reminas. „Žalgirio“ ekipą į priekį tempė Laurynas Birutis ir G. Masiulis. Aukštaūgiai visą sezoną ant savo pečių neša didžiulę naštą. A. Urbonas, praėjus penkioms kėlinio minutėms, pataikė dar vieną tritaškį ir išvedė savo komandą į priekį 31:29. Tokią pat persvarą palangiškiai išlaikė iki kėlinio pabaigos, komandos ilsėtis išėjo švieslentėje šviečiant 36:34.
Trečiasis ketvirtis prasidėjo taikliais metimais. Grantas Vasiliauskas pelnė dvitaškį, o Antanas Bertašius atsakė trijų taškų vertės metimu. Tačiau kėlinio eigoje žalgiriečiai pagerino gynybą ir sugebėjo sustabdyti „Palangos“ puolimą. Kauniečiams pulti sekėsi geriau ir jie išsiveržė į priekį 43:49. Tada tritaškį pelnė M. Reminas, dar du taškus pridėjo A. Bertašius ir prieš paskutinį ketvirtį priekyje buvo kauniečiai, tačiau tik 3 taškais – 50:53.
Po Martyno Arlauskio dvitaškio „Žalgiris-2“ buvo priekyje 8 taškais, tačiau tada Žygimantas Šimonis ir K. Davis pelnė po du taškus. Sėkmingai gynyboje rungtyniavę Palangos krepšininkai neleido kauniečiams pelnyti taškų. R. Kelly ir K. Davis pridėjo po dvitaškį ir rezultatas tapo lygus 58:58. Aikštelėje vyko arši kova ir įtampa kaustė abiejų komandų žaidėjus. Vis dėlto pabaigoje sėkmingiau sužaidė namų komanda ir po puikių M. Remino ir A. Urbono epizodų šventė pergalę 72:67.
Pirmąsias rungtynes buvo laimėjęs „Žalgiris“, rezultatu 86:80.
Kitas aštunfinalio rungtynes namuose „Palanga“ žais kovo 9 d., 18 val. Šiandien trečiosios rungtynės bus žaidžiamos Kaune.

„Palanga“: Aurimas Urbonas (7atk. kam. 5 rez. perd.) – 18, Mindaugas Reminas – 13, Raijon Kelly – 11, Kevin Davis ir Antanas Bertašius – po 10.
„Žalgiris-2“: Gytis Masiulis – 21 (12 atk. kam., 8 išpr. praž.), Laurynas Birutis – 14 (13 atk. kam.), Grantas Vasiliauskas ir Kristupas Žemaitis (10 rez. perd.) – po 11.

BC „Palanga“ inf.

Dvi iš dviejų. Dar vieną pergalę „7bet-NKL“ sezone iškovojo Palangos „Olimpas“ (2-0), kurie namuose 87:72 (22:19, 23:20, 18:15, 24:18) palaužė praėjusio sezono čempionus Kauno „Žalgirį-2“ (1-1).

Antrąją pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalio etape iškovojo Šakių „Vyčio“ krepšininkai, kurie savo aikštėje 87:82 (21:21, 22:27, 18:17, 26:17) įveikė Palangos „Kuršius“.

„Ant Palangos jūros tilto suplevėsavo Ukrainos ir Lietuvos vėliavos, mėlyna bei geltona spalva nušvito ir Palangos Koncertų salė. Taip Palanga palaiko savo miesto partnerį Ukrainoje Bučą ir visus Ukrainos žmones jų kovoje už savo LAISVĘ!“ – Palangos meras Šarūnas Vaitkus paskelbė įrašą Facebook ketvirtadienio, vasario 24 d., vakarą.

Palangos SC - FK „Gintaro“ komandai šeštadienį, gegužės 1 d., Klaipėdoje nepavyko atsilaikyti prieš metais vyresnius bendraamžius iš Klaipėdos. Palangiškiai tik po baudinių serijos 4-5 pralaimėjo „Klaipėdos FM“.

Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...

Palangos klubas į savo krepšį praleido tik 53 taškus ir puikios gynybos dėka įveikė kauniečius rezultatu  62:53  (19:16 22:12 4:20 17:5).  „Žalgiris-2“ į Palangą atvyko be vieno iš savo lyderių Gyčio Masiulio, kuris negalėjo rungtyniauti dėl juosmens sumušimo. Po šio mačo serijos rezultatas iki trijų pergalių tapo lygus 2-2....

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalio poroje tarp „Palangos“ ir „Perlo-MRU“ komandų – lygiosios (1:1). Palangiškiai namų arenoje po permainingų rungtynių 84:78 palaužė varžovus iš Vilniaus.

LKL: „Lietuvos rytas“ nesunkiai įveikė Palangos ekipą

„Palangos tilto” informacija, 2013 01 31 | Rubrika: Sportas

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas svečiuose Klaipėdoje susitiko su Palangos „Palangos Triobet“ komanda ir nesunkiai įveikė varžovus 87:52 (20:12, 20:9, 21:13, 26:18).