Palanga minėjo Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną ir pradėjo naujus Trečiojo amžiaus universiteto mokslo metus

Palanga minėjo Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną ir pradėjo naujus Trečiojo amžiaus universiteto mokslo metus

Kotryna REKAŠIŪTĖ, 2015 10 01

Vakar, spalio 1-ąją, Palangos švietimo pagalbos tarnyba visus garbaus amžiaus palangiškius ir Trečiojo amžiaus universiteto studentus senjorus pakvietė į mokslo metų pradžios šventę. Visa Palangos senosios gimnazijos aktų salė buvo beveik pilna senjorų, trokštančių ne tik pabendrauti, bet ir pradėti naujus mokslo metus bei pasigėrėti gražiu renginiu. Sveikinimo žodį tarė Palangos švietimo pagalbos tarnybos direktorė Vilma Želvienė, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus bei Seimo narys Pranas Žeimys.
Meras džiaugėsi gausiu susirinkusiųjų būriu, linkėjo geros mokslo metų pradžios. Sakydamas sveikinimo žodį P. Žeimys pabrėžė, jog žinių žmogui niekada nebus per daug, o susirinkęs gausus būrys garbaus amžiaus senjorų tik įrodo savo smalsumą, žinių troškimą bei aktyvumą. Garbūs svečiai susirinkusiesiems linkėjo atrasti save, paraginti tą padaryti kitus bei daug vaikščioti ir šypsotis. Tai esą patys geriausi senatvę lengvinantys vaistai.
Šventės metu netrūko džiugių akimirkų. Miestelėnams savo pasirodymą padovanojo Palangos Trečiojo amžiaus universiteto šokių kolektyvas „Jūrė”. Šio klubo nariai mielai kvietė visus norinčius prisijungti į jų šaunų būrį bei savo kolektyvo vadovei Janinai Serapinienei įteikė gražią dovaną – pintinę pilną vitaminų. „Kad niekuomet nepritrūktų sveikatos mokant šokti vyresnius žmones”, – šmaikštavo šio klubo nariai.
Projektoriaus pagalba renginio metu buvo prisimintos ir parodytos praėjusių metų džiaugsmingos universiteto mokslo metų akimirkos. Senjorai mielai žiūrėjo fotografijas, prisimindami gražius renginius bei išvykas svetur.
Maža to, po tokio gražaus renginio visi senjorai buvo mielai kviečiami užsukti į Palangos kino teatrą „Naglis” pasižiūrėti šiemet sukurto lietuvių režisieriaus Algimanto Puipos filmo „Edeno sodas”, pasakojančio apie linksmą, o kartais ir negandų kupiną pagyvenusių žmonių pasaulį.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Aktyvūs kurorto senjorai yra dar ir uolūs studentai, trokštantys naujų patyrimų. Ir kasmet jų susirenka vis daugiau, o tai įrodo, jog itin reikalingas Trečiojo amžiaus universitetas kurorte. Šiemet mokslo metus pradėjo gausus būrys senjorų – net 471.


Spalio 1 d., minint Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, Palangos miesto savivaldybė kartu su parneriais – kurorto verslininkais, kultūros, meno, sporto sričių darbuotojais, dvasininkais – miesto senjorus kviečia nemokamai pramogauti. Šiemetinė Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos tema Palangoje – aktyvus bei turiningas laisvalaikis ir sveika gyvensena.


Antradienį, sausio 30 dieną, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, vicemeras Rimantas Antanas Mikalkėnas ir Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė susitiko su Trečiojo amžiaus universiteto studentais ir pristatė jiems paskaitą apie Palangos miesto plėtrą. Susitikimo, kuriame dalyvavo apie 400 kurorto gyventojų, metu pristatyti šiuo metu įgyvendinami Palangos...


Vakar naujuosius mokslo metus tradiciškai pradėjo Trečiojo amžiaus universiteto studentai. Gausiai susirinkę studentai į Palangos senosios gimnazijos salę sulaukė daug sveikinimų, o ir patys sveikino vieni kitus. Naujus mokslo metus pradėjo beveik 400 studentų.


Palangoje jau prieš keletą metų susiformavo tradicija Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, spalio 1 d., miesto senjorus pakviesti nemokamai papramogauti. Šiemetinė Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos tema – dar nematyta Palanga. Tad Palangos miesto savivaldybės iniciatyva kurorto senjorai kviečiami į nemokamas ekskursijas po miesto muziejus ir patį kurortą, kurių metu...


TAU studentai pradėjo naujuosius mokslo metus

Rasa GEDVILAITĖ, 2016 10 06 | Rubrika: Miestas

Palangos Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentai antradienį pradėjo naujuosius mokslo metus. Palangos kurhauzo salėje, kur ir vyko šventinis renginys, vos tilpo visi aktyvieji senjorai, pasiryžę energingai kibti į mokslus. Naujuosius mokslo metus pradėjo kiek daugiau nei 380 studentų, kurie mokysis keturiuose fakultetuose: Dvasinės kultūros, Kraštotyros ir turizmo, Menų...


Palangos trečiojo amžiaus universiteto mokslo metų baigiamasis renginys šiemet driokstelėjo neeiliniu įvykiu – pajūrio zonos TAU konferencija „Kuo mums reikšmingas TAU: realijos ir perspektyvos“.


Vakar, spalio 1-ąją, Palangos švietimo pagalbos tarnyba visus garbaus amžiaus palangiškius ir Trečiojo amžiaus universiteto studentus senjorus pakvietė į mokslo metų pradžios šventę. Visa Palangos senosios gimnazijos aktų salė buvo beveik pilna senjorų, trokštančių ne tik pabendrauti, bet ir pradėti naujus mokslo metus bei pasigėrėti gražiu renginiu....


Spalio 1-ąją gražia atidarymo švente prasidėjo antrieji Palangos Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) mokslo metai. Kupini pakilios nuotaikos studentai užpildė beveik visą Senosios gimnazijos didžiąją salę.


Duris atvėrė Palangos trečiojo amžiaus universitetas

"Palangos tilto" informacija, 2012 10 01 | Rubrika: Miestas

Vakar trims šimtams Palangos senjorų buvo džiaugsminga diena – iškilmingai atidarytas Palangos trečiojo amžiaus universitetas (TAU) ir paskelbta du metus truksiančių studijų pradžia.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius