Palanga pakilo į mūšį už pašto skyrių Klaipėdos plente

Linas JEGELEVIČIUS, 2017 10 30
Palanga pakilo į mūšį už pašto skyrių Klaipėdos plente

Pakilusi į mūšį, kad būtų ir toliau išlaikytas Palangos pirmasis paštas Klaipėdos plente, Palanga sulaukė žaibiškos susisiekimo ministro Roko Masiulio reakcijos: kitą antradienį, 11 val., ministerijoje įvyks pasitarimas Palangos pašto skyriaus klausimu.
„Džiaugiuosi, kad sulaukiau žaibiškos reakcijos iš ministro. Tai – pavyzdys, kaip turi dirbti ministerijos. Šiandien gerbiamam ministrui padėkojau savo „Facebook“ paskyroje“, – „Palangos tiltui“ vakar sakė miesto meras Šarūnas Vaitkus.
Socialinio tinklo paskyroje jis paliko įrašą: „Dėkoju susisiekimo ministrui Rokui Masiuliui, kuris žaibiškai sureagavo į ketinamo uždaryti Palangos pašto problemą ir lapkričio 7 dieną organizuoja pasitarimą šiuo klausimu ministerijoje. Atvyksime.“
Apie rezultatus „Palangos tiltas“ praneš po pasitarimo kitą antradienį.
Praėjusią savaitę meras Š. Vaitkus kreipėsi į susisiekimo ministrą Roką Masiulį ir laikinai Lietuvos pašto generalinės direktorės pareigas einančią Ingą Visockytę prašydamas neleisti uždaryti Palangos pirmojo pašto, įsikūrusio Klaipėdos plente, didžiausiame daugiabučių gyvenamųjų namų kvartale. Šis klausimas trečiadienį, spalio 25 dieną, buvo iškeltas ir Savivaldybėje vykusio susitikimo su Lietuvos pašto Klaipėdos regiono direktore Vida Pikčiūniene metu.
Susitikimo metu meras atkreipė dėmesį, jog, Savivaldybės duomenimis, uždaryti planuojamas Palangos 1-asis paštas per mėnesį vidutiniškai aptarnauja apie 6 tūkst. klientų, kurių didesnė dalis – vyresnio amžiaus žmonės.
„Kaip mus informavo šiame pašte dirbančios darbuotojos, minėtame pašte kiekvieną mėnesį komunalinius mokesčius moka apie 2 tūkst. žmonių, iš gyventojų priimama apie 700 siuntų, gyventojai atsiima apie 1,5 tūkst. paprastų siuntų, apie 700 registruotų tarptautinių siuntų bei apie 800 iš kitų Lietuvos miestų siunčiamų registruotų siuntų. Uždarius šį paštą, minėtas paslaugas gyventojai galėtų gauti tik miesto centre, Vytauto gatvėje esančiame centriniame pašte, o finansinėmis paslaugomis siūloma naudotis šalia esančiame Lietuvos pašto finansinių paslaugų „PayPost“ skyriuje, kuris yra nepritaikytas vienu metu priimti didesnį žmonių kiekį, tad susidarius eilei, net ir prastu oru gyventojai būtų priversti laukti lauke“, – pabrėžė Š. Vaitkus.
Pasak mero, naudotis Vytauto gatvėje esančio centrinio pašto paslaugomis didelei daliai miesto gyventojų nepatogu dėl keleto priežasčių. „Garbaus amžiaus žmonėms būtų sunku pėsčiomis nueiti iki centrinio pašto, nes atstumas iki jo nuo 1-ojo pašto – maždaug trys kilometrai. Nepatogu būtų ir vairuojantiems automobilius, kadangi centrinis paštas yra įsikūręs ties Vytauto ir Kretingos gatvių sankirta, tad prie pastato įrengti automobilių stovėjimo aikštelę nėra galimybių“, – sakė meras.
Susitikimo su V. Pikčiūniene metu meras taip pat atkreipė dėmesį ir į tai, kad centrinio pašto paslaugomis itin aktyviai naudojasi poilsiautojai, kurių Palanga per metus sulaukia apie 900 tūkstančių.
Meras atkreipė dėmesį ir į tai, jog uždaryti planuojamas 1-asis paštas įsikūręs vos 40 kvadratinių metrų patalpose, jame dirba tik du darbuotojai, tad pašto išlaikymo kaštai neturėtų būti dideli, o, sprendžiant iš aptarnaujamų klientų skaičiaus, šio pašto veikla neturėtų būti ir nuostolinga, ypač palyginti su nepatogumais, kuriuos sukeltų šio pašto uždarymas.
Sekmadienio vakarą per vieną Lietuvos televiziją kalbinama viena „Lietuvos pašto“ vadovių sakė, kad „Lietuvos paštas“ linkęs svarstyti, kad pašto skyrius ir toliau veiktų, jeigu Savivaldybė prisidėtų savo lėšomis prie jo remonto.
Neabejojama, kad apie tai bus kalbama susitikimo su ministru metu.

Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Bergeną iš Palangos oro uosto pakilo pirmasis lėktuvas

"Palangos tilto" redakcija, 2019 10 30 | Rubrika: Miestas

Šiandien (spalio 30 d.) iš Palangos oro uosto pakilo pirmasis oro bendrovės „Norwegian“ lėktuvas, kuris simboliškai atidarė tiesioginę oro jungtį su Bergeno miestu (Norvegija).


Mažame Palangos kurorte dažniausiai sunku ką nors ilgai išsaugoti paslaptyje, tačiau rinkimams į savivaldybės Tarybą kovo 3-iąją besirengiančių partijų Palangos skyrių ir visuomeninių komitetų vadai savo rinkimų programas – pažadus ir įsipareigojimus palangiškiams – kol kas laiko už septynių užraktų. Nors šios politinės kampanijos dalyviai visus dokumentus...


Šiandien popiet Liepojos plente, netoli Šventosios, įvyko didelė avarija. Žuvo kretingiškis.


Miesto taryboje - manevrai lyg prieš mūšį

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2018 03 29 | Rubrika: Savaitės komentaras

Per trumpą laiką miesto taryboje - antras tarybos narių pasikeitimas. Vakar vykusiame posėdyje daugelio buvo išgirsta netikėta žinia - iš miesto valdžios pasitraukia konservatorius Vaidotas Bacevičius. Atsilaisvinusią vietą taryboje užims po jo Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų rinkimų sąraše buvusi Irena Švanienė.


Pakilusi į mūšį, kad būtų ir toliau išlaikytas Palangos pirmasis paštas Klaipėdos plente, Palanga sulaukė žaibiškos susisiekimo ministro Roko Masiulio reakcijos: kitą antradienį, 11 val., ministerijoje įvyks pasitarimas Palangos pašto skyriaus klausimu.


Palangos meras Šarūnas Vaitkus trečiadienį raštu kreipėsi į susisiekimo ministrą Roką Masiulį ir laikinai Lietuvos pašto generalinės direktorės pareigas einančią Ingą Visockytę prašydamas neleisti uždaryti Palangos pirmojo pašto, įsikūrusio Klaipėdos plente, didžiausiame daugiabučių gyvenamųjų namų kvartale. Šis klausimas trečiadienį iškeltas ir...


Praėjusį penktadienį, vasario 13 dieną, palangiškiai – nei kiek neperdedant – miniomis traukė į Kurhauzo salę. Čia buvo pristatyta trijų Palangos žurnalistų Lino Jegelevičiaus, Livijos Grajauskienės ir Alvydo Ziabkaus knyga „Kurhauzo atgimimas – Palangos sėkmės istorija“. Knyga, kuri tapo Palangos ir jos bendruomenės padėka visiems, kas prisidėjo prie...


Socialdemokratų partijos Palangos skyrių drebina skandalai: Viktorui Gecui ir Justinui Masalskui už viešą kritiką skyriaus pirmininkui Danui Paluckui, kad šis, siekdamas perimti vadovavimą valstybinėje kurorto įmonėje „Baltija“, mynė kelius pas jau atsistatydinusią ūkio ministrę Birutę Vėsaitę, buvo parodytos partijos durys. Tuo tarpu skyriaus pirmininko pavaduotojas...


Varpinė pašto ženkle

Gediminas GRIŠKEVIČIUS, 2009 01 21 | Rubrika: Kultūra

Pamažėl rimstant mano linksmai spalvingo gyvenimo Pūgai, tilstant plojimams tikrai ne „Vienišo vyturio teatre“, kur baigia ryškėti mažne visų klounų perukų spalvos, tarsi varpas grūdų sandėlyje siela išmoko atskirti, atsijoti ir tai, kam tikrai verta likti Likimo nišoje „TIKRA“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas