„Palanga“ pradėjo pasiruošimą naujajam sezonui

Atsinaujinusio formato NKL čempionate dalyvausianti Palangos BC „Palanga“ pradėjo pasiruošimą 2016–2017 metų sezonui.
Šiuo metu krepšininkai treniruojasi su fizinio parengimo treneriu Arvydu Dočkumi, kuris šioje komandoje dirba jau nuo 2011 metų. Pirmojoje treniruotėje dalyvavo aštuoni krepšininkai – Antanas Bertašius, Mindaugas Reminas, Antanas Montrimavičius, Eimantas Maksvytis, Vitalijus Kozys, Mantas Valčiukas, Aurimas Urbonas ir Matas Budrys. Prie komandos artimiausiu metu turėtų prisijungti ir du amerikiečiai – Johnathanas Hudsonas ir Tahjus Tate’as. Pastarasis krepšininkas už Atlanto buvo pramintas „Šalčio“ pravarde (angl. Freeze). Primename jog, 2016/2017 metų sezoną NKL lyga pasitinka pasikeitusi – tradicinį finalinio ketverto turnyrą pakeis serijos iki trijų pergalių ketvirtfinaliuose, pusfinaliuose ir mače dėl bronzos. Čempionato finale bus kovojama iki keturių pergalių.
BC „Palanga“ inf.
„Palangos tilto“ redakcija
Jūsų komentaras:
Taip pat skaitykite
Palangos paplūdimiai – visiškai parengti aktyviajam kurortiniam sezonui
2025 06 13 | Rubrika: Miestas
Nors šiluma Lietuvos dar nelepina, Palanga skelbia esanti visiškai pasirengusi aktyviajam kurortiniam sezonui.
Palangos paplūdimiai – visiškai parengti aktyviajam kurortiniam sezonui
2025 06 12 | Rubrika: Miestas
Nors šiluma Lietuvos dar nelepina, Palanga skelbia esanti visiškai pasirengusi aktyviajam kurortiniam sezonui.
Tinklininkės ruošėsi naujam sezonui Bulgarijoje
2024 08 29 | Rubrika: Miestas
Palangos Sporto centro – sporto klubo JŪRA mergaičių U13, U15 ir U17 tinklinio komandos, kurias treniruoja trenerė Diana Mažeikė naujam sezonui ruošėsi prie juodosios jūros.
Gyventojų pasiruošimą ekstremaliosioms situacijoms stiprins informacinė kampanija
2023 01 10 | Rubrika: Miestas
Startuoja Vidaus reikalų ministerijos (VRM) inicijuota civilinės saugos informacinė kampanija „Esame komanda. Turime planą“.
Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ kaip ir kasmet vasaros sezonui papildomai ieško apie 600 darbuotojų , kuriems siūlo nemokamą apgyvendinimą Baltijos pajūryje, kasmėnesines premijas bei ypač patogų darbo grafiką.
Artėjančiam NKL sezonui besiruošianti „Palangos Kuršių“ ekipa tęsia komplektacijos darbus ir pasipildė dar dviem naujokais.
Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...
Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas - nuo šiol naršykite http://naujas.palanga.lt
"Palangos tilto" redakcija, 2019 11 06 | Rubrika: Miestas
Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt
„Palanga“ pradėjo pasiruošimą naujajam sezonui
2016 09 08 | Rubrika:
Atsinaujinusio formato NKL čempionate dalyvausianti Palangos BC „Palanga“ pradėjo pasiruošimą 2016–2017 metų sezonui.
Artėjant kurortiniam sezonui – dėmesys išorinei reklamai 1
„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 04 29 | Rubrika: Verslas pinigai
Kurortiniam sezonui intensyviai besirengianti Palangos miesto savivaldybė didžiulį dėmesį skiria gražinamam miesto veidui. Viešosios tvarkos skyriaus specialistai siekia, kad iki vasaros kurorte neliktų nelegaliai skleidžiamos reklamos.