Palanga pradėjo visiems sekti kalėdinę pasaką

2015 12 07
Palanga pradėjo visiems sekti kalėdinę pasaką

Praėjusį šeštadienį, lyjant gan įkyriam lietui, Palangos centrinėje aikštėje nušvito Kalėdų eglė, o visų pamėgtą J. Basanavičiaus gatvę padabino Kalėdų eglių alėja. Kartu su žaliaskarės įžiebimo švente didžiausias šalies kurortas pradėjo sekti išskirtinę kalėdinę pasaką.
Susirinkusieji centrinėje kurorto aikštėje buvo pakviesti ne tik pasigrožėti išskirtinio grožio žaliaskare, bet ir pakliūti į užburiantį pasakų ir šviesos žaismo pasaulį – Palangos kultūros centro vadybininkas Nerijus Stasiulis iš anksto žadėjo, jog šiais metais eglės įžiebimo šventėje didžiulis dėmesys bus skiriamas būtent pirotechnikos bei šviesos elementams.
O ir pati Kalėdų eglė, tęsiant trečius metus gyvuojančią tradiciją, bus užkrečiančiai „linksma“. „Jau keletą metų palangiškius ir svečius Palangos žaliaskarė džiugina savo išskirtinumu – muzikuojanti eglė savaitgaliais ir švenčių dienomis nustatytomis valandomis gros bei „šoks“ šviesos šokį pagal skambančias kalėdines melodijas“, – prieš eglės įžiebimą žadėjo N. Stasiulis.
Nušvitus Kalėdų eglei, 19 valandą, šventinė nuotaika persikėlė į J. Basanavičiaus gatvę, kuri tradiciškai pasidabino Kalėdų eglių alėja. Dešimt žaliaskarių šiais metais padabino Palangos verslininkai, komunalininkai bei „Lions“ moterų klubo nariai.
„Kalėdiniam Palangos puošimui kasmet skiriamas labai didelis dėmesys, ir tiek miesto gyventojai, tiek svečiai tai pastebi bei vertina. Kurorto verslininkai taip pat nori prisidėti mieste kuriant šventinę atmosferą, juk kalėdinių šviesų ir geros šventinės nuotaikos nebūna per daug. Todėl mielai prisidedame puošdami J. Basanavičiaus gatvę Kalėdų eglių alėja“, – kalbėjo Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentas Darius Miklovas.
O praėjusį sekmadienį duris atvėrė ir Palangoje apsistojusio Kalėdų senelio namukas (Vytauto g. 19, ties centriniu įėjimu į Birutės parką). Čia mažieji lankytojai galėjo išvysti, kaip gyvena svarbiausias Kalėdų herojus, kokiais daiktais jis naudojasi, kokį kostiumą dėvi ir daugiau įdomybių. Tai pat visi apsilankiusieji galėjo specialioje Kalėdų senio knygoje parašyti apie savo atliktus gerus darbus.
Kalėdų senio namuko durys bus atviros kiekvieną savaitgalį iki Kalėdų nuo 14 iki 16 val. Čia visą šventinį laikotarpį veiks kalėdinių darbų paroda „Vienos kojinės istorija“.
Kaip ir kasmet Kalėdų šviesos miesto vardą pateisinanti Palanga išskirtinį dėmesį skiria šventinėms dekoracijoms bei kalėdiniam miesto apšvietimui. „Šiais metais nutarta kurortą padabinti nykštukų ir angelų – herojų, atnešančių tiek materialias, tiek ir dvasines dovanas – figūromis. Šie puošybos elementai dabins ne tik miesto eglę, bet ir atsispindi viešųjų kurorto erdvių puošyboje“, – kalbėjo N. Stasiulis.
Šiųmetė naujovė – šviečiantis kalėdinis fontanas, savo spalvomis ir „bėgančiomis“ lemputėmis padabinęs šiltuoju metų periodu palangiškius ir svečius džiuginusį muzikinį fontaną.
Kalėdų laukimu gyvenanti Palanga tiek mažuosius miesto gyventojus ir svečius, tiek ir vyresniuosius visą gruodį kvies į šventinius renginius, kurių metu bus galima ne tik pasimėgauti aukšto lygio koncertais, meno parodomis, bet ir išmokti pasigaminti šventinių dekoracijų bei dovanų, aplankyti Kalėdų senelio namelį bei patirti daugiau džiugių akimirkų.

„Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Palanga pradeda spinduliuoti kalėdinę nuotaiką – kurortas puošiamas šventinėmis dekoracijomis, o pirmieji pasirengimo bene jaukiausioms metų šventėms renginiai pakvies jau šį savaitgalį.  


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Spalio pirmąją, tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, Palangos trečiojo amžiaus universitetas (TAU) pradėjo naujus mokslo metus. Senjorus į užsiėmimus TAU kviečia jau septintus metus, ir jo populiarumas kasmet auga. Pirmaisiais TAU gyvavimo metais mokslus čia pradėjo šiek tiek daugiau nei 200 senjorų, o šiemet naujieji mokslo metai sukvietė maždaug pusę tūkstančio vyresnio...


Vakar naujuosius mokslo metus tradiciškai pradėjo Trečiojo amžiaus universiteto studentai. Gausiai susirinkę studentai į Palangos senosios gimnazijos salę sulaukė daug sveikinimų, o ir patys sveikino vieni kitus. Naujus mokslo metus pradėjo beveik 400 studentų.


Liepą veiklą kurorte pradėjo Palangos miesto visuomenės sveikatos biuras, besirūpinsiantis miesto gyventojų sveikata bei aktyvų laisvalaikį mėgstantiems kurorto gyventojams ir svečiams pasiūlysiantis įdomių nemokamų sveikatai naudingų veiklų.


TAU studentai pradėjo naujuosius mokslo metus

Rasa GEDVILAITĖ, 2016 10 06 | Rubrika: Miestas

Palangos Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentai antradienį pradėjo naujuosius mokslo metus. Palangos kurhauzo salėje, kur ir vyko šventinis renginys, vos tilpo visi aktyvieji senjorai, pasiryžę energingai kibti į mokslus. Naujuosius mokslo metus pradėjo kiek daugiau nei 380 studentų, kurie mokysis keturiuose fakultetuose: Dvasinės kultūros, Kraštotyros ir turizmo, Menų...


Atsinaujinusio formato NKL čempionate dalyvausianti Palangos BC „Palanga“ pradėjo pasiruošimą 2016–2017 metų sezonui.  


Praėjusį šeštadienį, lyjant gan įkyriam lietui, Palangos centrinėje aikštėje nušvito Kalėdų eglė, o visų pamėgtą J. Basanavičiaus gatvę padabino Kalėdų eglių alėja. Kartu su žaliaskarės įžiebimo švente didžiausias šalies kurortas pradėjo sekti išskirtinę kalėdinę pasaką.


Festivalyje „Sportas visiems“ – ir palangiškiai tinklininkai

„Palangos tilto“ informacija, 2010 06 09 | Rubrika: Miestas

Gegužės 28-30 dienomis Palangoje vyko įvairiausios sporto varžybos, skirtos festivaliui „Sportas visiems“, kuriame dalyvavo ir nemažas būrys paplūdimio tinklinio žaidėjų.


Palangoje – festivalis „Sportas visiems“

„Palangos tilto“ informacija, 2010 05 28 | Rubrika: Miestas

Praėjusį penktadienį prasidėjo festivalis „Sportas visiems“. Centriniame miesto stadione prasidėjusi šventė tęsis visą savaitgalį, pakviesianti aktyviam poilsiui.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas