Palangiškiai jau naudojasi SEB banko grynuosius pinigus priimančiu bankomatu

2013 12 12
Palangiškiai jau naudojasi SEB banko grynuosius pinigus priimančiu bankomatu

Visuose 46-iuose SEB banko skyriuose Lietuvoje, taip pat ir Palangoje, jau veikia grynuosius pinigus priimantys bankomatai, kuriais naudodamiesi gyventojai ir įmonės gali nemokamai pervesti lėšas į savo sąskaitas. Apie tai, kaip Palangos banko skyriaus klientai priėmė naujovę ir kaip dažnai ja naudojasi, kalbamės su SEB banko Palangos skyriaus vadove Rita Jatuliene.  
– SEB banko skyriuje Palangoje jau kuris laikas veikia grynuosius pinigus priimantis bankomatas. Kokių  naujų privalumų dabar turi klientai?  
– Nuo šiol gyventojai ir įmonės į savo sąskaitas SEB banke pinigus įmokėti gali naudodamiesi nauju bankomatu. Vienas iš šios paslaugos privalumų yra tas, kad ji yra nemokama. Be to, nereikia lūkuriuoti eilėje – pinigai į sąskaitą pervedami labai greitai – tik spustelėjus keletą mygtukų. Gyventojai tokiu būdu gali savo sąskaitas papildyti, pavyzdžiui, gautomis išmokomis, perlaidomis, namuose laikytomis santaupomis, įmonės – greitai ir patogiai pervesti dienos ar savaitės pajamas. Tuo tarpu banko darbuotojai, dirbantys skyriuje, gali skirti dėmesio tiems klientams, kurie į padalinį ateina pasikonsultuoti sudėtingesniais finansiniais klausimais, pavyzdžiui, dėl taupymo ir investavimo galimybių.
– Reikia pripažinti, kad ne visiems drąsu išmėginti naujoves, ypač vyresnio amžiaus žmonėms. Kaip bankas padeda klientams keisti savo įpročius?
– Suprantame, kad pirmą kartą naudotis nauju bankomatu, ypač vyresnio amžiaus žmonėms, gali būti nedrąsu, todėl mūsų darbuotojai yra pasirengę visiems klientams padėti – paaiškinti, kaip veikia grynuosius pinigus priimantis bankomatas, padėti atlikti pirmas operacijas. Pati operacija užtrunka kelias minutes. Pirmiausia į bankomatą reikia įdėti savo mokėjimo kortelę ir įvesti PIN kodą, tada grynuosius pinigus įdėti į tam skirtą vietą, kad juos būtų galima dar kartą perskaičiuoti automatiškai. Suskaičiavus pinigus, bankomato ekrane nurodoma, kokia suma ketinama papildyti sąskaitą, jei ji teisinga, klientui belieka patvirtinti operaciją. Lėšos į sąskaitą įskaitomos automatiškai, todėl žmogus jomis gali naudotis iš karto, pavyzdžiui, atsiskaityti mokėjimo kortele parduotuvėse, pervesti lėšas į kitas sąskaitas naudodamasis banko paslaugų internetu sistema.
– Kaip šią naujovę priėmė palangiškiai? Galbūt jau sulaukėte žmonių atsiliepimų?
– Nors bankomatas Palangoje veikia dar tik mėnesį, jau atlikta apie 100 grynųjų pinigų įmokėjimo operacijų. Tai rodo, kad tiek įmonės, tiek miesto gyventojai jau įvertino šios paslaugos privalumus ir itin noriai ja naudojasi. Daugelis pamėginę naudotis šiuo bankomatu nustemba, kaip tai paprasta ir patogu. Jei kas nors nesiseka, skyriaus darbuotojai greitai padeda išspręsti sunkumus ir kitą kartą klientai jau savarankiškai atlieka operaciją. Tikimės, kad grynuosius pinigus priimančiu bankomatu artimiausiu laiku ims naudotis vis daugiau mūsų klientų.

Užs. Nr. 002

Jūsų komentaras:

CAPTCHAAUTOMATAS 2013-12-13 19:12 (IP: 86.100.102.100)
kolkas...nemokamas.

Taip pat skaitykite

Visas būrys klaipėdiečių darbuojasi Palangoje, tačiau toli gražu ne visi čia pritampa, o juo labiau diriguoja kitiems. Tačiau klaipėdietei, buvusiai Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro Informacijos ir pardavimų skyriaus vedėjai, o dabar Palangos Kultūros ir Jaunimo centro (PKJC) direktorei Vitai Petrauskienei pasisekė – Palangoje ji nardo kaip žuvis vandenyje, nors prieš beveik...


Šeštadienį Palangoje vyks "Maisto banko" akcija

"Palangos tilto" redakcija, 2019 10 21 | Rubrika: Miestas

Šį šešadienį visoje Lietuvoje, ir Palangoje, jau 28-ąjį kartą vyks "Maisto banko" akcija. Šiemet pavasarį vykusioje „Maisto banko“ akcijoje geradariai paaukojo maisto produktų už daugiau nei 479 tūkst. eurų. Suaukoti maisto produktai 366 socialinių organizacijų dėka pernai pasiekė 61 tūkst. nepasiturinčių gyventojų stalą. Palangos m....


Spalio 21-22 dienomis Palangoje bei Šventojoje, kaip ir visoje Lietuvoje, labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ prekybos centruose vykdė maisto produktų rinkimo nepasiturintiems akciją. Organizatoriai džiaugėsi, jog akcija pavyko puikiai – rekordiškai aukota įvairių maisto produktų, Palangoje žmonės buvo ne ką mažiau dosnesni.


Palangos pulsas

2015 11 05 | Rubrika: Miestas

SEB banko Palangos filialas prijungiamas prie Kretingos SEB banko Palangos klientų aptarnavimo skyrius yra prijungiamas prie Kretingos klientų aptarnavimo skyriaus ir nuo gruodžio 4 d. 12 val. nebedirbs. Palangoje bus teikiamos savitarnos paslaugas – savitarnos zonoje bus galima naudotis grynuosius pinigus priimančiu ir išmokančiu bankomatu bei interneto banko terminalu....


Visuose 46-iuose SEB banko skyriuose Lietuvoje, taip pat ir Palangoje, jau veikia grynuosius pinigus priimantys bankomatai, kuriais naudodamiesi gyventojai ir įmonės gali nemokamai pervesti lėšas į savo sąskaitas. Apie tai, kaip Palangos banko skyriaus klientai priėmė naujovę ir kaip dažnai ja naudojasi, kalbamės su SEB banko Palangos skyriaus vadove Rita Jatuliene.  


Antradienio rytą trečiąjį kartą į „Palangos tilto“ redakciją prie puodelio kavos susirinkę mūsų skaitytojai turėjo progą pabendrauti su specialiai į susitikimą iš Kauno atvykusiu Palangos kredito unijos (PKU) valdybos pirmininku Vyteniu Tomkumi bei užduoti jam aktualius klausimus, į kuriuos svečias atsakinėjo visą valandą.


Politikų privilegija – savo nuožiūra dalinti biudžeto pinigus  2

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2012 03 08 | Rubrika: Savaitės komentaras

Praėjusiame tarybos posėdyje kurorto politikų atmesta žemės nuomos mokesčio lengvatos siekiančios 78 metų palangiškės Jadvygos Žižienės pasiūlyta taikos sutartis verčia grįžti prie mokesčių lengvatų temos.


Į Europos Sąjungos (ES) Regionų Komiteto surengtą konferenciją „EuroKom“, kitaip tariant Europos Komunikacija, šio didžiausio ES komiteto kvietimu, atvažiavo daugiau kaip 700 žurnalistų ir redaktorių iš visos Europos Sąjungos. Konferencijoje lankėsi ir šių eilučių autorius.


Norėjosi kaip geriau, o gavosi kaip visada – šnipštas. Daugiau kaip pusantro šimto tūkstančių litų  miesto gatvių ir kelių inventorizacijai  kaip į balą išmetę miesto valdininkai kaltai pliaukši sau per makaules, bet dėl atsakomybės labai nesuka galvų: „Pinigai – ne iš savos kišenės, o valdiški...“  


Praėjusį ketvirtadienį įvyko Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Palangos skyriaus visuotinis susirinkimas. Jame skyriaus nariai vienbalsiai rinkimų į savivaldybės Tarybą, vyksiančių 2011 metais, sąrašo lyderiu patvirtino skyriaus pirmininką Šarūną Vaitkų. Taip pat patvirtinta kandidatų į rinkimų sąrašą sudarymo tvarka bei išklausyta informacija apie šalies Seimo ir Vyriausybės...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas