Palangiškiai karatistai sėkmingai išlaikė egzaminus

Palangiškiai karatistai sėkmingai išlaikė egzaminus

2016 09 12

Besibaigiant vasarai šalia Šventosios esančioje „Raganės“ stovykloje vyko didžiausia Lietuvoje tarptautinė vasaros sporto stovykla. Lietuvos karate kyokushin federacijos organizuojamojoje tarptautinėje stovykloje per tris pamainas savo jėgas išbandė ir kvalifikaciją kėlė 600 kyokushin karate sportininkų.


Stovyklos tikslas buvo ne tik aktyviai praleisti laisvalaikį, bet ir įgauti naujų žinių bei patirties, kelti savo meistriškumo lygį. Stovykloje svečiavosi pasaulio vicečempionas Muzafar Bacak iš Vokietijos, kuris dalinosi savo žiniomis su Lietuvos karatistais.
Karate kyokushin mokyklai „Shodan“ šioje stovykloje atstovavo bei meistriškumą kėlėsi palangiškiai Aistė Jankauskaitė, Greta Bagdonaitė, Benas Jankauskas, Gintautas Urbonas ir Rimantas Visockis.
Egzaminas buvo padalintas į dvi dalis: technikos-fizinio pasirengimo ir kovų rungtis. Technikos-fizinio pasirengimo dalis truko apie 2 val. – jos metu reikėjo ne tik nepriekaištingai atlikti bazinę karatė techniką nuo pat žemiausio iki pat juodo diržo, bet ir įveikti fizinio pasirengimo bei ištvermės testus (atsispaudimai, pritūpimai, atsilenkimai, šuoliukai, atliekant aukštus amplitudinius kojų smūgius ir t.t.). Antrąją dalį sudarė kovos. Tai truko apie 30 min. ir reikėjo įveikti nuo 12 iki 17 kovų. Puikią bazinę bei kovos techniką demonstravę palangiškiai sėkmingai įveikė egzaminus – Aistė Jankauskaitė ir Benas Jankauskas išlaikė žalio diržo su ruda juostele egzaminą, Greta Bagdonaitė ir Rimantas Visockis geltono diržo su žalia juostele, o Gintautas Urbonas apsigynė mėlyną diržą.
Karate kyokushin mokykla „Shodan“ pradeda naują sezoną, ir kviečia palangiškius išbandyti karatė kyokushin kovos meno, atgauti arba pagerinti fizinę formą bei užsibrėžti naujų tikslų. Ypač kviečiame mergaites, nes jau daug metų būtent palangiškės merginos skina laurus ne tik respublikinėse, bet ir Europos čempionato varžybose.

„Shodan“ inf.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Besibaigiant vasarai šalia Šventosios esančioje „Raganės“ stovykloje vyko didžiausia Lietuvoje tarptautinė vasaros sporto stovykla. Lietuvos karate kyokushin federacijos organizuojamojoje tarptautinėje stovykloje per tris pamainas savo jėgas išbandė ir kvalifikaciją kėlė 600 kyokushin karate sportininkų.


Antradienio rytą Lietuvą ir ypač Palangą pasiekė skaudi žinia – netekome ryškios asmenybės, nepaprasto talento dainininko Stasio Povilaičio. Atlikėjas pralaimėjo ilgą kovą su jį sunkiai kamavusia liga – vėžiu. Visada jaunatviškas, žavingas ir nepaprastai charizmatiškas dainininkas žavėjo visus – jį žinojo tiek senas, tiek jaunas. Lyg tas amžinai jaunas...


Vakar į „Palangos tilto“ redakciją pristatyti laikraščio skaitytojams savo miesto viziją, jei būsią išrinkti merais, rinkosi tokio iššūkio nepabūgę politikai, kandidatuojantys į Palangos mero postą pirmąkart vyksiančiuose tiesioginiuose rinkimuose. Deja, iš septynių kviestųjų redakcijos duris pravėrė tik trys kandidatai: Centro partijai...


Palangos sporto centro jaunieji futbolininkai (treneris Arūnas Macius), gimę 2002–2003 metais, sėkmingai baigė Lietuvos mokinių 2014/2015 metų futbolo 9x9 čempionato Vakarų regiono pirmo rato varžybas.


Neseniai šalia Šventosios esančioje „Raganės“ stovykloje vyko didžiausia Lietuvoje tarptautinė vasaros sporto stovykla. Lietuvos karate kyokushin federacijos organizuojamoje tarptautinėje stovykloje per tris pamainas savo jėgas išbandė ir kvalifikaciją kėlė 600 kyokushin karate sportininkų.


Savaitgalį Vilniuje vyko atviras šio miesto karatė kiokušin čempionatas, kuriame dalyvavo virš 500 dalyvių iš 7 klubų. Karatė kiokušin mokyklai „Shodan” šiose varžybose atstovavę palangiškiai  iškovojo 8 aukso, 6 sidabro ir 7 bronzos medalius.


„Surinkime šunelių išmatas“, „Nereikia piktintis, reikia tvarkytis!“, „Mano šuniukas turi maišiuką“, - tokie ir panašūs šūkiai praėjusį trečiadienį nuvilnijo Palangos pagrindine gatve. Šią akciją sumanė ir ją sėkmingai įgyvendino Palangos lopšelio-darželio „Nykštukas“ bendruomenė. Sutikti mieste palangiškiai pagyrų iniciatyviam darželio kolektyvui negailėjo.


Gimnazistės sėkmingai įveikė esė konkursą

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 05 05 | Rubrika: Miestas

Palangos senosios gimnazijos moksleivės Marija Šiaučiūnaitė ir Jūratė Rėpšaitė pateikusios savo darbus konkursui „Patriotizmas Vinco Mykolaičio-Putino romane „Krizė“, sulaukė itin palankaus vertinimo, todėl buvo pakviestos į apdovanojimų ceremoniją vykusią Vilniuje. Patyrusios kūrybos ir laimėjimo džiaugsmą jaunosios palangiškės turėjo progą patirti naujų potyrių bei pasisemti kūrybinių...


Jau keletą metų sėkmingai vykdytas skaičiavimo mintinai konkursas „Matmintinis“ šeštąjį kartą sutinka visus matematikos mylėtojus, pasiryžusius neprarasti kantrybės ir sumanumo iki konkurso pabaigos. Sausio 25 dieną prasidėjęs konkursas vilioja ne tik nuolatinius dalyvius, bet ir naujokus. Trečiąjį kartą savo jėgas bandys ir palangiškiai Mariam Varoneckaitė ir Abdulla Varoneckas, kurie...


Palanga sėkmingai pristatyta Maskvoje

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 03 25 | Rubrika: Miestas

Praėjusią savaitę Palangos delegacija, kurios sudėtyje buvo meras Vytautas Stalmokas, miesto Tarybos narys Remigijus Kirstukas, Turizmo informacijos direktorė Ala Valužienė bei centro vadybininkė Egidija Smilingienė, pristatė kurortą vykusioje vienoje iš didžiausių  tarptautinių turizmo parodų „MITT 2009“ Maskvoje, kurioje dalyvavo apie 3 tūkstančiai dalyvių iš šimto aštuoniolikos pasaulio...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius