Palangiškių  vaikinų pergalė Siguldoje

Palangiškių vaikinų pergalė Siguldoje

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 01 16

 

Sausio 5-7 dienomis Palangos vaikinų (gim. 1997 m.) krepšinio komanda Siguldoje (Latvija) dalyvavo tarptautiniame krepšinio turnyre „Siguldas Grozs 2012”. Šiose varžybose dalyvavo 6 komandos iš Estijos, Lietuvos ir Latvijos. Palangiškiai įrodė esantys nenugalimi bei užėmė garbingiausią pirmąją vietą.

Krepšininkų treneris Artūras Podlinevas „Palangos tiltui“ pasakojo, kad sunkiausia buvo atlaikyti pirmąją turnyro dieną. Po 5 valandas trukusios kelionės palangiškiai žaidė su pajėgia „TORMA“ (Estijos) komanda. Aikštelėje visas rungtynes vyko atkakli ir permaininga kova, tik 4 kėlinukui  įpusėjus, palangiškiams pavyko padidinti persvarą iki 10 taškų ir pasiekti pergalę rezultatu 57:53. Po kelių valandų Palangos SC komanda žengė į aikštę žaisti su dar viena stipria „GULBENE“ (Latvijos) komanda. Šios rungtynės mūsų vaikinams buvo pačios sunkiausios ir atkakliausios, o nugalėtojas sprendėsi tik rungtynių paskutinėmis sekundėmis. Pergalę rezultatu 61:58 iškovojo palangiškiai. Antrą turnyro dieną pirmose varžybose teko kovoti su šio turnyro šeimininkų „SIGULDA“ (Latvijos) komanda. Palangiškiai į aikštę žengė susikaupę ir geru komandiniu žaidimu neleido varžovams net pagalvoti apie pergalę. Šeimininkai nugalėti rezultatu 69:41. Antrose varžybose Palangos SC komanda susitiko su „VEF-KEKAVA“ (Latvijos) komanda, kurią įveikė 67:35. Paskutinę turnyro dieną palangiškiams teko žaisti su „CESIS“ (Latvijos) komanda. Mūsiškiai nuo pat pradžių didino skirtumą ir įtikinamai nugalėjo varžovus rezultatu 70:46.

Rezultatyviausiai turnyre žaidė Pijus Milinis – 98 tšk., Aironas Šiukšta – 76 tašk., Julius Valantinas – 47 tšk. , Viktoras Gecas – 31 tšk. Palangos SC komandos geriausiu žaidėju išrinktas Pijus Milinis.

„Rezultatu esame labai patenkinti. Taip buvo puiki treniruotė prieš 2011-2012 m. m. Moksleivių krepšinio lygos jaunučių vaikinų „B” krepšinio čempionatą, kuriame kol kas užimame antrąją vietą“, – puikiais auklėtinių rezultatais džiaugėsi A. Podlinevas.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Palangos kultūros ir jaunimo centro šokių ansamblis „Bočiai“, vadovaujamas Janinos Serapinienės, liepos 17-22 dienomis dalyvavo Vengrijoje vykusiame tarptautiniame folkloro festivalyje „Keliaujantis“. Tai – didžiausias folkloro festivalis Vengrijoje, šiemet surengtas jau 19-tąjį kartą. 


Gruodžio 20 d. Plungėje įvyko tarptautinis vaikų dziudo kalėdinis turnyras. Šiame turnyre Palangos sambo akademiją atstovavo septyni imtynininkai - AironasPrževalsakas, Rapolas Venskevičius, Robertas Gramauskas, Matas Kalvis, Martas Norkus, Justinas Vambutas bei Mantas Verseckas. Palangos imtininkai varžybose pademonstravo stiprų charakterį bei gražią intymių veiksmų techniką ir net...


Gruodžio 6-7 dienomis Palangoje, V. Jurgučio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Kalėdinis vaikinų jaunučių tinklinio turnyras, kuriame dalyvavo Latvijos Respublikos Kuldygos, Klaipėdos, Šiaulių, Pagėgių ir Palangos miestų jaunųjų tinklininkų komandos.


„Visada žinojau, jog būsiu šokių mokytoja“, – savo išsipildžiusiomis svajonėmis dalinasi Palangos senosios gimnazijos šokių būrelio vadovė Viktorija Bickaitė. Ji baigusi šokio pedagogiką Vilniaus kolegijoje ir grįžusi į Palangą, gavo pasiūlymą suburti liaudiškų šokių būrelį. Nors Viktorijai tai buvo iššūkis, tačiau...


Nuo šio vakaro kovas vasario 22-ąją startavusiose Palangos miesto atvirose krepšinio mėgėjų pirmenybėse Sporto centro ir „Baltijos“ pagrindinės mokyklos taurėms laimėti pradeda „Palangos tilto“ krepšinio komanda.


Palangos krepšinio komanda „Palanga“ kviečia visus savo sirgalius ir gerbėjus į paskutiniąsias reguliariojo sezono Lietuvos krepšinio lygos varžybas.  


Antradienį, kovo 6 dieną, „Baltijos” pagrindinės mokyklos sporto salėje krepšinio mylėtojų, pasipuošusių krepšinio atributika, laukia „Palangos tilto“ krepšinio komanda, kuri pirmą kartą dalyvaus Palangos miesto krepšinio mėgėjų varžybose Sporto centro ir „Baltijos“ pagrindinės mokyklos taurėms laimėti. „Palinkėkite...


Palangiškių vaikinų pergalė Siguldoje

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 01 16 | Rubrika: Sportas

Sausio 5-7 dienomis Palangos vaikinų (gim. 1997 m.) krepšinio komanda Siguldoje (Latvija) dalyvavo tarptautiniame krepšinio turnyre „Siguldas Grozs 2012”. Šiose varžybose dalyvavo 6 komandos iš Estijos, Lietuvos ir Latvijos. Palangiškiai įrodė esantys nenugalimi bei užėmė garbingiausią pirmąją vietą.


Jaunieji palangiškiai – Europos jaunimo krepšinio lygoje

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 13 | Rubrika: Miestas

Vaikų krepšinio komanda kartu su savo treneriu Regimantu Juška intensyviai ruošiasi sunkioms Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) varžyboms. Praėjusių metų gruodžio mėnesį vykę į Lenkijos miestą Vroclavą ir ten išbandę savo jėgas susitikimuose su komandomis iš Rusijos, Lenkijos bei Lietuvos, šį savaitgalį namie laukia kovingai nusiteikusių svečių.


Mėgėjų turnyre pergalę šventė palangiškiai

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 12 09 | Rubrika: Miestas

Palangoje savaitgalį Sporto mokyklos salėje vyko pirmasis tarptautinis krepšinio mėgėjų turnyras asociacijos „CliFox“ įsteigtai taurei laimėti, kuriame rungėsi keturios komandos ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos bei Estijos. Visgi sėkmingiausiai pasirodė šeimininkai palangiškiai, užėmę pirmąją vietą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius