Palangoje duris atvėręs RIMI – didžiausias prekybos centras mieste

Palangoje duris atvėręs RIMI – didžiausias prekybos centras mieste

„Palangos tilto” informacija, 2013 06 20

Mažmeninės prekybos tinklas „Rimi Lietuva“ tęsia aktyvios plėtros metus – Palangoje šiandien atidarytas naujas „RIMI Hypermarket“ prekybos centras. Klaipėdos plento ir Malūno gatvių sankryžoje įsikūrusi parduotuvė yra didžiausia visame mieste. Ši parduotuvė pasižymės ne tik „Hypermarket“ konceptui būdingu erdvumu bei plačiu kasdienių prekių asortimentu, bet taip pat išskirtiniu fasado dizainu ir šalia parduotuvės esančia laisvalaikio erdve šeimai.
Vieno aukšto prekybos centre, kurio plotas siekia apie 3200 kvadratinių metrų, bus siūlomas platus daugiau nei 12 tūkst. prekių asortimentas, orientuotas ir į aplinkinius gyventojus, ir poilsiautojus.  
Pirkėjų patogumui šalia naujojo RIMI prekybos centro įrengta net 150 automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje arčiausiai įėjimo - šeimoms bei neįgaliesiems skirtos vietos, taip pat 50 arba triskart daugiau nei įprastai dviračiams skirtų vietų.
Per rekordinį laiką - 3 mėnesius, pastatytas RIMI prekybos centras buvo suprojektuotas, siekiant sukurti išskirtinį parduotuvės fasadą. Kitokio, modernaus pastato įspūdį sustiprina apdailoje panaudoti medžių motyvai, taip pat stiklinė siena, kuri suteikia jam lengvumo ir leidžia į parduotuvę patekti šviesai. Taip pat dalis pastato sienos padengta dideliu brūkšninio kodo piešiniu.
Palangoje duris atvėrusi didžiausia parduotuvė taip pat pasižymi inovatyviais sprendimais – visoje RIMI prekybos salėje įrengta naujo tipo energiją taupanti apšvietimo sistema bei aplinkai draugiška šaldymo įranga.
Kaip teigė Palangos meras Šarūnas Vaitkus, modernus prekybos centras Palangoje tikrai reikalingas, ir iki šiol tokio objekto kurorte labai trūko.
„Naujasis RIMI architektūriniu požiūriu puikiai įsiliejo į kurorto aplinką. Stebino ne tik statybų sparta, bet ir darbo kultūra. Džiugina nauja investicija į miestą, naujos darbo vietos, taip pat, kad naują prekybos centrą pristatantis tinklas „Rimi Lietuva“ prisidės prie miesto infrastruktūros gerinimo – sutvarkys Klaipėdos pl. ir Malūno g. sankryžą bei Klaipėdos pl. atkarpą nuo Virbališkės tako iki Malūno g., paplatinant gatvę, taip pat – nuties pravažiavimą iš Pirties g. į Taikos g. Neabejoju, kad geranoriško verslo ir miesto bendradarbiavimo naudą pajus visi palangiškiai ir kurorto svečiai“, - sakė meras.


Jūsų komentaras:

CAPTCHAhrrrr 2013-06-27 14:09 (h / IP: 109.128.45.246)
a,a jeigu ne MERAS, tai tokio grazuolio mieste nebutu. ACIU MERUI.

hmmmm 2013-06-20 22:08 (IP: 78.61.104.50)
Dziugina investicija i miesta, taciau labai liudina nukirsti augaloti berzai, o paliko sena zilviti, kuris kels gresme.Manyciau, kad prekybininku godumas, jog uzstos parduotuve, o tai - visiska nesamone. Mintyse net linkiu, kad nuvystu tam niekadejui rankos...

Taip pat skaitykite

Vakar 8 val. ryte duris atvėrusi „Lidl“ palangiškius pasitiko šventišku šurmuliu. Pirmieji naujosios parduotuvės pirkėjai buvo vaišinami tradiciniu atidarymų skanėstu tapusiomis Berlyno spurgomis su džemu bei karštais gėrimais, mažuosius linksmino prekybos tinklo talismanai – vaisiukai, o parduotuvės asortimentą papildė proginiai...


Kitą savaitę, spalio 18 d., Palangoje, adresu Klaipėdos pl. 59, duris atvers pirmoji šiame mieste ir 39-oji šalyje „Lidl“ parduotuvė.


Įveikus visas kliūtis, penktadienį Palangoje buvo duotas startas naujos miesto autobusų stoties ir prekybos centro statyboms. Investuotojas UAB „Palanga properties“ ir darbų rangovas „Vikstata“ pažadėjo, kad kompleksas iškils metų pabaigoje – planuojama, lapkritį. Į projektą bus investuota per 15 milijonų litų. Statybos darbų pradžios ceremonijoje...


Mažmeninės prekybos tinklas „Rimi Lietuva“ tęsia aktyvios plėtros metus – Palangoje šiandien atidarytas naujas „RIMI Hypermarket“ prekybos centras. Klaipėdos plento ir Malūno gatvių sankryžoje įsikūrusi parduotuvė yra didžiausia visame mieste. Ši parduotuvė pasižymės ne tik „Hypermarket“ konceptui būdingu erdvumu bei plačiu kasdienių...


Palangoje išdygs „Rimi“ prekybos centras  5

„Palangos tilto“, Palangos sporto centro inf. , 2013 02 25 | Rubrika: Miestas

Palangoje prasidėjo prekybos centro „Rimi“ statybos – šiuo metu vyksta žemės darbai. Planuojama, kad naujasis „Rimi“ duris lankytojams atvers jau šią vasarą.


Šuns karštą vasaros dieną automobilyje palikti negalima, tą žino kiekvienas. Tačiau ką daryti, jei apsipirkti reikia, o palikti mažytį šuniuką, pririštą prie „Maxima“ parduotuvės, baisu, kad kas nors miniatiūrinio augintinio nepaimtų. Įsidėjusi jį į rankinę ir įėjusi į „Maxima“ Palangos viešnia užsitraukė akylaus prekybos centro...


Įvyko konkursas-loterija dėl prekybos vietų Šventosios paplūdimyje

Linas JEGELEVIČIUS, Agnė LEKAVIČIENĖ , 2012 03 22 | Rubrika: Miestas

Trečiadienį, traukiant teniso kamuoliukus iš specialiai konkursui-loterijai pagamintos dėžės, buvo išsiaiškinti beveik 40 prekybos ir paslaugų teikimo vietų laimėtojai Šventosios ruože – nuo Monciškių iki Šventosios.   Iki  25  t ūkstančių litų Loteriją-konkursą savivaldybė turėjo paskelbti po teismo...


Pirmadienio vakarą prie „Maxima X“ prekybos centro, esančio centrinėje miesto aikštėje, įvyko incidentas: 70 metų senolė, išėjusi iš parduotuvės, nugriuvo nuo laiptų ir prasiskėlė galvą. Laimei, pro šalį einantys palangiškiai neliko abejingi bei iškvietė greitąją pagalbą. Matę įvykį žmonės „Palangos tiltui“ piktinosi:...


Prasidėjo grumtynės dėl prekybos vietų

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 17 | Rubrika: Miestas

Praėjusį antradienį Palangos miesto savivaldybėje įvyko pirmasis konkursas dėl savivaldybės Tarybos nustatytų viešųjų prekybos ir paslaugų teikimo vietų. Pirmajame konkurse dėl 87 vietų užsiregistravo per 130  verslininkų.


Saviškiui prekybos vieta – be konkurso

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 06 14 | Rubrika: Miestas

Ketvirtadienį posėdžiavusi Palangos miesto savivaldybės Taryba, papildžiusi prekybos paslaugų schemą, ne konkurso tvarka numatė J.Basanavičiaus gatvėje, prie kavinės „1925“, kuri priklauso UAB „Senolių užeiga“ savininkui Vitoldui Veisui, teikti viešojo maitinimo paslaugas. Buvo siūlomas rinkliavos už leidimo išdavimą 3 tūkst. litų mokestis, tačiau jis sumažintas iki tūkstančio litų metams.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius